3094 Потойбічний світ

Потойбічний світ


Потойбічний світ

Чи існує потойбічний світ? Що таке потойбічний світ? Чи можна при житті пропасти в потойбічний світ? Чомусь, ці питання так чи інакше, але періодично, виникають. Причому, чим старше стає людина, тим частіше з’являється думка про те, що є якісь, невідомі сили, які непідвладні людині. Звідси народжується, десь, в глибині підсвідомості питання, а що, якщо дійсно існує потойбічний світ. Але, проходять століття. Змінюється світ навколо, той світ, в якому живе людина. А відповіді на питання, де він, цей потойбічний світ, як не було, так і немає. На зорі цивілізації, коли не тільки польоти в космос (а і взагалі «відірватися від землі» здавалося немислимим), існувала теорія, з якої випливало, що є рай (який знаходиться на небесах), і є пекло, який знаходиться, десь , під землею.

Причому, що цікаво. У давнину не було відомо про існування «ядра» землі, що складається з магми. Це, спрощено, виходячи з того, що ядро ​​має сім оболонок. А розділяється на тверде внутрішнє ядро ​​радіусом близько 1300 км і рідке зовнішнє ядро ​​радіусом і близько 2200 км. Але, незважаючи на це, пекло представлявся, як «гієна вогненна». Тоді як рай пов’язується з квітучим садом і яскравим світлом. Але потойбічний світ, традиційно багатьма релігіями розглядався тільки як місце, в яке потрапляють грішники і джерелом зла, збіговиськом темних сил.

При цьому, згідно з традиціями слов’янських народів, тіла віддавалися саме землі (тобто, тіло традиційно, закопували в землю). У всякому разі, християни. Втім, мусульмани – теж. Хоча, це суперечило логіці. Якщо, потойбічний світ, це світ покійних, то чому тільки для грішників? Куди ж в такому випадку, потрапляли душі тих, хто вів богообразность життя? Тобто, виконувати заповіді, зміг спокутувати гріхи тут, в цьому світі? І чому, і праведників, і грішників, умовно, кажучи, відправляли під землю, де, з одного боку, «гієна вогненна». Навіть сучасні православні священнослужителі проти того, щоб тіла покійних спалювали в крематоріях.

Передбачається, що навіть мертве тіло відчуває біль. Але, адже тіло, це лише «посудина для душі». Тому, коли тіло мляво, душа вивільняється, і як би, вже все одно, що з цим «посудиною» станеться. Душа вільна, і що далі? Загалом, дуже багато протиріч в будь-яких теоріях. У наукових, навколонаукових, релігійних. Може бути, саме тому людство втратило віру в безсмертя душі, а тому багато хто намагається жити «тут і зараз, без« Без Бога в душі і царя в голові »?

Сьогодні стало абсолютно очевидним, що небо, це лише простір над землею, або іншого астрономічного об’єкта. Небо сприймається, як панорама того, що бачиться з поверхні землі. А ось вид неба з літака бачиться зовсім інакше. Отже, і «квітучих райських садів» на небесах не існує. Те ж саме можна сказати і про «підземному світі», який в давнину сприймався, як потойбічний світ, наповнений злом. Тобто, абсолютно очевидно, що якщо пекло і існує, то десь, в зовсім іншому, місці, якщо і є. Так, що ж це таке, потойбічний світ, з якого якимось, незрозумілим чином надходить інформація від тих, хто колись, жив в цьому світі і пішов з цього життя, в інший світ? І де він, цей світ інший? Світ померлих Сьогодні навіть деякі вчені стверджують, що «той світ», «потойбічний світ», «тонкий світ», «світ померлих», «невидимий світ» (як його тільки не називають), цей простір у Всесвіті, в якому зберігається інформація про кожного, колись живуть на планеті Земля.

Стверджується, що простір і час об’єднані в одну абстрактну Всесвіт. Інші вчені стверджують, що один простір може містити в собі безліч світів, а, отже, і безліч видів матерії. Тобто, якщо не вдаватися поглиблено в наукові дослідження про те, що таке матеріальні об’єкти неясною фізичної природи (темна матерія і темна енергія), грунтуючись на особистому досвіді, стикаючись в повсякденному житті з незрозумілими фактами, можна прийти до певного висновку. Як і на зорі цивілізації, так і століття високих технологій і польотів в космос, є щось, що не піддається ні науковому поясненню, ні логіці і лише констатується, як факт. Померлі люди цілком можуть передавати інформацію тим, хто залишився тут, в цьому земному світі. Іноді, це попередження, іноді – прохання. А чому і як це відбувається … Яке це має значення?

По теме: ( из рубрики Невидимий світ. Блог )

    Оставить отзыв

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    *
    *

    Top