1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Злодій, Ворона, Воша, Вулкан, Постріл


До чого сниться Злодій, Ворона, Воша, Вулкан, Постріл

Злодій

Вам приснилося, що Ви щось поцупили і тепер за Вами женуться, то будьте готові до змін на гірше. Сон, в якому Ви переслідуєте злодія, обіцяє перемогу над ворогами. Якщо Вам приснився кишеньковий злодій, то наяву Вас будуть переслідувати дрібні негаразди. Для молодої жінки сон, у якому її обікрали, означає, що вона ризикує викликати чиєсь невдоволення і накликати на себе неприємності. Якщо ж вона сама краде, то їй слід звернути увагу на свою поведінку, яке далеко не завжди буває коректним.

Горобець

Бачите горобців, то наяву Ви будете оточені увагою і любов’ю близьких. Також Ви зможете зробити Ваш будинок затишним не тільки для домочадців, а й для гостей. Сон, в якому Ви бачите хворого горобця, є несприятливим, оскільки він віщує сумний настрій.

Ворона

Побачити ворону – знак невдачі і горя. Чути вороння каркання означає, що, піддавшись впливу інших, Ви нерозумно розпорядитися своєю власністю. Для молодої людини такий сон означає, що в реальному житті він піддасться на хитрощі і прийоми підступних жінок. Бачити уві сні старого ворона – до крутих змін у долі. Для молодої жінки такий сон означає, що її коханий покине її.

Ворота

Ви проходите через будь-які ворота, то в реальному житті Ви скоро отримаєте тривожні звістки про людей, які зараз далеко. Ваші особисті справи також будуть розвиватися не за задуманим сценарієм. Закривати ворота – до успішних починань і відданим друзям. Бачити уві сні закриті кимось ворота означає, що Ви не в силах подолати виниклі труднощі. Зламані ворота зазвичай віщують невдачу і сумнівні знайомства.

Воша

Воша, уві сні, пророкує, що Вам доведеться хвилюватися через свого здоров’я, а вороги попсують Вам чимало нервів. Якщо уві сні Ви бачите безліч кишать вошей, то будьте готові до занепокоєнь, невдач і хвороб. Якщо Ви знаходите вошей у домашньої худоби, то Вас чекає голодний рік. Спіймати воша – до хвороби.

Лікар

Якщо лікар не взяв з Вас грошей за лікування, то такий сон обіцяє здоров’я і процвітання. Для молодої дівчини сон, у якому вона виходить заміж за лікаря, віщує обман. Якщо Вам присниться, що лікар намагається зробити надріз на Вашій шкірі, проте йому це не вдається, то остерігайтеся неприємностей, пов’язаних з грошима. Для молодої жінки бачити в сні лікаря – означає, що вона пожертвує своєю красою заради легковажних розваг. Якщо дівчині сниться, що вона хвора і лікар стривожений її станом, то її чекають втрати. Якщо ж лікар спокійний, то її здоров’я незабаром видужає.

Вершник

Побачити вершника – сприятливий знак. Для молодої жінки сон, у якому вона бачить вершника на білому коні, означає, що вона до цих пір чекає свого принца. На жаль, далеко не всі казки реалізуються в житті. Якщо уві сні Ви бачите, що наближається до Вас вершник – Ваш улюблений, то в реальному житті Ваші ревниві настрої абсолютно безпідставні.

Вулкан

Бачите вулкан, то наяву Ви ризикуєте стати учасником гучного скандалу, який добряче підмочить Вашу ділову репутацію. Для молодої жінки сон, у якому вона бачить вулкан, означає, що їй слід стримати свою користь і егоїзм, в іншому випадку вона може потрапити в неприємну ситуацію.

Виставка

Якщо приснилося, що Ви влаштовуєте виставку своїх творів, то наяву Ваші досягнення ніхто не оцінить. Якщо уві сні Ви ходите по виставці культурних цінностей, то наяву Вам доставлять задоволення інтелектуальні розваги. Побувати на виставці досягнень науки і техніки означає, що Ви перебуваєте в постійному творчому пошуку. Тривожний сон, в якому Ви прагнете передбачити і встигнути все, оскільки Ви є організатором виставки, є відображенням тієї діяльності, якою Ви займаєтеся наяву. Просто Вам потрібен відпочинок або хоча б перепочинок.

Постріл

Ви почули постріл, то остерігайтеся негараздів і негараздів в сімейному житті, які може спровокувати Ваш егоїзм. Недбалість у справах не сповільнить виявитися. Постріл, зроблений з пістолета, означає, Ви намагаєтеся мстити за заподіяне Вам зло. Гарматний постріл віщує проблеми на роботі. Бути вбитим гарматним пострілом означає, що Вам доведеться спілкування з надокучливими злими людьми. Для жінки сон про гарматної стрілянині може означати, що своїм характером вона заслужить славу сварливою і неуживчивой особи.

Вишивання

Для жінки сон, у якому вона вишиває, означає, що її тактовність і вміння залагоджувати проблеми, що виникають у неї на шляху, будуть викликати загальне захоплення. Для одруженого чоловіка побачена уві сні вишивка обіцяє додаток сімейства. Для неодруженого – мудру і економну дружину.

В’язання

Для жінки сон, у якому вона щось в’яже, обіцяє їй тихі сімейні радощі. Для дівчини ж подібний сон може передвіщати поспішний шлюб. Якщо Вам приснилося, що Ви працюєте в в’язальному цеху, то наяву Ви зможете домогтися благополуччя тільки наполегливою працею.

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

1 коментарий - До чого сниться Злодій, Ворона, Воша, Вулкан, Постріл

  1. конфетка :

    Ворона напала на пугало, що це? Сон був до жаху страшним. Чула що ворони взагалі сняться до поганого.

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top