853 Гороскоп на липень 2017 року Риби

Гороскоп на липень 2017 року Овен


Гороскоп на липень 2017 року Овен

Сприятливі дні для Овнів у липні 2017 року: 4, 13, 18, 19, 29 липня.
Складні дні для Овнів у липні 2017 року: 2, 8, 28 липня.

Гороскоп на липень 2017 Овен жінка

Любов гороскоп

1 липня – 10 липня. З приходом Меркурія ви можете ще більше обмежити свої зовнішні контакти. Якщо партнер почне вас кликати на шашлики до друзів, а в цей день у батьків чергова річниця весілля, ви швидше за залишитеся з рідними. Навіть якщо ваш чоловік натякне, що готовий зробити вам пропозицію, ви і тоді навряд чи покинете будинок.

11 липня – 20 липня. Нарешті улюблений поставиться до вас з розумінням. Венера призведе до того, що близька людина виявиться на одній хвилі з домашніми та консервативними Овнамі – а саме такий ви будете в цей період. У вас з партнером знайдеться багато спільного, наприклад ви можете разом захоплено ходити по магазинам побутових товарів і скуповувати все, що стане в нагоді для вашого будинку.

21 липня – 31 липня. Ваш партнер займе більш активну позицію, ніж ви. Це буде викликано становищем Венери. Вам не сподобаються побачення на бігу, захочеться спокою. Даремно улюблений буде спокушати вас романтичними поїздками, розкішними готелями та іншими бонусами – ви не погодитеся.

Романтичне свіданіе.Лучшім місцем для побачень стане власний будинок або якесь знайоме і обжите вами місце – будинок батьків, дача або квартира друзів. І в інтимних іграх ви не станете вітати різноманітність.

сімейний гороскоп

У липні родина для Овнів стане основною цінністю. Ви з захватом поринете в світ кулінарії і домоводства. Ваші рідні будуть в захваті від таких змін. Спочатку чоловік не повірить своєму щастю, але потім ви почуєте від спільних знайомих, як він вам вдячний за турботу.

Секрет щастя. Терпіння і ще раз терпіння. Навіть якщо рідні будуть сваритися між собою, саме ви станете сімейним “громовідводом”. Нехай така роль зовсім вам не підходить, в цей період ви почнете успішно розрулювати подібні ситуації.

Гороскоп відпочинку

Краще за все ви зможете розслабитися вдома, у колі сім’ї. Спробуйте почати шити, в’язати, плести мережива, робити ляльок для дітей. А ще ви з радістю станете займатися вирішенням питань, пов’язаних з облаштуванням квартири або спадщиною.

Місце сили. Згадайте, де ви відпочивали влітку, коли були маленькою дівчинкою. Це може бути Крим, Геленджик, Сочі або рідна дача дідуся і бабусі. Освіжіть в пам’яті свої дитячі пригоди, знайдіть старих друзів – якщо вийде, ви із задоволенням з ними поспілкуєтеся.

Гороскоп роботи і грошей

На роботі ви на перше місце будете ставити своє внутрішнє розуміння ситуації. Даремно вам стануть говорити, що ваші погляди застаріли. Ви все одно будете гнути свою лінію. Ваше впертість може не сподобатися начальству, і ваш зарозумілий погляд або необережне слово, адресоване колезі, можуть принести вам багато проблем.

Купівля місяці. Придбання для будинку або для дітей може виявитися вдалим. У вас прокинеться ощадливість – і все через положення Марса і Сонця. Ви можете знайти щось корисне на розпродажі або за дуже вигідною акції.

Гороскоп здоров’я

Для вас найкращими ліками стане домашнє засіб або рецепт, підказаний кимось із родичів. У будь-якому випадку, якщо поради будуть виходити від рідні, ви зможете скористатися ними найбільш ефективно. Наприклад, вам порекомендує відмінного лікаря хтось із родичів або кращих друзів.

Гороскоп на липень 2017 для Овнів чоловіків

Кохання

Закоханий Овен не стане дивувати вас романтичними залицяннями і пристрасними зізнаннями. Але він неодмінно зробить так, що ви здогадаєтеся про його ніжних почуттях. Оскільки в ньому прокинуться невпевненість і сором’язливість, він побоїться сказати вам щось ніжне в очі, а просто надішле СМС з визнанням або невеликий сувенір, який вказує на його особливе ставлення до вас. При цьому він буде стежити за вашою реакцією.

тонус

Ваш улюблений буде налаштований на боротьбу з побутової рутиною. Він може надумати зробити ремонт в квартирі, пересунути меблі, поміняти обстановку. Плани у нього вельми туманні, зате енергії хоч відбавляй. Почавши щось робити, він насилу буде уявляти собі наслідки.

фінанси

Весь липень виявиться сприятливим для фінансів вашого улюбленого Овна. Він проявить якості, які зазвичай йому невластиві, – обережність у фінансових питаннях, ощадливість, вміння позичити тій людині, яка поверне гроші з відсотками. Головне, частіше нагадуйте йому, що у вас стара шубка.

захоплення

Хобі, пов’язані з будинком і близькими людьми, допоможуть вашій Овна вгамувати кипучу енергію. А ваше завдання – направити його ентузіазм в потрібне русло.

Гороскоп на липень 2017 роки Овен дитина

0-6 років. Малюкам-Овнам сподобається відпочинок в колі сім’ї та спілкування з домашніми. Підійдуть різні майстер-класи, організовані для дітей силами родичів, – кулінарні, розважальні, навчальні та розвиваючі.

7-12 років. Маленькі Овни в цей період захочуть піддати перевірці все, що випадково потрапляє їм на очі. Дівчата будуть із захопленням вивчати кулінарію і рукоділля, а хлопчики – з цікавістю придивлятися до електроприладів і татового ящика з інструментами. Головне – поясніть дитині техніку безпеки.

13-17 років. Підлітки-Овни вирішать розпочати самостійне доросле життя – і добре, якщо це буде виражатися в активній допомозі вам по дому. Можете провести пару виховних бесід про те, що потрібно прибирати не тільки свою кімнату, але і всю квартиру.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top