Середа, 10 Серпня 2022
1464 Жіноче ім'я: Дана
633
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Данута

Жіноче ім’я: Данута

Данута Перекладається з польського як – “Богиня місяця”.

Іменем Данута (Дана) називають дітей у Польщі, Росії, Чехії.

Вона смілива, спортивна, буває різка, не проти зло пожартувати над тим, хто їй не до душі. Швидко і легко сходиться з людьми і без жалю розлучається.

“Зимові” – уперті, рішучі, уміють постояти за себе, великі ласуни. Вони чуттєві і закохуються, під впливом емоцій часто надходять необачно, але ніколи ні про що не шкодують. Вони довго перебирають женихів і в результаті виходять заміж невдало. Втім у шлюбі везе тільки тим з них, хто народився влітку-вони терпиміше і м’якше. “Осінні” ж – дуже розважливі й прагматичні й роблять непогану кар’єру. Данута любить великі веселі компанії, вона, що називається, “душа суспільства”, заводила, але в застіллі віддає перевагу вину і шампанське.

Серед тих, кого звуть Данутою, можна зустріти програмістів і бухгалтерів, слідчих і кулінарів, учителів музики і перукарів.

Вдалий напевно буде шлюб Дано з Павлом, Петром, Андрієм, Глібом, Юхимом, Іллею, Володимиром, Сергієм; інші імена, такі як Альберт, Альфред, Артур, Адам, Віллі, Олег, Родіон, Віктор, Демид, Борислав, – викликають сумнів.

Дати іменин: 3.01, 24.06, 26.06, 1.10

Читайте також:  Жіноче ім'я: Неллі
Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Данута
Top