Понеділок, 24 Червень 2019
3125 Клінічна смерть. Вхід в Задзеркаллі
141
0
Раздел: Невидимий світ. Блог

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)

Клінічна смерть. Вхід в Задзеркаллі

Клінічна смерть. Вхід в Задзеркаллі

Клінічна смерть в хід в «задзеркалля»? Така версія дійсно існує, як і безліч інших. І особливо серед тих, хто сам вірить в те, чим він займається. Ті, хто вивчає езотерику, окультизм цілком серйозно вважають (а може бути і не без підстав?), Що клінічна смерть, це свого роду вхід в Світ Задзеркалля. В Світ померлих. У Потойбічний світ. У Інший світ. в Світ духів. І дійсно. Нерідко, а точніше сказати, досить часто ті, хто свого часу переніс клінічну смерть, незалежно від того, наскільки довго вона тривала, отримують здатність «ясновидіння», «ясно розуміння», «ясно знання», це коли, не можуть пояснити , звідки знають, але впевнені, що знають. Без претензій на роль «знавця і професіонала» в подібних питаннях, однак, і не заперечуючи того, що деякі люди дійсно мають дивовижні здібності, хотілося б звернути увагу, ось на що. Вчені, всерйоз займаються дослідженнями роботи мозку, стверджують. Незважаючи на те, що далеко просунулися і в області генної інженерії, і в області клонування, зокрема, стовбурових клітин, область роботи мозку так і залишається загадкою.

Якщо звернутися не до домислів, а фактам?

Факт, що 85% мозку «не функціонує». Факт, що організм здатний «запускати» в аварійному режимі «резервні генератори», які при нормальному функціонуванні організму не задіяні. Факт, що при клінічній смерті, внаслідок кисневого голодування, окремі клітини головного мозку гинуть, і цей процес незворотній. А, тепер, якщо розглянути питання у вигляді припущень (теорій, версій. Гіпотез), при «відносної допустимості». Чи можливо, з урахуванням встановлених фактів припустити, що Творець (Природа) передбачив «неможливість» розблокувати ту частину мозку, яка здатна завдати більше шкоди самому організму, ніж користі? Адже затвердження тих же самих вчених про «необмежені можливості людського мозку» неодноразово підтверджувалися. Людина-калькулятор, наприклад. Він здатний був лічити про себе настільки швидко, що «обчислювальна техніка», що брала участь в «змаганнях» не витримувала і горіла.

Читайте також:  Інша сутність

Ну, і всім відома провісниця Ванга, яка саме внаслідок втрати «візуального» зору в 12-ти річному віці, придбала, якщо можна так висловитися, зір «віртуальне» – пряме і незаперечна тому доказ – незвіданим таємниць мозку. Хоч як би ставитися до пророкувань провидиці, яка вже сама перейшла в інший світ, в існування якого вона, безумовно вірила, не можна заперечувати очевидного. Схід вже «в огні»! І вже, ось-ось «впаде Сирія», війну з «Ісламською Державою» Сирія веде на самоті … Чи можливо, що при клінічній смерті у деяких людей, внаслідок кисневого голодування відмирали клітини, які і були відповідальні за «блокування» тієї частини мозку (або окремих «блоків»), які, у одних відповідали за «ясновидіння»; у інших за «бачення минулого»; у третіх, за цей самий «ясне знання». І як раз в силу того, що «все інше» залишилося заблокованим, суб’єкт і не може ніяк і нічим пояснити, чому він знає «щось», він просто знає і все. У будь-якому випадку, скільки людей, стільки й думок. І поки що, двері в Світ Задзеркалля для багатьох закрита. Добре це чи погано? Хтозна…

Отзывы и комментарии к статье Клінічна смерть. Вхід в Задзеркаллі
Top