2649 Число вашого будинку: значення в нумерології

Число вашого будинку: значення в нумерології


Число вашого будинку: значення в нумерології

Невже від номера будинку, в якому живе людина, залежить його доля? Якщо особисте число – дата народження – дано нам згори, то інше важливе число, від якого багато в чому залежить наше життя, ми вибираємо самі і можемо при бажанні змінити. Це номер нашого будинку. Нумерологи стверджують, що номер будинку, в якому живе людина, накладає відбиток на його долю, взаємини з близькими і коханими.

Щоб обчислити цей показник, потрібно зайнятися простим додаванням. Якщо підсумувати всі цифри, з яких складається адреса (номер будинку, корпусу, квартири), і привести підсумок до однозначного числа, вийде індивідуальний код вашого будинку. Він-то і впливає на енергетику, що панує у вашій оселі.

Наприклад, ви проживаєте за адресою: будинок 14, корпус 1, квартира 32. Якщо скласти всі ці цифри, то отримаємо: 1 + 4 + 1 + 3 + 2 = 11, 1 + 1 = 2. 2 і є те саме число, яке, на думку нумерологів, визначає те, наскільки будинок відповідає своєму господареві. Іноді в номері будинку є буква. Дізнатися її числове значення можна з таблиці відповідностей букв і цифр. Потім цю цифру треба також включити в формулу.

Отже, що ж пророкує число будинку?

1 – одиниця – це самотність. Будинок хороший для відпочинку і усамітнення волелюбних незалежних особистостей. Він наділяє всіх, хто в ньому живе, лідерськими якостями, упевненістю, мужністю і рішучістю. Але якщо ви не готові залишитися один на один зі своїми думками і почуттями, якщо ви боїтеся самотності і не прагніть до незалежності, в будинку під номером один краще не жити одному – вам тут буде сумно.

2 – це спокійний, затишний будинок для люблячих один одного людей, що прагнуть до миру і гармонії. Агресивний, надмірно емоційний, нетерпимий до чужої думки людина тут навряд чи буде почувати себе затишно, тому що цей будинок вимагає терпіння, доброти і готовності до співпраці. А ще будинок під заступництвом двійки розвиває в людях чутливість і інтуїцію. А тому підходить для проживання езотериків, науковців, а також усіх, хто цікавиться паранормальними явищами.

3 – трійка, навпаки, дає енергію: духовну, творчу, сексуальну. Це веселий будинок – повний життя і чарівності. Тут завжди багато гостей, спілкування. Кому такий будинок не підходить, так це тринькати. Гроші будуть витікати з кишені к.с. неймовірною швидкістю.

4 – четвірка, яка об’єднує всі стихії – вогонь, повітря, воду, землю, – це символ надійності, обгрунтованості. Якщо ви мрієте про безпеку і стабільність, будинок під номером чотири – то, що вам потрібно. Це гарне місце для старту, для будівництва фундаменту майбутніх перемог (особливо для невпевнених у собі, втрачених людей). Але врахуйте, що будинок під номером 4 зажадає від вас порядку, економії, напруженої роботи і дисципліни. Тут не рекомендується жити трудоголікам – четвірка змусить їх працювати ще більше.

5 – будинок під номером 5 – це центр активності, він символізує рух і зміни. Він хороший для людей творчих. Життя його господарів – це безперервна низка зустрічей, вечірок, свят. Рутині, нудьгу і розслабленого стану тут не місце. Але іноді життя в цьому будинку схожа на хаос. Людям, схильним до спокійного, розміреного життя, п’ятірка, швидше за все, не підійде.

6 – шістка пробуджує дружні і любовні почуття. У таких будинках живуть міцні багатодітні сім’ї. Адже це притулок гармонії і рівноваги. Відносини між домочадцями рідко захмарюються конфліктами. Хочете любити і бути коханими – шукайте будинок під номером 6, в ньому вам вдасться реалізувати себе повною мірою.

7 – будинок під номером 7 – відмінне місце для усамітнення, відпочинку, роздумів. Він підходить тим, кого більше цікавить не меркантильна сторона буття, а розвиток внутрішнього світу, споглядання, медитація, містика, езотерика. Таке житло більше годиться для того, хто звик жити один. Тим же, хто хоче бути в гущі подій і прагне досягти матеріального благополуччя, краще підшукати інше житло. Будинок також важкий для шлюбу, партнерства, спільного проживання.

8 – «дім – повна чаша» – це точно про вісімку. Число 8 принесе вашому будинкові достаток, а також велика кількість друзів, благополуччя в родині і достаток. Воно підходить і для тих, хто хоче домогтися високої посади, визнання. Але людям, байдужим до добробуту, нездатним раціонально розпоряджатися своїми фінансами, цей будинок не підходить.

9 – дев’ятка нагороджує своїх господарів мудрістю, гуманністю. Це будинок любові, співчуття, толерантності. Він ідеально підходить для людей з великим життєвим досвідом. Вібрація числа 9 дозволяє людині піднятися над суєтою і побачити головне в житті. Будинок під номером 9 – відмінне місце для виконання піднесених бажань.

Статью нашли по запросам:
  • https://cova in ua/chislo-vashogo-budinku-znachennya-v-numerologiyi html
По теме: ( из рубрики Нумерологія )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top