1336 Жіноче ім'я: Беатриса

Жіноче ім’я: Богдана


Жіноче ім’я: Богдана

Богдана Перекладається зі старослов’янської як – “дана Богом”.

“Зимові” – з суперечливим характером, уперті і наполегливі. Вони ближче до батька, ніж до матері, та й взагалі Богдана цілком схожа на батька. Народжені взимку – дуже активні особи, це тип “студентки-общественніци”. Вони розважливі: спочатку подумають, а потім зроблять. “Літні” – м’якше, набагато добрішим, їх доброта нерідко доставляє їм багато неприємностей. Люблять тварин: різних собачок, кішечок, голубів. Вони працьовиті, добре шиють і в’яжуть. Заміж виходять вдало. Важко сходяться з новими людьми і так само нелегко розлучаються. “Весняні” – ранимі й чутливі, піддані респіраторним захворюванням. У них розвинене почуття прекрасного, вони вміють зі смаком одягатися. У будинку у цих жінок завжди охайно і затишно.

Богдани успішно працюють лікарями, інженерами, бухгалтерами, вихователями, кухарями, перукарями, кравчинями, серед них є актриси, художниці, музиканти.

Вдалим, швидше за все, буде шлюб Богдани зі Станіславом, Владиславом, Григорієм, Святославом, Анатолієм, Йосипом, Ярославом або Наумом.

Сьогодні це ім’я зустрічається досить рідко, найчастіше в Польщі або в Україні, в Росії – рідше.

По теме: ( из рубрики Жіночі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top