Субота, 21 Травня 2022
3142 Ефемерні двійники
535
0
Раздел: Невидимий світ. Блог

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Ефемерні двійники

Ефемерні двійники

Є думка, що якщо зустрітися з двійником, то це свідчення про швидку смерть. Наскільки це правда, судити складно. Але … Те, що у кожного є свій двійник, причому не один, це вже встановлений факт. Причому, мова не йде про колись, розлучених близнюків … До речі, деякі плутають двійнят з близнюками. Близнят називають, нерідко, двійнятами, і навпаки. Однак, це в корені невірно. Двійнята, це діти, народжені з двох запліднених яйцеклітин. Вони можуть бути абсолютно несхожими один на одного, різностатеві. Близнюки – це завжди одностатеві, один – копія іншого, які розвивалися в одній яйцеклітині.

Спостерігається тісний зв’язок (психологічна, фізіологічна) між однояйцевими дітьми, тобто, близнюками. І, хоча між двійнятами також спостерігається певний зв’язок, але вона не є більшою мірою, ніж зв’язок між кровними братами і сестрами, народженими не в один день, як двійнята, а й зі значним перервою. У тому ж випадку, якщо раптом випадково зустрічаються двійники, які народжені від різних батьків, навіть не перебували в близькому кровній спорідненості один до одного то саме і це тягне за собою фатальність. Хоча, якщо взяти до уваги догму, що все людство походить від Адама і Єви, то все люди – кровні родичі, Але, ось виникає питання.

Для кого з двійників визначена ця сама, фатальність? Кому з двох випадкова зустріч обіцяє смерть? На це питання дослідники, схоже, відповідь і не шукали. А не завадило б, оскільки, саме в цьому і криється основне протиріччя. Однак, мова йде не про двійників з плоті і крові, а з числа «привидів-двійників». Що неможливо ні спростувати, ні підтвердити, а лише прийняти на віру, тобто, як догму. Якщо раптом, вам доведеться лоб в лоб зіткнутися з власним двійником, потисніть йому руку міцним рукостисканням, і, переконавшись, що це не ефемерне істота, продовжуйте жити довго і щасливо.

Читайте також:  Воскреслі з мертвих

До того ж, на думку інших, хто також шукає свідоцтва появи «привидів-двійників», як своєрідного «вісника», зустріч з двійником не завжди провісник смерті. А, як відомо, завжди хоче вірити в більш позитивне. Адже надія вмирає останньою. Якщо ж серйозно, дуже багато таємниць приховано від нас, так багато непізнаного … Прагнення зрозуміти і розібратися змушує шукати все нові і нові підтвердження того, що якщо ми з чимось, що не стикаємося особисто, це не означає, що «цього» немає і бути не може …

Статью нашли по запросам:
  • сакральная геометрия символы исцеления
Отзывы и комментарии к статье Ефемерні двійники
Top