1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця


До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

Cпідниця

Для молодої жінки сон, де вона носить нижню спідницю, говорить про те, що у неї дуже і дуже романтична натура. Однак реалії життя змушують її бути “сильною жінкою”. Бачити, як міні-спідниця ледь прикриває товстий зад, означає, що в глибині душі Ви прагнете до забороненого плоду, який видається таким солодким і заманчівим.Еслі Вам приснилося, що циганка шелестить близько Вас своїми шовковими спідницями, то в реальному житті Вам буде важко встояти перед спокусою. Якщо ж наяву Ви піддастеся спокусі, то гірко про це пошкодуєте.

Юнак

Для зрілого чоловіка побачити себе уві сні юнаків означає, що він намагається наздогнати потяг, проте це буде не під силу. Якщо йому сниться посміхаються юнак, то в реальному житті він дає привід для пересудів навколишніх, оскільки поведінка за принципом “сивина в бороду – біс в ребро” завжди викликало неадекватну реакцію суспільства. Якщо дівчина бачить уві сні, як вона біжить за віддаляється від неї юнаків, то вона стоїть на порозі першого серйозного почуття, в зв’язку з чим її душа особливо чутлива і ранима.

Яблуко

Яблуко – сприятливий знак. Червоні яблука в зеленому листі – до удачі і процвітання. Стиглі яблука на дереві означають, що прийшов час для активних действій.Однако якщо Ви бачите одне-єдине яблуко на самій вершині, задумайтеся, чи реальні Ваші задуми. Впали на землю яблука символізують лестощі помилкових друзів. Гнилі яблука – символ непотрібних спроб. Є гнилі або червиві яблука – до невдач.

Ягода

Якщо Ви збираєте садові ягоди, то наяву Ви зможете насолодитися результатами своєї праці. Збирати стиглі лісові ягоди означає, що доля буде до Вас прихильна і подарує Вам унікальний шанс. Є ягоди -до нового витка любовних відносин. Для молодої жінки сон, у якому вона варить варення з ягід, означає, що вона прагне утримати свого коханого, який до неї почав холонути.

Сідниці

Якщо Вас, як в дитинстві, шльопають по сідницях, то наяву Ви відчуваєте за собою якусь провину, проте не знаєте, як її спокутувати. Якщо уві сні Ви бачите товсті сідниці, на які натягнута міні-спідниця, то в глибині душі Ви відчуваєте прагнення до задоволень, які громадська думка вважає забороненими. Сон, в якому Ви спостерігаєте за тим, як художник пише з оголеної натури, означає, що від сексуальних відносин Ви прагнете отримувати не тільки плотське задоволення, але і наділяти їх естетичної і духовної красою.

Ягуар

Ви спостерігаєте за поведінкою ягуара, то в реальному житті Вам доведеться проявити незвичайне терпіння, щоб дочекатися слушного моменту для реалізації наміченого Вами плану. Якщо Вам приснилося, що ягуар накинувся на Вас, то Вам слід бути готовим до того, що Ви допустите помилку, якої не забаряться скористатися Ваші недруги. Якщо ж уві сні Ви вийшли переможцем із сутички з ягуаром, то наяву Ви зможете подолати всі виниклі труднощі.

Отрута

Ви отруєні, означає, що на Вас намагаються надати поганий вплив. Якщо Вам приснилося, що Ви маєте намір отруїти інших людей, то в реальному житті злі думки займають занадто багато місця у Вашому серці і Вашій голові. Немає сенсу звинувачувати когось у власних невдачах. Для молодої жінки сон, у якому вона збирається отруїти свою суперницю, означає, що її ревнощі дійсно має під собою грунт. Якщо уві сні Ви викидаєте отруту, то наяву для Вас не складе труднощів подолати всі виниклі труднощі. Сон, в якому Ви бачите, що отруєні Ваші рідні чи близькі, то наяву біда прийде звідти, звідки її найменше чекали. Бачити отруєними ворогів – до успішного подолання труднощів. Якщо після отруєння отрутою Вам вдалося зцілитися, то у Вашому житті нарешті настане смуга радості й удачі. Якщо уві сні Ви за призначенням лікаря приймаєте ліки, в яких є отрута, то в найближчому майбутньому Ви почнете якесь ризиковане починання.

Виразка

Побачити виразку віщує втрату друзів і розставання з коханою человеком.Ваші комерційні інтереси також можуть постраждати. Якщо Вам приснилося, що все Ваше тіло вкрите виразками, то наяву потурання власним слабкостям може обернутися втратою улюблених і друзів.

Язик

Якщо бачите свій язик, то в реальному житті Ви ризикуєте втратити поваги оточуючих Вас людей. Бачити свій язик пораненим означає, що Ви постраждаєте через Ваших необережних висловлювань. Якщо Ви бачите чийсь язик, то, можливо, Ви постраждаєте через злі плітки, розпущеними Вашими недругами.

Яйця

Ви знайшли гніздо з яйцями, то доля подарує Вам велике потомство, сімейне щастя і благополуччя. Для жінки такий сон може також передвіщати любовні захоплення. Є яйця означає, що Вам уготовані незвичайні домашні клопоти. Бачити свіжі розбиті яйця означає, що доля буде до Вас прихильна і обдарує Вас щедрими дарами. Вас будуть любити і поважати. Бачити протухнули яйця означає, що Вас очікують великі фінансові втрати і моральний занепад. Бачити кошик з яйцями означає можливість вигідною сделкі.Еслі Вам приснилися яйця птахів, то Вам дістанеться несподіване велике спадок від далекого родича або іншої великий виграш.

Якір

Для моряка побачити якір – сприятливий знак. Для всіх інших він пророкує можливість далеких поїздок, пов’язаних з Вашими комерційними інтересами.

Яма

Якщо Ви копаєте яму, то наяву Вам належить зайнятися роботою, яка не викликає у Вас ні найменшого ентузіазму. Якщо Вам приснилося, що Ви провалилися в яму, то в реальному житті Вам слід проявити граничну обережність, щоб не опинитися в пастці, поставленої Вашим ворогом. Якщо ж Ви провалилися в яму, вириту Вами ж, то, можливо, Вашим надіям на те, що Ви зможете обхитрити ворогів, не дано збутися. Вам може приснитися сон, в якому Ви стоїте на краю ями і кидаєте в неї камінець, щоб визначити глибину, проте яма виявляється бездонною. Такий сон означає, що Ви маєте намір вступити в якусь авантюру, не будучи впевненим у тому, що ризик виправданий. Спробуйте ще раз зважити всі за і проти.

Ярмарок

Ви прийшли на ярмарок, Вам буде забезпечений успіх у всіх Ваших начінаніях.Для молодої жінки сон, у якому вона бачить себе на ярмарку, пророкує веселого і добродушного супутника життя.

Лють

Уві сні Ви відчуваєте почуття люті, то в реальному житті Ваші спокій і витримка є предметом заздрості оточуючих. Однак лише Вам відомо, чого це коштує. Якщо Вам приснилося, що хтось в люті починає жбурляти і бити речі, то наяву Ви зіткнетеся з несправедливістю, виправити яку будете не в силах.

Яструб

Побачити яструба означає що Вас обдурять підступні недруги. Підстрелити яструба означає, що після напруженої боротьби Ви впораєтеся з усіма труднощами. Мертвий яструб символізує перемогу над ворогами. Для молодої жінки сон, у якому вона прогнала напав на домашню птицю яструба, означає, що її цілеспрямованість і старанність дозволять їй досягти наміченого. Після такого сну все можуть розраховувати на успіх. Однак якщо яструб все ж викрав птицю, то будьте готові до звалилися на Вас проблем. Якщо Вам приснилося, що Ви полюєте з яструбом, то наяву Ви нерідко буваєте занадто консервативні. Сон, в якому один яструб на смерть забиває іншого, означає, що Ваше положення зараз дуже зибко.Еслі уві сні Ви бачите яструба в клітці, то Вашим надіям на легкий успіх не дано виправдатися.

Ящірка

Побачити ящірку означає, що Вам слід бути готовим до того, що Ваші вороги перейдуть в наступ. Якщо Ви вбиваєте ящірку, то наяву Вам посміхнеться удача і Ви зможете відновити своє добре імя.Однако якщо ящірці вдалося вислизнути від Вас, то остерігайтеся неприємностей. Для молодої жінки побачити ящірку на собі віщує невдачі.

Ящик

Ви бачите відкритий ящик з товарами, то Вас чекає величезне багатство. Крім того, на Вашу долю випадуть цікаві поїздки в далекі країни. Якщо ж скринька порожня, то Вас очікують розчарування. Побачити уві сні ящик, повний грошей, пророкує, що Ви зважитеся на якийсь час забути про справи і усамітнитися.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Цілуватися, Ланцюги, Курчата, Цигани

До чого сниться Чемодан, Черви, Чорт, Часник

До чого сниться Шапка, Шовк, Шуба, Шампанське

До чого сниться Щавель, Щебінка, Щока, Щеня

До чого сниться Іспит, Екіпаж, Екскурсія, Поверх

До чого сниться Розкіш, Рум’яна, Струмок, Риба

До чого сниться Сльози, Смерть, Сніг, Собака

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

    Оставить отзыв

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    *
    *

    Top