3105 Воскреслі з мертвих

Воскреслі з мертвих


Воскреслі з мертвих

«Воскреслі з мертвих» – це можна сприймати, як реальність в двадцять першому столітті? Тобто, реально померлих, а потім знову з’явилися тут, поруч з нами? Чи не маються на увазі помилки чиновників, які через злий намір чи недогляд «поховали» цілком собі живих, а ті потім, дізнавшись, що вони відправлені на той світ (згідно з документами), змушені доводити, що світ живих і не покидали! Танатологія (ті, хто вивчають смерть і все, що з нею пов’язано) стверджують, що «смерть, це припинення життєдіяльності організму, мають незворотний характер. У такому випадку, можливо так зване «воскресіння з мертвих», і чи можна говорити про тих, хто переніс клінічну смерть, що вони були мертві?

See also: World of gadgets

Згідно з твердженнями все тих же Танатологія (і інших, іже з ними, наприклад, патологоанатомів), які займаються тим, що вишукують патологію, яка призвела до смерті, що оскільки клінічна смерть має оборотний характер, то говорити про те, що воскреслі з мертвих (ті , кого медики «повернули з того світу»), були дійсно мертві не цілком коректно. Існує два види смерті: клінічна смерть і біологічна смерть. І лише біологічна смерть вважається «істинної» смертю. Клінічна ж, смерть має точку повернення. Тобто, є можливість реанімувати хворого, що перебуває в стані клінічної смерті. Тому як тривалість цієї смерті триває кілька хвилин після зупинки дихання і кровообігу і є оборотним етапом вмирання. І, тим не менш, цей стан називається смертю. Адже ось у чому парадокс.

Значить, все-таки, воскреслі з мертвих?

Деякі з числа тих, кому пощастило повернутися з Миру Задзеркалля, умовно кажучи «воскреслі з мертвих», стверджують, що після перенесеної клінічної смерті у них з’явилися дивовижні здібності. Хтось виявив, що здатний розмовляти на мовах, про які досі навіть і не чув (не виключаючи, так званих, «мертвих» мов,, які вже давно в сучасному світі не використовуються). Хтось, перестав старіти; хтось, став бачити віщі сни, і майже всі вони (за їх твердженням) отримали здатність зцілювати. Втім, вчені, що працюють в області вивчення мозку, дають цьому явищу, цілком логічні (на їхню думку) пояснення. Оскільки в фазі активної роботи знаходиться лише 15% мозку, в момент критичної небезпеки, мозок «включив в роботу» ті ділянки мозку, які в звичайних умовах знаходяться в анабіозі, тобто в «глибокій сплячці». Адже саме мозок керує всіма процесами, що відбуваються в організмі.

Незворотні зміни

Ну, а оскільки клінічна смерть неминуче тягне за собою незворотні зміни, то і «вимкнути» роботу вже «включених» екстремальною ситуацією ділянок мозку не надається можливим. Тобто, мова йде про ті функції мозку, які перебували за межами основних 15% постійно функціонуючих у середньостатистичного homo sapiens. Іншими словами, на переконання вчених в тих дивовижні здібності немає нічого містичного. Більш того, вони стверджують, що унікальні можливості людського організму ще є великою загадкою, тому як до сих пір незрозуміло, чому ці можливості (здатності) відкриваються тільки в екстремальних умовах.

Згадати, хоча б історію жінки, яка утримувала багатотонну плиту до приїзду рятувальників і важкої техніки. І зробити неймовірне, її змусив страх за дитину, яка волею випадку опинився біля падаючої плити. Вчені впевнені. Те, що проявляється у людей, які перенесли клінічну смерть (справедливості заради слід зазначити, що лише невеликої частини), які не аномалія. Це цілком природно і можливо для будь-якого і кожного. Ось тільки потрібно знайти той «безпечний» механізм, який би міг «регулювати» ці самі, унікальні можливості організму. Пошуки тривають.

По теме: ( из рубрики Невидимий світ. Блог )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top