827 Гороскоп на серпень 2017 року Риби

Гороскоп на серпень 2017 року Терези


Гороскоп на серпень 2017 року Терези

Сприятливі дні для Терезів в серпні 2017 року: 9, 13, 18, 20, 28, 31 серпня.
Складні дні для Терезів в серпні 2017 року: 5, 12, 29 серпня.

Гороскоп на серпень 2017 Терези жінка

Любов гороскоп

4 серпня – 13 серпня. Стелліум вказує на те, що для вас настав час відкинути скромність. Тепер ви зможете відкрито проявити пристрасть. Ви повністю впевнені в тому, що ваш партнер – саме той, хто вам потрібен. Ви познайомите його зі своїми друзями, і вони схвалять ваш вибір. Єдиною проблемою відносин стане фінансова. Або ваш партнер недостатньо багатий для вас, або ви для нього занадто бідні.

14 серпня – 23 серпня. Вас чекає повна гармонія – як в ліжку, так і на людях. Всі будуть вважати вас чудовою парою і пророкувати вам швидке весілля. З цим, на ваш погляд, поспішати не варто, але ви не станете говорити про це вголос. Ви будете все більше схилятися до того, що вам потрібен заможний партнер – у вас високі запити. Романтичне побачення. Кращим рандеву в вашому розумінні буде який-небудь сентиментальний сюрпріз.Напрімер, спонтанна поїздка на уїк-енд в Санкт-Петербург, коли ви будете ніч безперервно цілуватися в поїзді.

23 липня – 3 серпня. Ви почнете мріяти про нездійсненне. Марс в знаку Рака вказує на те, що відносини з коханим можливі або в ваших фантазіях, або віртуально – особисті зустрічі будуть досить рідкісними. У цей період ви віддасте перевагу тримати свої почуття в таємниці, і тому спроба партнера винести вашу любов на загальне обговорення вам дуже не сподобається.

сімейний гороскоп

Положення Сатурна говорить про те, що вам потрібно вирішувати фінансові питання. Ймовірно, ви будете змушені просити в борг у рідних на поїздки або інші дорогі задоволення. Але можливий і інший сценарій: ви мимоволі станете спонсором своєї рідні, хоча у вас зараз зовсім інші плани. Як в першому, так і в другому випадку вас чекають докори і претензії. Вам складно буде залишатися гарною для всіх, тому робіть так, як підказує вам совість.

Секрет щастя. Головне для вас зараз – рідше втручатися в ті сімейні питання, на які ви просто не можете надати ніякого впливу.

Гороскоп відпочинку

Хороший відпочинок у вашому розумінні – поїхати в компанії друзів туди, де можна згадати молодість. З вас станеться відправитися в місця своєї юності з тими ж дійовими особами. Не виключено, що у вашому серці спалахне колишні почуття.

Місце сили. Можете відвідати Сочі, Крим, Туапсе або Геленджик – там ви відчуєте друге народження, згадайте, як відпочивали в колишні роки. Така поїздка подіє на вас тонізуючу дію.

Гороскоп роботи і грошей

Відсутність регулярних фінансових надходжень може стати для вас зараз справжньою проблемою. Тим більше що в період Льва ви будете абсолютно не налаштовані орати від зорі до зорі, а захочете взяти відпустку на тривалий термін або за свій рахунок. При таких планах вам потрібно мати чітке розуміння того, звідки можна взяти гроші.

Купівля месяца. В зможете отримати річ, про яку давно мріяли, – правда, це буде не купівля, а подарунок, який, швидше за все, вам зроблять друзі: рідкісна книга, стара газета зі статтею про вас або автограф улюбленого виконавця.

Гороскоп здоров’я

В цілому ви будете дуже впевнені в собі. Коли в знаку Лева перебуває таке скупчення особистих планет, подібний настрій цілком зрозуміло. І ця впевненість передасться вашому організму. В середині місяця вам слід приділити більше уваги здоровому способу життя і харчування.

Гороскоп на серпень 2017 для Терезів чоловіків

Кохання

Ваш улюблений Терези в кінці липня проявить себе мало не ідеальним коханцем. Він буде ніжний, поступливий, уважний. Але потім, коли Венера перейде в знак Лева, ви побачите зворотний бік медалі. Партнер стане дуже нестриманим, образливим, ваші сварки залучать багато уваги з боку, а в ваших примирення візьмуть участь всі знайомі. Такі театральні вистави сподобаються далеко не кожній жінці.

тонус

Ваш обранець потребує компанії однодумців для того, щоб подолати лінь і почати займатися спортом. Фізичні навантаження йому необхідні, він і сам уже вирішив це, потрібні лише поштовх і моральна підтримка. Важливо, щоб його оточували друзі і знайомі, інакше на самоті він швидко закінчить заняття.

фінанси

Вчинки чоловіків-Терезів в серпні можуть виявитися досить нерозумними. Тому ваша задача – утримати коханого від необережних кроків, наприклад боргів з подальшими труднощами.

захоплення

У серпні ви побачите, як блищать очі вашого чоловіка в передчутті зустрічей з друзями. Це не така безневинна річ, як вам здається, адже в компанії його друзів можуть виявитися вільні жінки.

Гороскоп на серпень 2017 роки Терези дитина

0-6 років. Маленькі Терези будуть дуже милі, чарівні і доброзичливі. Куди б ви не прийшли, всюди у вашої дитини з’явиться купа друзів. Вам буде трохи прикро, тому що на вас він майже перестане звертати увагу.

7-12 років. Терези в цей період захочуть спілкування і поїздок. Це гарний час для того, щоб відправити дитину в табір, правда, там для нього є небезпека потрапити під вплив кого-то з хуліганів. Вибирайте табір прискіпливо, стежте, щоб діти не були надані самі собі.

13-17 років. Підлітки-Терези в серпні можуть запаморочити голову кому завгодно. Вашій дитині сподобається маніпулювати не тільки однолітками, а й хлопцями постарше, тому вам слід уважніше стежити за його контактами. Поруч з вашим сином може з’явитися людина, яка здатна образити або налякати його.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top