1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Віник, Вінчання, Мотузка, Відро, Вафлі


До чого сниться Віник, Вінчання, Мотузка, Відро, Вафлі

Вагон

Вам приснився вагон, чекайте від життя низки задоволень, а також бажаних гостей. Якщо Вам приснилося, що Ви їдете в спальному вагоні, то незабаром Ваше здоров’я видужає, а все упущене за час хвороби Ви надолужите з лишком. Сон, в якому Ви намагаєтеся знайти свій вагон, означає, що Ви зіткнетеся з проблемами на роботі, однак незабаром все піде на лад.

Ваза

Якщо Вам приснилася ваза, то наяву у Вас буде можливість насолодитися теплом і затишком домівки. Якщо уві сні Ви п’єте з вази, то Вам не уникнути душевних мук через любов, яку Ви повинні будете від усіх приховувати. Для молодої жінки сон, у якому їй дарують вазу, означає, що скоро збудеться її сокровенне бажання.

Валянки

Якщо приснилося, що Ви носите валянки, то наяву Ви відрізняєтеся розсудливістю і ніколи не підете на поводу у громадської думки. Якщо уві сні Ви носите діряві або залатані валянки, то в реальному житті Вас очікує велика прибуток. Удача надовго буде Вашої вірною супутницею. Для молодої жінки сон, у якому вона купує валянки, обіцяє їй уважного люблячого чоловіка.

Валет

Поява валета традиційно тлумачиться як прогноз знайомства. Відносини, що виникли в результаті нього, можуть привести до створення сім’ї. Крім того, тлумачення сну про валете може змінюватися в залежності від того, якої масті була приснився Вам карткова фігура. Так, піковий валет може обіцяти невдачі, пов’язані зі справою, яким Ви тільки збираєтеся зайнятися, а також ймовірні суперечки. Червовий валет, що з’явився уві сні, обіцяє зустріч з коханою або коханим. Хрестовий валет сниться до удачі в азартних розвагах. Бубнова карта з’являється уві сні як попередження про те, що Вам не вдасться перешкодити своїм ворогам реалізувати їхні плани, спрямовані проти Вас.

Валюта

Уві сні Ви виявили, що у Вас фальшива валюта, то в реальному житті Ви є вельми проникливим і обережними людиною. Не виключено, що оточуючі нерідко звертаються до Вас за порадою. Якщо Вам приснилося, що Ви розраховуєтесь валютою, то наяву Вас очікують тимчасові фінансові труднощі, проте завдяки Вашим діловим якостям Ви легко з ними впораєтеся. Сон, в якому Ви відкриваєте валютний внесок, говорить про можливість отримання великого спадку.

Ванна

Сон, в якому він (або вона) приймає ванну, говорить про те, що тіло і душа дозріли для любові, однак зупиняє боязнь громадської думки. Для вагітної жінки побачити такий сон є попередженням про можливе викидень. Чоловікові подібний сон сниться до подружніх зрад. Якщо Ви приймаєте ванну з кимось, то Вам слід звернути увагу на Ваше оточення. Можливо, хтось намагається Вас обмовити. Брудна вода в ванні символізує нечистих на руку колег. Тепла вода у ванній зазвичай означає зло. Холодна чиста вода у ванній обіцяє радісні повідомлення і міцне здоров’я.

Варення

Ви їсте варення, означає, що доля підготувала Вам приємні сюрпризи і пригоди. Якщо уві сні Ви варите варення, то наяву неприємності прийдуть звідти, звідки їх найменше чекали. Пригощати варенням – до обману. Для молодої дівчини сон, у якому вона бачить варення, обіцяє їй швидку зустріч з нареченим.

Вата

Якщо Ви бачите вату, то реальне життя поставить Вас перед ситуацією, коли від коректності і делікатності Вашої поведінки буде залежати Ваше майбутнє. Якщо Вам приснилося, що Ви падаєте в ватяну хмара, то наяву Вам вдасться щасливо уникнути серйозної проблеми.

Вафлі

Вафлі уві сні, то наяву Вам не уникнути конфліктних ситуацій як всередині сім’ї, так і поза нею. Для молодої жінки сон, у якому вона їсть вафлі, означає, що вона проживе безбідне життя. Для чоловіка такий сон є застереженням від можливого руйнування. Якщо жінці наснилося, що вона пече вафлі, то це є сигналом, що вона дуже боїться не вийти заміж. Пригощати когось вафлями – до приємного знайомству.

Відро

Наснилося відро, повне молока, то такий сон обіцяє успіх у справах і вірних друзів. Порожнє відро віщує голод або поганий урожай. Для молодої жінки сон, у якому вона несе відро, означає, що незабаром вона вийде заміж і стане берегинею домашнього вогнища.

Відьма

Відьма, уві сні, означає, що Вам доведеться якась авантюра. І якщо спочатку затія здасться привабливою, то потім Вам доведеться про неї пошкодувати. Якщо відьми наближаються до Вас, то Ваші справи прийдуть у занепад, а домашні клопоти втомлять Вас.

Велосипед

Ви піднімаєтеся в гору на велосипеді, означає, що Вам буде супроводжувати успіх. Для жінки сон, у якому вона спускається з гірки на велосипеді, означає, що їй слід звернути увагу на свою поведінку і не давати приводів для пліток.

Віяло

Якщо уві сні Ви бачите віяло, то в найближчому майбутньому Вас чекають приємні сюрпризи. Для молодої жінки сон, у якому вона обмахується віялом, віщує приємні знайомства.

Віник

Якщо віник сам підмітає підлогу, то в реальному житті Вас очікують великі неприємності. Вам слід докласти максимум зусиль, щоб оволодіти ситуацією, яка виходить з-під контролю. Якщо уві сні Ви паритеся в лазні з віником, то наяву Ви можете дозволити собі приємний відпочинок. Сон, в якому віник розсипався у Вас в руках, означає, що Вам не слід нікому довіряти.

Вінок

Якщо вінок, сплетений з свіжих квітів, то життя надасть Вам масу можливостей для покращення свого добробуту. Вінок з зів’ялих квітів попереджає про можливу хвороби. Побачити ж вінок нареченої – дуже сприятливий знак, так як він означає благополучне вирішення найзаплутаніших і безнадійних справ.

Вінчання

Побачити обряд вінчання – сприятливий знак. Для молодої жінки сон, у якому вона вінчається сама, обіцяє їй гарного чоловіка. Якщо ж вона бачить, що вінчається хтось із її близьких, то в реальному житті їй посміхнеться удача на професійній ниві. Сон, в якому Ви повинні вінчатися, але з якоїсь причини спізнюєтеся, обіцяє Вам прекрасну сім’ю.

Мотузка

Якщо Ви в’єте мотузку, то в реальному житті Ви потрапите в ситуацію, вибратися з якої Вам допоможе тільки Ваша залізна воля і настрій на перемогу. Якщо Вам приснилося, що Ви розвішуєте на мотузці випрану білизну, то Вас можна охарактеризувати однозначно. Багато людей, мало знають Вас, не можуть зрозуміти, як у Вас виходить бути жорстким і вимогливим на роботі, в той же час залишаючись м’яким і дбайливим будинку. Сон, в якому Ваші руки зв’язані мотузкою, означає, що Вас гнітить ситуація, в якій Ви безсилі що-небудь зробити.

Веселощі

Якщо сняться веселошщі в приємній компанії, то наяву Вас очікують приємні події, а в справах Вас буде супроводжувати удача.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Абажур, Абрикос, Аванс, Аборт, Аварія

До чого сниться Аромат, Армія, Кавун, Аптека, Ангел

До чого сниться Лелека, Алергія, Акробат, Акація

До чого сниться Метелик, Базар, Банк, Бант

До чого сниться Вишня, Волосся, Водоспад, Вовк, Вилка

До чого сниться Злодій, Ворона, Воша, Вулкан, Постріл

До чого сниться Ворожка, Гадюка, Краватка, Гармошка, Цвяхи

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top