Понеділок, 4 Липня 2022
3103 По той бік світла
380
0
Раздел: Невидимий світ. Блог

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

По той бік світла

По той бік світла

Мова не піде про «стороні світла», в географічному сприйнятті, тобто, про те, скільки частин (сторін) світла на планеті Земля. Мова піде про теорію, прихильники якої стверджують, що по той бік світла не обов’язково «тьма». Прийнято вважати, що є світло, і є тьма. На Землі, коли в одній частині сонце заходить, скажімо, на заході, і настає темрява (ніч), то на сході сонце вже сходить, і настає світло (день). Але це, в реальному світі А в «нереальному», в містичному? Або, як деякі вважають, в паралельному світі?

До речі, прихильники теорії про існування паралельних світів переконані, що він, цей світ, зовсім не той, що показують в американських фільмах (з двійниками, але живуть інакше), це той самий світ, який знаходиться «по той бік світла», і куди переміщається сутність, яка залишила цей тлінний світ. Але, ось є ще одна цікава теорія. І каже вона про те, що американські кінематографи не так вже й далекі від істини.

По той бік світла (в потойбічному світі) дійсно світ, який в точності повторює світ земний, і як би дає ще один шанс всім тим, хто перейшов «в інший світ» виправити власні помилки. У якийсь, мірою це перегукується з теорією про реінкарнацію, тобто про переселення душ. Тільки прихильники теорії про реінкарнацію вважають, що «душа» повертається в той світ, з якого «пішла». А прихильники ідеї про існування життя по той бік світла (паралельного світу), стверджують, що при кожному «переселення» душа потрапляє в інший світ, але дуже схожий на реальний, звичний для кожного, світ.

На тому світі

Тобто, виявляються по той бік світла, простіше кажучи «на тому світі», що повторює всі ті події, які відбувалися тут, в цьому світі. Але при цьому, зберігається пам’ять про колишніх події, про скоєних раніше помилки (дежавю). Ну, перевірити, звичайно ж, це неможливо. Знову ж таки, виникає питання. А, в якому світі живе кожен з нас? Не по той бік світла? Який світ реальний, а який – паралельний? І може бути, прав Еріх Фромм, який стверджує, що, цитата: «сновидіння – це справжнє життя, настільки реальна, що виникає два питання: що є реальність, і звідки ми знаємо, що те, що нам сниться, нереально, а то , що ми відчуваємо і пильнуйте – реальність »?

Тоді, може бути, саме «прокидаючись» ми потрапляємо в той світ, який вважаємо самі нереальним, і який знаходиться «по той бік світла»? Іншими словами. Деякі вважають, що вмираючи (або, засинаючи навічно), ми як би йдемо в Світ Задзеркалля. А що, якщо вмираючи, ми «прокидаємося», і цей, сьогоднішній світ в якому ми відчуваємо себе, як в реальності, і є Світ Задзеркалля? Чому ні?

Читайте також:  Воскреслі з мертвих
Отзывы и комментарии к статье По той бік світла
Top