Неділя, 26 Вересня 2021
827 Гороскоп на серпень 2017 року Риби
517
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 3 из 5)

Гороскоп на серпень 2017 року Терези

Гороскоп на серпень 2017 року Терези

Сприятливі дні для Терезів в серпні 2017 року: 9, 13, 18, 20, 28, 31 серпня.
Складні дні для Терезів в серпні 2017 року: 5, 12, 29 серпня.

Гороскоп на серпень 2017 Терези жінка

Любов гороскоп

4 серпня – 13 серпня. Стелліум вказує на те, що для вас настав час відкинути скромність. Тепер ви зможете відкрито проявити пристрасть. Ви повністю впевнені в тому, що ваш партнер – саме той, хто вам потрібен. Ви познайомите його зі своїми друзями, і вони схвалять ваш вибір. Єдиною проблемою відносин стане фінансова. Або ваш партнер недостатньо багатий для вас, або ви для нього занадто бідні.

14 серпня – 23 серпня. Вас чекає повна гармонія – як в ліжку, так і на людях. Всі будуть вважати вас чудовою парою і пророкувати вам швидке весілля. З цим, на ваш погляд, поспішати не варто, але ви не станете говорити про це вголос. Ви будете все більше схилятися до того, що вам потрібен заможний партнер – у вас високі запити. Романтичне побачення. Кращим рандеву в вашому розумінні буде який-небудь сентиментальний сюрпріз.Напрімер, спонтанна поїздка на уїк-енд в Санкт-Петербург, коли ви будете ніч безперервно цілуватися в поїзді.

23 липня – 3 серпня. Ви почнете мріяти про нездійсненне. Марс в знаку Рака вказує на те, що відносини з коханим можливі або в ваших фантазіях, або віртуально – особисті зустрічі будуть досить рідкісними. У цей період ви віддасте перевагу тримати свої почуття в таємниці, і тому спроба партнера винести вашу любов на загальне обговорення вам дуже не сподобається.

Читайте також:  Гороскоп на березень 2018 року Стрілець

сімейний гороскоп

Положення Сатурна говорить про те, що вам потрібно вирішувати фінансові питання. Ймовірно, ви будете змушені просити в борг у рідних на поїздки або інші дорогі задоволення. Але можливий і інший сценарій: ви мимоволі станете спонсором своєї рідні, хоча у вас зараз зовсім інші плани. Як в першому, так і в другому випадку вас чекають докори і претензії. Вам складно буде залишатися гарною для всіх, тому робіть так, як підказує вам совість.

Секрет щастя. Головне для вас зараз – рідше втручатися в ті сімейні питання, на які ви просто не можете надати ніякого впливу.

Гороскоп відпочинку

Хороший відпочинок у вашому розумінні – поїхати в компанії друзів туди, де можна згадати молодість. З вас станеться відправитися в місця своєї юності з тими ж дійовими особами. Не виключено, що у вашому серці спалахне колишні почуття.

Місце сили. Можете відвідати Сочі, Крим, Туапсе або Геленджик – там ви відчуєте друге народження, згадайте, як відпочивали в колишні роки. Така поїздка подіє на вас тонізуючу дію.

Гороскоп роботи і грошей

Відсутність регулярних фінансових надходжень може стати для вас зараз справжньою проблемою. Тим більше що в період Льва ви будете абсолютно не налаштовані орати від зорі до зорі, а захочете взяти відпустку на тривалий термін або за свій рахунок. При таких планах вам потрібно мати чітке розуміння того, звідки можна взяти гроші.

Купівля месяца. В зможете отримати річ, про яку давно мріяли, – правда, це буде не купівля, а подарунок, який, швидше за все, вам зроблять друзі: рідкісна книга, стара газета зі статтею про вас або автограф улюбленого виконавця.

Читайте також:  Гороскоп на січень 2018 року Близнюки

Гороскоп здоров’я

В цілому ви будете дуже впевнені в собі. Коли в знаку Лева перебуває таке скупчення особистих планет, подібний настрій цілком зрозуміло. І ця впевненість передасться вашому організму. В середині місяця вам слід приділити більше уваги здоровому способу життя і харчування.

Гороскоп на серпень 2017 для Терезів чоловіків

Кохання

Ваш улюблений Терези в кінці липня проявить себе мало не ідеальним коханцем. Він буде ніжний, поступливий, уважний. Але потім, коли Венера перейде в знак Лева, ви побачите зворотний бік медалі. Партнер стане дуже нестриманим, образливим, ваші сварки залучать багато уваги з боку, а в ваших примирення візьмуть участь всі знайомі. Такі театральні вистави сподобаються далеко не кожній жінці.

тонус

Ваш обранець потребує компанії однодумців для того, щоб подолати лінь і почати займатися спортом. Фізичні навантаження йому необхідні, він і сам уже вирішив це, потрібні лише поштовх і моральна підтримка. Важливо, щоб його оточували друзі і знайомі, інакше на самоті він швидко закінчить заняття.

фінанси

Вчинки чоловіків-Терезів в серпні можуть виявитися досить нерозумними. Тому ваша задача – утримати коханого від необережних кроків, наприклад боргів з подальшими труднощами.

захоплення

У серпні ви побачите, як блищать очі вашого чоловіка в передчутті зустрічей з друзями. Це не така безневинна річ, як вам здається, адже в компанії його друзів можуть виявитися вільні жінки.

Гороскоп на серпень 2017 роки Терези дитина

0-6 років. Маленькі Терези будуть дуже милі, чарівні і доброзичливі. Куди б ви не прийшли, всюди у вашої дитини з’явиться купа друзів. Вам буде трохи прикро, тому що на вас він майже перестане звертати увагу.

Читайте також:  Гороскоп на серпень 2018 року Лев

7-12 років. Терези в цей період захочуть спілкування і поїздок. Це гарний час для того, щоб відправити дитину в табір, правда, там для нього є небезпека потрапити під вплив кого-то з хуліганів. Вибирайте табір прискіпливо, стежте, щоб діти не були надані самі собі.

13-17 років. Підлітки-Терези в серпні можуть запаморочити голову кому завгодно. Вашій дитині сподобається маніпулювати не тільки однолітками, а й хлопцями постарше, тому вам слід уважніше стежити за його контактами. Поруч з вашим сином може з’явитися людина, яка здатна образити або налякати його.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на серпень 2017 року Терези
Top