Понеділок, 1 Червень 2020
3127 Клінічна смерть з наукової точки зору
273
0
Раздел: Невидимий світ. Блог

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 3 из 5)

Клінічна смерть з наукової точки зору

Клінічна смерть з наукової точки зору

Як же розглядається клінічна смерть з наукової точки зору, і чи дійсно, той, хто знаходиться в стані клінічної смерті «подорожує поза тілом»? Напевно, викликає подив той факт, що стільки матеріалу присвячено не життя, а смерті. Бути може, справа в тому, що зараз, в більшій мірі, ніж будь-коли (не беручи до уваги, вже зовсім «сиву давнину»), дехто зробив своїм бізнесом «збагачення на біді» … З’являються охочі «Зв’язок з духом», передати послання і прийняти «звідти». Крім того, думка фахівців (тих, хто безпосередньо, спостерігає неприємний і важкий процес «переходу в інший світ») може бути, кому-то, що не марний. У будь-якому випадку, маючи хоч якийсь, уявлення про «наукової» точки зору, кожен має право для себе визначити, у що йому вірити. Але, вже усвідомлено (якщо можна так сказати), без тиску з боку «зацікавлених» осіб. Отже. Клінічна смерть.

See also: Car Review

З наукової точки зору

Те, що клінічна смерть, це перехідний стан між життям і смертю, в основному, відомо. І відрізняється цей стан від смерті біологічної (необоротне стан), своєю оборотністю. При певних обставинах (короткочасність стану, при якому вже припинена діяльність центральної нервової системи, кровообігу і дихання) поки не розвинуться незворотні стану в головному мозку, реаніматологи проводять реанімаційні заходи. При цьому враховується, що, цитата: «… незворотні зміни в історично-молодих утвореннях головного мозку (кора) наступають набагато швидше, ніж в більш древніх (ствол, довгастий мозок). При повній відсутності кисню в корі і мозочку за 2 – 2.5 хв. виникають фокуси змертвіння, а в довгастому мозку навіть через 10-15 хв. гинуть лише поодинокі клітини ».

Читайте також:  Воскреслі з мертвих

Тобто, очевидно, мова йде про те, що невідворотні пошкодження кори і мозочка (найчастіше пошкоджуються, також і при інсульті), не є фатальними. А ось смерть всього головного мозку фатальна. І представляє вона собою припинення всіх його (мозку) функцій. Діагностичні ознаки, це, перш за все, повна відсутність активності обох півкуль (реакція на подразнення відсутня), рефлекси відсутні (ЕЕГ без імпульсів навіть при штучному роздратуванні). Внутрішньочерепний кровообіг також відсутня. Ну а чи може той, хто знаходиться в стані клінічної смерті подорожувати «поза тілом», це на рівні «вірю – не вірю». А ось вірити, або не вірити, кожен визначає для себе сам. Хоча, останнім часом і вчені «мужі» висловлюють різні думки, аргументуючи свою точку зору і «науковими експериментами».

Отзывы и комментарии к статье Клінічна смерть з наукової точки зору
Top