Субота, 27 Листопада 2021
3096 Інша сутність
491
0
Раздел: Невидимий світ. Блог

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 3 из 5)

Інша сутність

Інша сутність

Що таке інша сутність, де вона може існувати? В іншому світі? Поруч з людиною, в самій людині, або ж тільки, в Світі Задзеркалля, в світі власної уяви? І чому сьогодні, в століття високих технологій, ні-ні, та й промайне лякає думка, що інша сутність, це сама людина. І чиє він, людина, творіння? Бога, Диявола, або взагалі – експеримент позаземного розуму? Напевно, перш ніж дати відповідь на подібні питання, важливо зрозуміти, що викликало подібні думки, і що можна мати на увазі під «іншою сутністю». Адже навіть улюблене і ласкаве домашня тварина, наприклад, кішка, теж – інша сутність. Тобто, істота, що кардинально відрізняє від людини. Ходить на чотирьох лапах, володіє унікальним слухом і зором, спілкується з побратимами на своїй мові, при цьому, розуміє людську мову (тоді як людина не розуміє мови свого улюбленця), і навіть інтуїтивно передбачає вчинки того, з ким співіснує поруч.

А скажімо, екзорцисти переконані, що інша сутність (диявол, сатана) здатна опанувати будь-якою людиною і змінити сутність людську, зробити людину підвладним власної волі і бажанням. До слова сказати, зараз навіть офіційна наука не заперечує того факту, що в людині може існувати і інша сутність, а точніше сказати, кілька сутностей, і навіть написані наукові роботи на тему роздвоєння особистості. Вірніше про «множинності особистостей» в свідомості людини. Хтось щиро вірить в приведення, і вважає, що інші сутності приходять з потойбічного світу, а головне, що впускає їх у цей, земний світ сама людина. Більш того, вони вважають, що зустріч з приведенням, якщо і не цілком звичайне явище, але не таке вже й рідкісне. Так що ж таке, інша сутність, чи потрібно з нею боротися, чи потрібно з нею рахуватися, або ж її існування плід хворої уяви? Або ж, міфи і легенди про вплив іншої сутності на свідомість людини не що інше, як виправдання власних поганих вчинків, або навіть, злочинів?

Читайте також:  Потойбічне життя

Напевно, достеменно на це питання відповісти не зможе відповісти ніхто, ні офіційна наука (психіатри), ні ті, хто шукає і знаходить підтвердження існування іншої сутності, яка знаходиться постійно в невидимому світі, але не втручається в земне життя людини без «гострої необхідності» . І тим не менш. Напевно, не можна заперечувати очевидного. Тобто того, що іноді, часом відбуваються абсолютно незрозумілі події ні з наукової точки зору, ні з точки зору логічного мислення. Ось, наприклад, розповідь хлопця про те, що з ним сталося, коли він вирішив «політати», перебуваючи в наркотичному сп’янінні, і стрибнув з шостого поверху. Він стверджує, що швидкість падіння «погасила» якась сутність, він не летів вниз, а як би, ширяв і повільно опускався вниз, тому що «щось» його охопило.

Це «щось» хлопець не бачив, але відчував його «чіпкість». Тобто те, що «воно» міцно його тримала. Зрозуміло, розповідь хлопця можна було б списати на те, що той був під впливом наркотиків. Але, тоді залишається незрозумілим той факт, що після чудесного порятунку (інакше і не назвеш, хлопець навіть подряпини не отримав), молода людина без медичної допомоги перестав приймати наркотики, незабаром одружився, і на сьогодні, мета його життя, це допомога тим, хто опинився у владі «інший сутності» – наркотичної залежності. Більш того, хлопець стверджує, що постійно відчуває поруч присутність цієї самої «сутності», що врятувала йому життя, і переконаний, що саме вона, інша сутність допомагає йому приймати потрібні рішення.

Хто, або що – «це»? Ангел – рятівник? Інопланетний особистий «куратор»? Хтось близький з потойбічного світу, який пішов з цієї, земного життя, але продовжує «опікати»? Або, просто хтось там, в нескінченних просторах Всесвіту, чомусь, вирішив, що його час не настав, і він зобов’язаний виконати ту місію, заради якої йому була дарована життя, але спочатку він повинен був пройти той шлях, який йому і був призначений? Напевно, кожен знайде для себе, то пояснення, яке його, особисто влаштовує. Можливо, суть навіть не в тому, як пояснити це незрозуміле. Та й чи потрібно його пояснювати. Може бути, просто сприймати, як даність, як доконаний факт?

Читайте також:  В минулому житті

Важливіше, найімовірніше, інше. Якщо інша сутність реально існує, то, чому одних вона оберігає, а для інших перетворює їхнє життя на пекло? Скільки їх, цих сутностей. І головне. Що впливає на їх вибір? Чому одних вони визначають, як жертву, а інших охороняють? Нескінченна і вічна боротьба між світлом і темрявою? Між Добром і Злом? І все залежить від того, сутність якої з протиборчих сторін опанує душею людини? Ну, якщо так, то судячи з того, що відбувається тут, в земному світі (в світовому масштабі) поки «темні сили» беруть верх … Якщо подивитися, що відбувається в світі «земній». Жахливі злочини, що здійснюються бойовиками ІГІЛ. Загострення міжрелігійних чвар на всьому Близькому Сході. І Росія, яка стала, практично одна (не рахуючи допомоги сирійських урядових військ) на шляху у тих, хто не щадить ні старих, ні жінок, ні дітей. Хто кому винен «допомогти» в цій сутичці сил смерті і хаосу і сил добра і творення? Інша сутність людини, або …

Отзывы и комментарии к статье Інша сутність
Top