2263 Нумерологія сумісністі за датою народження: любов і дружба

Нумерологія сумісністі за датою народження: любов і дружба


Нумерологія сумісністі за датою народження: любов і дружба

На думку знавців, Число Долі, «видане» кожному з нас при народженні, несе в собі інформацію про темперамент, здібності виявляти емоції, інші характеристики людини – а тому цілком може розповісти про нашу сумісності з іншими людьми.

Розрахувати Число Долі нескладно. Підсумуйте всі цифри дати вашого народження; якщо вийшло двозначне число – знову підсумуйте його складові до однозначного; це однозначне і буде шуканої цифрою. Проілюструємо на прикладі. Покладемо, ви народилися 23 червня 1976 року. Записуємо дату народження в числовому вигляді – 23.06.1976. Підсумовуємо всі вхідні в нього цифри: 2 + 3 + 0 + 6 + 1 + 9 + 7 + 6 = 34 = 3 + 4 = 7. Ваше Число Долі – сімка. А тепер читайте про себе і своєї сумісності з власниками інших доленосних чисел.
Сумісність в дружбі і любові по Числу Долі

Число Долі 1

Рвучкі, тонко відчувають, пристрасні – ось якими словами можна охарактеризувати людей- «одиниць». У любові, як і в інших сферах життя, ви ненаситні і властолюбні: чим більше прив’язується до людини, тим сильніше хочете підпорядкувати його собі. При цьому ви терплячі, дбайливі й ніжні … Але рівно до того моменту; поки переконані в відповідних почуттях. Якщо ж впевненість знижується, ви перетворюєтеся в фурію – ревниву, суху і недовірливу. Страх довіритися людям числиться одним з ваших основних недоліків.

Кращі партнери в дружбі і любові: 2 або 6. Вам підійдуть також 3 і 4, якщо ви навчитеся стримувати своє владолюбство і критиканство. Володарі чисел 5 і 7 теж можуть скласти ваше щастя, хоча це поєднання нумерології вважають не дуже гармонійним. А ось людей, народжених під Числами Долі 8, 9 або вашого ж 1, краще уникати: такі відносини чреваті великою кількістю конфліктів.

Число Долі 2

Тактовні, чуйні, які розуміють – ось основні риси характеру «двійок». Ви йдете по життю, щиро прагнучи сподобатися всім – і рідним, і друзям, і колегам, і навіть незнайомцям на вулиці. І вам це відмінно вдається: люди до вас тягнуться. Гармонійні стосунки в будинку, вірність, любов – ось в чому полягає сенс вашого життя. Саме тому люди- «двійки» – саме ті партнери, про які можна тільки мріяти. При цьому ви швидше інтроверти, тому час від часу потребуєте на самоті.

Кращі партнери в дружбі і любові: 2, 4 або 6. Люди чисел 3 і 5 теж стануть для вас непоганими партнерами – енергійні і допитливі, вони здатні легко витягти вас зі звичного «кокона» і запалити новими ідеями. Відносини з меланхолійними 7 або 9 можуть бути кілька проблемними: обидві сторони бояться відкритися один одному. А ось 1 і 8 виявляться для вас надмірно різкими і агресивними.

Число Долі 3

Ви володієте неймовірним шармом і при бажанні здатні зачарувати практично будь-якого, хто зустрінеться на вашому шляху. Що примітно, свій талант ви знаєте і активно використовуєте: саме тому у людей- «трійок» не бракує в романтичних стосунках, і найчастіше вони продовжують активну «ліву» життя, навіть поєднувалися законним шлюбом. Правда, при цьому «трійки» залишаються турботливими і відповідальними подружжям.

Кращі партнери в дружбі і любові: 1, 3, 5 і 9. З власниками чисел 2, 4, 6,7 і 8 відносини теж будуть складатися непогано, хоча і не без проблем: ці цифри здаються енергійної і легковажною «трійці» аж надто серйозними і «важкими».

Число Долі 4

Ваш талант – відкритість, щирість, вміння прощати людям їх недоліки та закривати очі на побутові дрібниці. Це робить вас прекрасним партнером. Однак у вас є і недолік, здатний відштовхнути потенційну (втім, і існуючу) «половинку»: ви дуже стримані в проявах романтичних почуттів. У цього є обгрунтування: «четвірки» вважають, що любов треба доводити насамперед справами, а не словами і букетами. Однак розділити це переконання можуть далеко не всі …

Кращі партнери в дружбі і любові: 2, 6 і 7 – ці панове так само спокійні, стримані і лояльні до інших, як верби. 1, 8 і 9 теж можуть стати для вас непоганими партнерами, але за єдиної умови: якщо приборкають свій напористий і часом агресивний характер. Люди чисел 3 і 5, як правило, дуже вас тягнуть: роман з ними напевно буде яскравим і незабутнім. Але в повсякденному житті між вами, настільки різними за темпераментом, майже неминучі конфлікти.

Число Долі 5

Ви оптимістичні, життєрадісні, чарівні і емоційні – і саме ці якості привертають до вас оточують. Однак ось парадокс: вас така ситуація не влаштовує. Справа в тому, що люди- «п’ятірки» найчастіше соромливі і боязкі – їх лякає надмірна увага. В молодості ця сором’язливість може перешкодити їм висловлювати свої почуття, про що згодом «п’ятірки» можуть і шкодувати.

Кращі партнери в дружбі і любові: 3 і 5 – в цьому випадку обидва партнери будуть мати рівні життєлюбством і пристрастю до пригод. 2, 6 і 7 теж можуть стати для вас непоганими супутниками життя, але їм часом буде важко йти в ногу з настільки енергійною і товариською особливої, як ви. А ось взаєморозуміння з 1, 4 або 9 труднодостижимо. Втім, це не означає, що неможливо.

Число Долі 6

Ви чітко усвідомлюєте, що саме сім’я – найбільш важлива частина вашого життя. І це усвідомлення грає з вами поганий жарт: ви занадто прагнете опікати і контролювати близьких, часто ігноруючи їхні власні почуття, бажання і потреби. Саме через це замість сімейної ідилії, про яку ви мрієте, спілкування з домашніми перетворюється на низку сварок. Навчіться поважати чужу свободу вибору, не бійтеся випустити партнера або дітей «з гнізда у великий світ» – і ця довіра принесе вам щастя.

Кращі партнери в дружбі і любові: 1, 2, 6 і 8. У людей 3 і 5 ви теж можете щиро закохатися і пережити запаморочливий роман, але їх легковажне ставлення до жізні’Сделает ваше життя нестерпним. А ось з людьми 4 і 7 ваші відносини можуть виявитися нудними.

Число Долі 7

Ви викликаєте у оточуючих захоплення своїми освіченістю, розважливістю, логічністю. Однак в особистих відносинах вам часто не вистачає теплоти: з боку ви виглядаєте холодними і байдужими. Хоча насправді в душі «сімок» вирують переживання, просто ви не любите випускати їх на поверхню. І, загалом-то, даремно: дозвольте собі прояв людських почуттів – і люди до вас потягнуться.

Кращі партнери в дружбі і любові: 4, 7 і 9. З легковажними людьми 3 та 5, а також напористими 1 і 8 відносини у вас можуть бути надмірно напружені. Ну а з «сімейними» 2 і 6 спільне життя може скластися лише в тому випадку, якщо ви навчитеся виявляти емоції і демонструвати любов.

Число Долі 8

Головне задоволення вашому житті полягає в підкоренні різноманітних вершин, і особиста сфера тут не виняток. Рвучкі, полум’яні, любителі пригод – ви викликаєте зрозумілий інтерес у представників протилежної статі, проте через напористого і досить егоїстичного характеру можете ужитися лише з небагатьма. Найчастіше ви вимагаєте від партнерів повного підпорядкування, що може зруйнувати навіть ті відносини, які засновані на найщирішої любові.

Кращі партнери в дружбі і любові: 2 і 6 (вони забезпечать гармонію і рівновагу в ваших відносини), а також 3 і 5 (ви з партнером – «колеги» по драйву). Зв’язок з людьми 4, 5 і 9 теж може виявитися успішною, якщо обидва партнери будуть до цього прагнути. А ось 1 і 8 вам не підходять: аж надто емоційні і вибухові – в точності як ви.

Число Долі 9

Ви романтичні ідеалісти і мрійники, сентиментальні і чуттєві. Люди- «дев’ятки» – з тих, хто може любити весь світ, незважаючи на його недоліки. Нумерологи відносять вас до найбільш терпимим, вірним і відданим супутників життя, здатним багато що пробачити своєму обранцеві. Однак якщо зрада стає очевидним, ви без сумнівів розірвете зв’язок.

Кращі партнери в дружбі і любові: 4 і 7. Непоганий союз може скластися з людьми 2,3, 6 і 9. А ось 1 і 8 – не найкращий варіант для вас: перші буквально «спалюють» вас своєю енергійністю та вимогливістю, а другі навряд чи зможуть подарувати вам достатню кількість душевного тепла.

Статью нашли по запросам:
  • 47037
  • https://cova in ua/numerologiya-sumisnisti-za-datoyu-narodzhennya-lyubov-i-druzhba html
По теме: ( из рубрики Нумерологія )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top