Вівторок, 22 Червня 2021
3123 Чудеса Задзеркалля
269
0
Раздел: Невидимий світ. Блог

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чудеса Задзеркалля

Чудеса Задзеркалля

Перш ніж говорити про те, чи існують чудеса Задзеркалля, очевидно, слід розібратися, про які чудеса може йти мова, і як кожен для себе визначає Якщо сприймати Задзеркаллі, як відображення того, що хотілося б приховати від навколишнього світу, то дивом можна вважати те , що це комусь вдається. Причому, протягом усього його життя. Як відомо, в кожному закладено, в рівній мірі початок добра і початок зла. Всі спроби «списати» на генетичні «похибки» кровожерливість одних, і дивовижну здатність до самопожертви інших, можна пояснити, значно простіше, ніж це, здається. Можна припустити, що, рухаючись по шляху прогресу до «високих технологій», як-то, забулася одна проста істина: «Як відгукнеться, так і відгукнеться». Природа мудра.

Незалежно від того, хто і як сприймає появу життя, як такої, важливо, що все має свій зворотний бік. І людина, як творіння Природи чи, Всесвіту чи, Творця чи (згідно будь-якої релігії, або якщо бути точніше, релігійної догми, виходячи з якої – Бог єдиний) також має свою «зворотний» сторону. І що в результаті, буде превалювати, що виявиться «зворотному» стороною: добро, чи зло, залежить від багатьох зовнішніх чинників. І як би банально це не звучало, від соціальної активності суспільства, в нетменьшей, а може бути, і в більшій мірі. Звучить, можливо, трохи дивно, але соціальна шизофренія суспільства породжує квазірелігія (псевдодуховних форми поклоніння), зокрема, поклоніння дияволу.

Для багатьох з них, чудеса Задзеркалля мають цілком певну форму і зміст. Задзеркаллі, в розумінні деяких, це двері в потойбічний світ, причому, в світ зла ​​і «нечистої сили». Чому сатанізм, або поклоніння злу набуває жахливі масштаби, і в сучасній Україні – теж, вимагає окремої розмови. Чудеса Задзеркалля, як і все інше, будуть такими, якими їх хочуть бачити і сприймати. Добро і зло. Темрява і світло. Буде те, що буде мати актуальність. Тут і зараз. Очевидно це те, над чим людству варто серйозно задуматися.

Читайте також:  Життя не припиняється
Отзывы и комментарии к статье Чудеса Задзеркалля
Top