1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Вишня, Волосся, Водоспад, Вовк, Вилка


До чого сниться Вишня, Волосся, Водоспад, Вовк, Вилка

Весло

Якщо Ви тримаєте в руках весла, то в реальному житті Вас спіткає глибоке розчарування, пов’язане з Вашої занадто доброї і доброзичливої ​​натурою. Якщо Вам приснилося, що Ви втратили весло, то наяву Ви не зможете здійснити задумане. Сон, в якому Ви бачите зламане весло, означає, що Вам не дадуть в повній мірі насолодитися давно відчуває задоволення.

Веснянки

Для молодої жінки сон, у якому вона бачить, що її обличчя покрите веснянками, означає, що безліч прикрих непорозумінь перешкодить її щастя. Розглядати свої веснянки в дзеркалі – до появи серйозної суперниці.

Вітер

Якщо Ви відчуваєте подих свіжого вітерця, то можете сподіватися на те, що нарешті-то удача посміхнеться Вам. Якщо Ви чуєте, як вітер шелестить кронами дерев, то, можливо, Ви відкидаєте любов людини, яка не уявляє без Вас свого життя. Сон, в якому Ви швидко йдете, а сильний вітер б’є Вам в обличчя, означає, що Ви зможете впевнено просуватися по наміченому шляху, не дивлячись ні на які труднощі. Якщо уві сні Ви відчуваєте, що вітер заважає Вам йти вперед, то чекайте витівок долі-зрадниці. Якщо ж вітер попутний, то у Вас несподівано з’являться союзники, які допоможуть Вам у справах. Відчувати уві сні сильні пориви вітру означає, що незабаром Ви потрапите в скрутне становище. Доброю ознакою буде, якщо в цей час Ви перебуваєте в укритті і тільки чуєте пориви вітру, так як це означає, що неприємності пройдуть повз Вас. Відчувати уві сні, що Ваші волосся розвіваються на вітрі, означає, що Вам треба бути менш легковажним.

Вечір

Ви спостерігаєте за тим, як на зміну дню приходить вечір, то Вашим надіям на успіх задуманої справи не судилося збутися. Якщо на вечірньому небосхилі Ви бачите яскраві зірки, то наяву після низки невдач фортуна знову повернеться до Вас особою. Якщо Вам приснилося романтичне побачення у вечірній час, то наяву Вас очікує розставання з коханою.

Вибух

Бачити вибухи – недобрий сон. Він віщує, що хтось із Ваших близьких стане причиною Ваших бід і втрат. Якщо уві сні Ви побачили своє обличчя або особи знайомих, покритими гаром від вибуху або навіть покаліченими, то остерігайтеся несправедливих звинувачень, які буде важко з себе зняти. Бачити уві сні димлячі після вибуху руїни означає фінансовий крах і погіршення взаємин з людьми. Для молодої жінки сон, у якому у неї на очах вибухає її будинок, означає, що її чекає розчарування в любові. Сон, в якому вибуховою хвилею Вас підкинуло вгору або відкинуло в сторону, означає, що хтось із Ваших знайомих, видаючи себе за вашого друга, скористається Вашим довірою і зрадить Вас. Побачивши такий сон, дівчата повинні особливо обережно ставитися до своїх знайомствам з чоловіками.

Веделка

Сон, в якому Ви бачите вилку, попереджає Вас про підступи конкурентів. Для жінки вилка, побачена уві сні, віщує сімейні негаразди.

Виноград

Якщо Ви їсте виноград, то труднощі, що випали на Вашу долю, загартують Ваш характер. Сон, в якому Ви бачите виноградні лози, що прогинаються під вагою грон винограду, обіцяє громадське визнання. Для молодої жінки такий сон означає виконання бажань і вдале заміжжя. Виноградник, повз якого Ви проїжджаєте і зриваєте на ходу грона стиглого винограду, означає, що Вам буде супроводжувати успіх. Однак якщо виноград виявиться незрілим або гнилим, то Вам мають бути сумніви в правильності Ваших вчинків.

Вино

Пити вино – до щирої радості і вірну дружбу. Розбити пляшку з вином – до надмірних вражень. Переливати вино з однієї судини в іншій – до подорожей по красивих місцях і всіляких задоволень. Торгувати вином – до прибутковості Ваших починань. Для молодої жінки побачити уві сні, що вона п’є вино, означає, що вона вийде заміж за багатого і шляхетного людини. Якщо Вам сняться бочки з вином, то чекайте великого прибутку.

Вишня

Бачити вишню – сприятливий знак. Ви зможете завоювати любов і повагу своїм доброзичливим ставленням до людей. Якщо уві сні Ви їсте вишню, то наяву Ви зможете домогтися того, до чого так довго йшли. Якщо вишня в Вашому сні зелена, то незабаром Вам посміхнеться удача.

Вода

Вам сниться чиста і прозора вода, то такий сон обіцяє Вам радість і благополуччя. Якщо ж вода брудна і каламутна, Ви повинні бути готовим до того, що Вам загрожує небезпека, а світла смуга Вашого життя зміниться темною. Якщо уві сні Вас попало впасти в калюжу чи водойму з брудною водою, то в реальному житті Ви ризикуєте допустити серйозні промахи, про які потім будете шкодувати. Якщо Вам приснилося, що Ви втамовує спрагу брудною водою, – це до хвороби, якщо чистою – до удачі. Побачене уві сні повінь (особливо, якщо це пов’язано з Вашим житлом) попереджає про небезпеку. Однак якщо Ви бачите, як вода спадає, то найстрашніше залишилося позаду. Сон, в якому Ви плескалися і гратися у воді, віщує любов і всепоглинаючу пристрасть. Якщо при цьому Вам на голову потрапляють краплі води, то Ваші почуття будуть взаємними.

Вир

Якщо Ви бачите вир, то над Вашими справами нависла серйозна небезпека. Такий сон попереджає Вас про те, що необхідно проявляти граничну обережність.

Водоспад

Сон, в якому Ви бачите водоспад, обіцяє виконання самого заповітного бажання. Доля буде прихильною до Вас.

Військовий

Побачити військових – несприятливий знак. Для молодої жінки сон, у якому вона виходить заміж за військового, означає, що їй належить нелегка сімейне життя. Якщо Вам приснилося, що Ви присутні на військовому параді, то в реальному житті Ви втомилися від хаосу, що панує навколо. Ваша натура вимагає наведення порядку і дисципліни.

Війна

Бачити війну означає невдачі в справах і негаразди в сім’ї. Для молодої жінки проводжати уві сні улюбленого на війну означає, що вона дізнається про нього щось таке, що чимало здивує її. Якщо Вам приснилося, що Ваша країна програла війну, то чекайте економічних і політичних катаклізмів, які безпосереднім чином позначаться на Ваш добробут. Перемога у війні навпаки обіцяє пожвавлення ділової активності та сімейне благополуччя.

Вовк

Побачити вовка означає, що Ви надмірно довіряєте людині, який зрадить Вас. Убити в сні вовка означає, що Ви переможете хитрого підступного ворога, який прагне заплямувати Вас ганьбою. Чути в сні виття вовка означає, що незабаром Ви розкриєте таємний союз Ваших ворогів, які прагнуть завдати Вам поразку.

Волосся

Якщо молода жінка розчісує свої гарні доглянуті волосся, то наяву вона не надає належного значення свого особистого життя. Чоловікові сниться, що він починає лисіти, то це застерігає його від марнотратності, яка може привести до серйозних фінансових проблем. Якщо Вам сниться, що Ваші волосся сивіє, то такий сон може пророкувати швидку кончину близького друга або родича. Якщо ж Ви побачили уві сні молодого хлопця чи дівчину з сивим волоссям, будьте готові до втрати. Можливо, з Вашого життя піде коханий. З особливою обережністю до подібного сну слід поставитися жінці, бо неприємності можуть статися з її вини. Якщо юній особі наснилися жінки з сивим волоссям, їй слід остерігатися суперниць, так як вона ризикує втратити свого кавалера.

Якщо Вам приснилося, що все Ваше тіло вкрите волоссям, то, можливо, Ви надмірно зраджуєте насолодам плоті, а це може привести до проблем в спілкуванні з оточуючими. Чорне кучеряве волосся – символ флірту і спокуси. Якщо вони сняться молодій жінці, то вона може стати жертвою любовної інтриги. Якщо ж чоловікові приснилося, що у нього така шевелюра, то він зведе з розуму чимало жінок. Руде волосся – символ мінливості. Якщо молодій людині приснилося, що у його коханої руде волосся, то він повинен бути готовий до ревнощів. Білосніжні волосся означають, що доля буде до Вас прихильна. Якщо жінці сниться, що в неї волосся різного кольору, то це означає, що в реальному житті вона зіткнеться з проблемою вибору.

Якщо вона буде досить розважлива, то її життя зміниться на краще. Бачити пишне волосся – до благополуччя. Якщо Вам сниться, що Ваші волосся ретельно прибрані в зачіску, то це може означати, що Вас очікує удача. Якщо ж Вам приснилося, що Ви коротко зрізати, будьте готові до фінансових проблем через Вашу марнотратства. Розпатлане волосся можуть означати, що Вас підстерігають проблеми в справах і сімейного життя. Якщо молодій жінці наснилося, що вона не може розчесати волосся, то їй слід приборкати свій норовливий характер. Сон, в якому Вас обстригли, попереджає про те, що Вам слід бути готовим до обману і розчарування.

Якщо ж волосся самі починають випадати, то це означає серйозні фінансові труднощі. Якщо чоловікові приснилося, що він перебирає ніжні жіночі кучері, – це добрий знак. Такий сон обіцяє йому взаємну любов з гарною жінкою, яка буде вірна йому, незважаючи ні на що. Якщо Вам приснилося, що Ваше волосся прикрашені квітами, то Вам не уникнути неприємностей. Однак вони виявляться значно менш серйозними, ніж здалися спочатку.

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

2 отзывов - До чого сниться Вишня, Волосся, Водоспад, Вовк, Вилка

  1. малишка бібі :

    Бачила уві сні як я заплуталася в своїх волоссях, я намагалася втекти від вовків. Страшний сон був. Я так злякалася.

  2. Виталина П. :

    Повний будинок вошей. І так сильно кусалися. Весь сон я свербіла і плакала.

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top