1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Ворожка, Гадюка, Краватка, Гармошка, Цвяхи


До чого сниться Ворожка, Гадюка, Краватка, Гармошка, Цвяхи

Ворожка

Сон, в якому ворожка пророкує їй долю по руці, означає, що в реальному житті у неї будуть складатися дружні стосунки з чоловіками, проте подруг у неї не буде. Сон, в якому вона сама намагається прочитати значення ліній на чиюсь руці, означає, що вона заслужить повагу оточуючих своїм неабияким розумом. Якщо ж ця рука когось із знайомих, що займають високе положення, то їй буде потрібна підтримка друзів. Якщо уві сні Ви перелякані пророкуванням ворожки, то в реальному житті Ви без особливих зусиль подолати всі виниклі труднощі.

Гадюка

Побачена гадюка попереджає Вас про будь-якому прояві зла. Якщо уві сні Вам вдалося відбити напад гадюки і навіть вбити її, то наяву зможете подолати всі перешкоди на шляху до заповітної мети. Сон, в якому Ви бачите дитинчат гадюки, означає, що Ви неадекватно оцінюєте людей. Можливо, Ви довіряєте не тій людині.

Газета

Якщо наснилася газета, то Вам слід побоюватися нечистих на руку людей, від дій яких може постраждати Ваша репутація. Якщо Ви самі друкуєте газету, то в найближчому майбутньому Вас чекають нові зустрічі і подорожі. Сон, в якому Ви хочете почитати газету, але з якоїсь причини у Вас це не виходить, пророкує невдачу в якомусь сумнівній справі.

Краватка

Вам приснилося, що Ви зав’язуєте краватку, то в реальному житті Ви зможете домогтися багато чого, приклавши достатньо зусиль. Сон, в якому у Вас розв’язався краватку, попереджає Вас про те, що Ви ризикуєте що-небудь упустити. Якщо уві сні Ви бачите якийсь незвичайний краватку, то Вам належить знайомство з неординарною людиною.

Гардероб

Ви бачите свій власний гардероб, означає, що наяву Ви ризикуєте потрапити в неприємну історію через своє прагнення здаватися багатшим, ніж ви є насправді. Якщо Вам приснилося, що Ваш гардероб невеликий, то в реальному житті Ви будете прагнути до зустрічі з невідомим і незвіданим.

гармонь

Ви бачите або чуєте, як хтось грає на гармоні, то в реальному житті Ви прагнете до простих природним задоволень, не розуміючи, в чому краса всіх новомодних штучок. Грати на гармоні самому означає, що Ви зіткнетеся з якоюсь невеликою проблемою. Однак Вам не слід відкладати надовго її рішення, оскільки з часом вона прийме катастрофічних розмірів.

Цвяхи

Сон, де Ви бачите цвяхи, означає, що Вам доведеться добувати свій хліб насущний тяжкою працею. Якщо уві сні Ви забиваєте цвяхи, то в реальному житті Ви не будете прагнути досягти високого соціального становища. Ви вважаєте, що досить бути чесним шляхетну вдачу. Торгувати уві сні цвяхами означає, що у Вас буде цікава робота, яка, втім, не принесе Вам очікуваного доходу. Бачити уві сні гнуті і іржаві цвяхи – до хвороб і невдач.

Гієна

Якщо Ви бачите гієну, то в реальному житті Вам не уникнути неприємностей. Такий сон попереджає про можливі хвороби, які підстерігають Вас або Ваших близьких. Особливо погано, якщо гієна намагається на Вас напасти. Сприятливий сон, у якому Ви вступаєте з гієною в поєдинок і перемагаєте її, оскільки він символізує Вашу перемогу над труднощами.

Гінеколог

Для молодої жінки сон, у якому вона приходить на прийом до гінеколога, означає, що наяву її турбують відносини з коханим. Однак все переживання марні. Якщо жінці сниться, що вона хвора і гінеколог стривожений її станом, то її чекають втрати. Якщо ж гінеколог спокійний, то її здоров’я незабаром видужає. Якщо уві сні гінеколог не взяв з Вас грошей за лікування, то такий сон обіцяє здоров’я і процвітання.

Гітара

Ви граєте на гітарі, то наяву Вас очікують приємні заняття. Для дівчини побачити уві сні засмучену або зламану гітару, означає, що її чекає розчарування в любові. Якщо жінка чує уві сні звук перебору гітарних струн, то їй слід бути дуже обережною і не піддаватися солодким промовам, після яких може залишитися лише гіркоту. Для чоловіка такий сон означає, що він ризикує втратити голову через жінку, яку чутка охрести “фатальний”.

Гладити

Якщо Ви гладите якісь речі, то наяву Ви будете здатні створити затишок у Вашому домі. Для жінки побачити уві сні, що вона обпеклася об праску, означає, що наяву необгрунтована ревнощі буде точити її серце. Якщо ж вона пропалила одяг, то можлива поява реальної суперниці. Якщо Вам приснилося, що праска, яким Ви гладите, занадто холодний, то Вам слід остерігатися охолодження стосунків у сім’ї.

Глина

Коли Ви бачите глину, то наяву можливе погіршення Вашого матеріального становища. Якщо Ви копаєте глинистий грунт на березі річки, то такий сон означає, що Ви будете змушені піти на деякі небажані для Вас поступки. Якщо Ви копаєте землю і потрапляєте на шар глини, то Ваші плани можуть почати турбуватися через непередбачені обставини. Можливо, для досягнення мети Вам слід розробити абсолютно інший план. Для жінки такий віщує складності у відносинах з коханим.

Глисти

Вам приснилося, що у Вас завелися глисти, то Вам слід побоюватися підступу ворогів. Якщо ж Вам вдається вивести глистів, то Вас чекає велика удача. Однак не розслабляйтеся, так як за білою смугою може послідувати чорна. Сон, в якому глисти з’явилися у інших, означає, що Вашим знайомим загрожують хвороби і біди.

Гніздо

Пташине гніздо, то найближчим часом Ваш інтерес буде прикутий до якогось справі, яке в подальшому виявиться для Вас дуже прибутковим. Для молодої жінки побачити уві сні гніздо – до переїзду. Побачити уві сні порожнє гніздо – до розлуки з близькою людиною. Бачити розбиті яйця в гнізді – до невдач і розчарувань. Сон, в якому Ви бачите, як птах висиджує в гнізді яйця, означає, що затишний будинок і прекрасні діти стануть Вашої втіхою в житті.

Гниль

Ви бачите, як у Вашому холодильнику загнили продукти, то в реальному житті Ви витратите дуже багато грошей там, де можна було б обійтися набагато меншими витратами. Якщо Вам приснилося, що Ви розрізаєте який-небудь продукт, а він всередині гнилої, то Вам слід задуматися над відносинами в Вашій родині, оскільки за зовнішнім благополуччям нерідко ховається клубок невирішених проблем, яких з кожним днем ​​стає все більше і більше.

Гівно

Сни, в яких Ви бачите говно, обіцяють прибуток. Якщо Вам приснилися випорожнення, то такий сон обіцяє великі доходи, які Вам принесуть навіть свідомо програшні операції. Крім того, можливе отримання солідного спадщини. Якщо уві сні Ви бачите гній, то після такого сну чекайте приємних сюрпризів. Особливо сприятливий подібний сон для фермерів, він пророкує їм рясний урожай.

Яловичина

Бачити м’ясо тільки що забитої корови – знак важкої хвороби. Побачивши такий сон, уважніше ставитеся до свого здоров’я. Якщо уві сні Ви їсте блюдо, приготоване з яловичини, остерігайтеся тяжких страждань, які можуть випасти на Вашу долю. Життя може обірватися трагічно. Однак якщо Ви їсте яловичину за красиво сервірованим столом, в приємній компанії, то такий сон передвіщає гармонію в любові і справах.

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

1 коментарий - До чого сниться Ворожка, Гадюка, Краватка, Гармошка, Цвяхи

  1. натали :

    Коли в житті тебе оточують гадюки це зрозуміло))) але коли вони еше і уві сні спокою не дають – бере зло вже.

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top