1464 Жіноче ім'я: Дана

Жіноче ім’я: Данута


Жіноче ім’я: Данута

Данута Перекладається з польського як – “Богиня місяця”.

Іменем Данута (Дана) називають дітей у Польщі, Росії, Чехії.

Вона смілива, спортивна, буває різка, не проти зло пожартувати над тим, хто їй не до душі. Швидко і легко сходиться з людьми і без жалю розлучається.

“Зимові” – уперті, рішучі, уміють постояти за себе, великі ласуни. Вони чуттєві і закохуються, під впливом емоцій часто надходять необачно, але ніколи ні про що не шкодують. Вони довго перебирають женихів і в результаті виходять заміж невдало. Втім у шлюбі везе тільки тим з них, хто народився влітку-вони терпиміше і м’якше. “Осінні” ж – дуже розважливі й прагматичні й роблять непогану кар’єру. Данута любить великі веселі компанії, вона, що називається, “душа суспільства”, заводила, але в застіллі віддає перевагу вину і шампанське.

Серед тих, кого звуть Данутою, можна зустріти програмістів і бухгалтерів, слідчих і кулінарів, учителів музики і перукарів.

Вдалий напевно буде шлюб Дано з Павлом, Петром, Андрієм, Глібом, Юхимом, Іллею, Володимиром, Сергієм; інші імена, такі як Альберт, Альфред, Артур, Адам, Віллі, Олег, Родіон, Віктор, Демид, Борислав, – викликають сумнів.

Дати іменин: 3.01, 24.06, 26.06, 1.10

По теме: ( из рубрики Жіночі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top