982 Народні прикмети і забобони. Про сім'ю

Народні прикмети і забобони. Про людину


Народні прикмети і забобони. Про людину

прикмети Вагітність

Якщо вагітна жінка рум’яна, сповнена, непогано набирає вагу і має привабливий зовнішній вигляд – значить, народить дівчинку. Якщо ж жінка в період вагітності худа, не дуже добре виглядає, прикмета обіцяє їй поява на світ хлопчика.
Вважається, що гострий живіт вагітної провіщає народження хлопчика, плоский – дівчинки.
Малюк вперше ворушиться в лівому боці – це дівчинка, у правому – хлопчик.
Майбутня мама встає з підлоги і при цьому спирається на ліву руку – до дівчинки, а якщо на праву – до хлопчика.
Якщо праві груди у вагітної повніше, ніж ліва, це означає, що жінка зробить на світ хлопчика.
Прийнято вважати, що, якщо вагітна жінка розіб’є яйце з-під квочки, дізнається, хто у неї народиться, хлопчик чи дівчинка. Який підлогу зародка – такий і стать майбутньої дитини.
Не можна нікому, крім батька малюка, розповідати про свою вагітність до того часу, поки живіт не стане помітним.
Якщо повідомити оточуючим ім’я майбутньої дитини, це може йому нашкодити. Як зватимуть малюка, завчасно придумати можна, але треба тримати в таємниці.
Не можна завчасно готувати речі для ще не народженої дитини: жити не буде.
Якщо вагітна їстиме крадькома, малюк буде полохливим.
Жінці при надії не можна брати в руки кішок, щоб у сина або дочки не було багато ворогів.
Не можна під час вагітності є ягоди червоного кольору, щоб крихітка не народилася надмірно рум’яним.
Не варто вагітним носити золоті і срібні украшенія.Будущім мамам забороняється сидіти на порозі і на ганку.
Якщо вагітна жінка буде торкатися до обличчя, то її малюк буде покритий рідними плямами.
Вагітна сидить нога за ногу – у дитини будуть криві ноги або клишоногість.
Жінці в цікавому положенні не можна ні в чому відмовляти, в іншому випадку пологи для неї виявляться важкими.
Якщо вагітна буде вішати білизну і фіранки, тобто піднімати високо руки, це створює ризик заплутування плода в пуповині.
Якщо при майбутній мамі хтось буде лаятися, у малюка буде родима пляма.
Якщо вагітна буде спати на спині, дитина ризикує задихнутися.
Вагітна не повинна бачити все негарне, вогонь і пожежі, небіжчиків і похорони: це негативно позначається на майбутню дитину. Якщо ж вагітна буде весь час бачити перед собою щось красиве, немовля буде красивим і гармонійно розвиненим.
Фотографувати або малювати вагітну жінку – погана затія: дитина «застрягне» в розвитку.
Майбутнім мамам заборонено займатися будь-якими видами рукоділля.

прикмети божитися

Хто божиться всує; без особливої ​​на то потреби, жартома або удавано, того рано чи пізно спіткає нещастя, так як це – великий гріх.

Прикмети про хвороби

Якщо на вікно будинку, де є тяжкохворий чоловік, всядеться сорока, це обіцяє йому швидке позбавлення від хвороби. Вважається, що, якщо відразу після причастя хворий засинає, він швидко одужає.
Про те, що все буде добре, свідчить і кілька поспіль чхання хворого.
Важко хворіє людина весь час повертається до стіни – недобра прикмета, що обіцяє швидку смерть.
Якщо хворому прикласти до голови чистотіл і він заплаче, це віщує швидку поправку.
Кропива, чорніючий після того, як її покладуть в сечу хворого, – до його швидкої смерті.Еслі ж рослина зберігає зелений колір, людина одужає.
Долю хворого дізнаються за допомогою собаки. Беруть невеликий шматок свинини, труть його про підошву людини і дають тварині. Якщо собака від м’яса відмовляється – чекай смерті, з’їдає – хворий одужає.
Якщо до голови хворого піднести гілочку верби, то можна дізнатися, що його чекає в будущем.Еслі через приблизно чверть години після контакту з вербою хворий скаже, що відчуває себе добре, це говорить про те, що хвороба його незабаром покине.
Рівне палаюча свіча, запалена в будинку, де є хвора на осіб, обіцяє тому швидке одужання.

прикмети Борода

Якщо у чоловіка борода гущі з правого боку – її володар відрізняється великою наполегливістю і впертістю. Прикмета стверджує: густіша борода з лівого боку говорить про те, що чоловік ніжний, ласкавий, йому властиві м’якість характеру і поступливість.
Хто безбородий, той міцний.

прикмети Бородавки

Бородавка з’явилася на обличчі – людині належить розчаруватися в любові і розпрощатися з улюбленою другою половиною. Прикмета каже, що розставання будуть супроводжувати конфлікти і навіть, можливо, бійки.
Якщо бородавка «сіла» на носі, можна готуватися до отримання новин. Яких – залежить від того, на якій стороні з’явився дефект: якщо на лівій стороні, то недобрих, на правій – хороших.
Бородавка, що з’явилася на бороді, – це передвісниця серйозного заболеванія.Ізлечіться від нього можна, тільки по можливості швидше позбувшись бородавки. В іншому випадку проблеми зі здоров’ям ще більш посиляться.
Якщо місцем виникнення бородавки стає права сторона шиї – це прикмета, що говорить про матеріальні блага, деяких надбаннях, які вдалося зробити человеку.Такая бородавка – свідоцтво того, що людина реалізував свої устремління в сфері добробуту.
Поява бородавок на правій руці віщує солідну вигідну угоду, серйозне пріобретеніе.Еслі ж вони виникли на лівій руці, людині доведеться збідніти і розоритися. Якщо ж такий розвиток подій неможливо через відсутність багатства і постійного доходу, то прикмета пророкує, що в найближчому майбутньому їм і не судилося з’явитися і всі зусилля будуть марними.
Якщо косметичний дефект «прикрасив» праву ногу, можна очікувати вдалу поїздку, результатом якої може стати зустріч з другою половиною. Якщо ж це сталося з лівою ногою, від ідеї відправитися в подорож краще відмовитися, оскільки поява бородавки свідчить про невдачі і розчарування, які можуть спіткати в дорозі.
Бородавка на тілі – знак близьких нещасть і життєвих разочарованій.После її появи слід бути вкрай обережним: ризик бути обманутим багаторазово збільшується. Брехні можна очікувати навіть від найближчих, тому залишається довіряти лише собі самому.
Бородавки можна назвати прикрасою, особливо якщо вони утворюються на видному місці. Тому немає нічого дивного в тому, що людям хочеться звести їх якомога поскорее.Для цього використовуються найрізноманітніші способи. Наприклад, можна взяти горошину і провести нею навколо бородавки кілька кіл. Після процедури цю горошину через ліве плече вибрасивают.Можно зробити і по-іншому: розрізати наполовину картоплину, однією її частиною потерти ділянку шкіри навколо бородавки, після чого закопати в маленьку ямку. Потім залишиться тільки спостерігати за процесом: в землі буде поступово сохнути картоплина, а на тілі – бородавка.
Існує і такий старовинний спосіб позбутися від бородавки: її обв’язували вовняною ниткою, після чого закопували в землю. В результаті маніпуляцій бородавка поступово ісчезала.Может допомогти і зовсім проста методика – намазати бородавку соком чистотілу.

прикмети Гоління

Через необережність поранитися під час гоління – прикмета того, що чоловікові доведеться несподівана, але дуже приємна зустріч.
Якщо після не зовсім якісного гоління залишився виголена ділянка шкіри, можна збирати валізи: з великою часткою ймовірності очікує далека дорога.

прикмети Брова

Якщо у людини засвербіли брови, це може передбачити швидке побачення, а також емоції – радість, засмучення до сліз. Що саме має бути випробувати, залежить від брови, яка чешется.Еслі це права брова, прикмета пророкує зустріч з одним, задоволення, радість. Також ця прикмета може говорити про те, що людину хтось хвалить. Якщо засвербіла ліва – належить побачення з лицемірним людиною, ворогом, можуть пролитися сльози, Крім того, що зудить ліва брова означає, що її володаря хтось лає, засуджує.
Число зморшок над бровами – показник того, скільки разів в житті людина овдовіє.
Якщо у людини брови на переніссі зрослися, що не буде йому в житті щастя.
Рівні, прямі брови свідчать про творчі нахили їхнього власника. Людей з такою формою брів привертає музика (вони прекрасно відчувають ритм), література, живопис. Вони тонкі цінителі краси і художники в душі – незалежно від своєї професії. Брови дугою – прикмета театральності.Еслі брови у людини знаходяться порівняно високо над очима, це може говорити про те, що він за вдачею злий і без отримання вигоди для себе не зробить ні кроку. Навпаки, розташовані майже біля самісіньких очей брови належать людям, які відрізняються доброю вдачею і привітністю.

прикмети Відьма

Якщо у людини скочив на оці ячмінь, вважається, що його сглазілі. Дурной очей цілком може належати відьмі. Ці персони володіють здатністю насилати на людей захворювання, проти яких безсила медицина – вони виліковуються лише молитвами знахарів.
Біля вхідних дверей оселі лежать якісь предмети – витівки ведьми. Якщо підібрати чужі підкинуті речі, можна накликати на себе всі тридцять три нещастя – серйозні невдачі, проблеми зі здоров’ям і навіть передчасну смерть. Заговорений можуть виявитися не тільки предмети, а й їжа. І якщо людині не пощастить з’їсти блюдо з такою «начинкою», може розвинутися важка хвороба, від якої не зможе позбавити жоден лікар. В цьому випадку доведеться звертатися до знахарів, здатним позбавити від чаклунських чар.
Чи можна відьму вивести на чисту воду? Прикмета стверджує, що якщо в поріг свого будинку або одвірок встромити шпильку, голку або ніж, вона не зможе зайти всередину житла. Про те, що приходив був того дня в гості чоловік займається чаклунством, зможе розповісти шпилька або голка, яка була встромлено в косяк, а після цього візиту виявилася лежачою на підлозі.
Якщо при людині, який підозрюється в чаклунстві, почати читати молитву (можна подумки) і він стане проявляти помітну нервозність і занепокоєння, припущення вірні. Якщо ж він залишається спокійним, підозри в причетності до чаклунства помилкові.

прикмети Веснянки

Хто втре особа першим яєчком Рябенький курочки, у того веснянок не буде.

прикмети Повернутися

Якщо що-небудь забудеш в гостях і повернешся, то це означає, що скоро знову Свиди з господарями.
Якщо за чим-небудь довелося повернутися додому, то обов’язково потрібно подивитися в дзеркало, інакше шляху не буде.

прикмети Злодій

Чоловік і дружина є любителями поїсти в темряві – їх дитина стане злодієм.
Злодієві, що йде «на справу», перейшла дорогу жінка – бути йому незабаром посадженим до в’язниці.
Якщо в обікрали оселю після зловмисника залишилися якісь речі, прикмета стверджує, що в такій квартирі або будинку незабаром буде пожежа.
Якщо обнести двір черепом людини, будинок не пограбують.
Якщо провести по обличчю сонного або сплячої людини рукою мерця, він буде спати мертвецьким сном.

прикмети Очі

У кого карі очі, той лукавий, хитрий.
Чорних очей небезпечний, бійся чорного та карого очі.
В очах зосереджена сила людини, тому недобрі лихі люди можуть зіпсувати кого-небудь одним тільки поглядом, інакше кажучи – наврочити.
Очі свербить (сверблять) – плакати будеш.

прикмети говіти

Говіння, строге життя постування можна заслужити собі рум’яну наречену.

прикмети Горло

Якщо дере в горлі, то неодмінно хтось поспішає.
Якщо застудив горло, то треба знятим з ноги пітним вовняним панчохою обернути горло на ніч.

прикмети Груди

Якщо у дівчини дуже маленькі груди, то вона повинна їсти різні округлі овочі: картоплю, ріпу, брукву та ін., Зігрів їх попередньо за пазухою на голому тілі; пити ж вона повинна не розтягуючи, а ковтками; найкраще буде, якщо дівчина стане робити це не за вказівкою старших, а з власної волі.
Для цієї ж мети дівчина повинна докласти до своїх сосок різностатевих цуценят або кошенят одного посліду, за умови, щоб їм було стільки днів, скільки років минуло дівчинці; ніж дружніше смокчуть щенки або кошенята дівочий соски, тим швидше у дівчини розвинеться груди.
Якщо дівчина тяготиться своєї надто розвиненої грудьми і хоче зменшення такої, то вона повинна кілька разів змочити її водою, в якій обмивали тіло небіжчика.
Ранній розвиток грудей у ​​дівчинки вказує або на те, що вона була зачата матір’ю до шлюбу, або на те, що дівчинка не збереже незайманість до шлюбу.
Якщо у жінки обидві груди мають однакову величину, це віщує їй спокійне, розмірене, сите життя.
Ліва груди більші, ніж права, – ознака того, що лише перша половина життя буде складатися вдало. Якщо ж навпаки – все численні проблеми залишаться позаду, а друга половина життя пройде благополучно і щасливо.
Свербить груди – прикмета розповідає жінці, що її улюблений сповнений туги за нею.

прикмети Губи

Якщо на губах з’явилися прищі, то це означає, що володар їх з ким-небудь цілувався вночі.

прикмети Наречений

Якщо наречений подарує квіти жовтого кольору, це може привести до розлуки . До таких же наслідків може привести і спільне фотографування до весілля.
Якщо наречена подарує нареченому ніж, прикмета підказує, що тим самим вона ризикує розірвати їх заручини.
Якщо наречений на руках перенесе наречену через поріг їх нового спільного дому – пару чекає довге і благополучне спільне життя. Якщо ж наречена переступить його сама, конфлікти не змусять себе чекати.
Якщо дівчина піднесе в дар своєму коханому носовичок, то цілком ймовірно, що вони розлучаться, так і не вступивши в шлюб.
Те ж саме відноситься і до пов’язаних вручну і подарованим хлопцеві предметів гардероба (светра, шарфу) .І тут улюблений знайде собі іншу даму серця.

Статью нашли по запросам:
  • народні прикмети про людину
  • https://cova in ua/narodni-prikmeti-i-zaboboni-pro-lyudinu html
По теме: ( из рубрики Прикмети і забобони )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top