Неділя, 25 Липня 2021
3117 Дивно. Зустріч з привидом
297
0
Раздел: Невидимий світ. Блог

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Дивно. Зустріч з привидом

Дивно. Зустріч з привидом

Дивно. Зустріч з привидом, а якщо точніше, розповіді про зустрічі з приведенням саме по собі викликає подвійне ставлення. Але дивно, мабуть інше. Як часом, мозок людини реагує на ту чи іншу подію. Чи правильніше сказати, на сприйняття події. Ось, наприклад, зустріч з привидом. У найперші моменти все сприймається дуже реально (на думку безпосередніх учасників події). Людина відчуває заціпеніння, страх, жах. Але, потім проходить якийсь, час і починає вже здаватися, що цього не було.

Читайте также: Журнал интересных новостей

Точніше сказати, йому здається, що він прийняв бажане за дійсне. Починає сумніватися. А чи було це насправді, або ж все, що сталося, лише гра його уяви. А, якщо це не гра уяви? Якщо те, що сталося, реальність? А мозок, просто «включає» захисну реакцію, щоб його господар (людина) НЕ зійшов з розуму в пошуках пояснень. Так, наскільки дивна і неймовірна зустріч з приведенням?

Можливо вона?

Або ж люди, які стверджують, що бачили приведення також реально, як і все, що оточує їх тут, в цьому світі, надто вразливі і бачать те, що хочуть бачити? Не виключаючи і «гостей» потойбічного світу? Насправді, відповіді простого немає. Адже той, хто стверджує, що бачив приведення, впевнений, що бачив. Правда, пізніше починає сумніватися, тому що не може дати логічного пояснення того, що сталося, а офіційна наука стверджує: «такого не може бути, тому що не може бути ніколи» … Хоча, справедливості заради варто відзначити, що все ж знаходяться ентузіасти, які намагаються знайти відповідь на питання: чи є приведення? І чому вони раптом оголошуються в цьому світі. З’явилися навіть «мисливці за привидами», оснащені за останнім словом техніки. Всілякими датчиками, підсилювачами, пристроями, що записують незвичайні коливання, зміни. І інші незрозумілі явища і зміни в інформаційному полі, яке присутнє всюди і завжди.

Читайте також:  В минулому житті

І ще питання, яким задаються усі

Кого цікавить тема незвичайного, незрозумілого і дивного. Чому найчастіше приведення з’являються або перед якимись, глобальними катастрофами (у всякому разі так стверджують «контактери»), або іншими «значущими» подіями, які обов’язково відбуваються з тими, до кого приходять приведення. З тим, що «щось» залишається після смерті, сперечаються навіть сьогодні, в століття високих технологій. Але, якщо все-таки залишається, то що «це» – те, що «залишається»? Всі, хто шукає відповіді на це сакраментальне питання, відповідають приблизно, однаково – інформаційне поле. Але як воно (це інформаційне поле) перетворюється в подобу «образу», якщо самого тіла вже немає? Або ці образи викликаються самим мозком під впливом цього самого поля? Тоді чим пояснити «незвичайність образів», іноді навіть зловісних? Питання, питання, питання …

Отзывы и комментарии к статье Дивно. Зустріч з привидом
Top