722 Гороскоп на грудень 2017 року Риби

Гороскоп на грудень 2017 року Овен


Гороскоп на грудень 2017 року Овен

Сприятливі дні для Овнів в грудні 2017 року: 1, 10, 15, 21, 30 грудня.
Складні дні для Овнів в грудні 2017 року: 6, 13, 28 грудня.

Гороскоп на грудень 2017 Овен жінка

Любов гороскоп

1 грудня – 10 грудня. В середині цього періоду Венера перейде в знак Скорпіона. Ви відразу відчуєте, що ваш улюблений змінився, став таємничим і непередбачуваним. Таке його поведінка може наповнити ваше серце зайвими підозрами, але не варто давати їм волю.

11 грудня – 20 грудня. Під впливом Меркурія у вас неминуче посиляться суперечки і розбіжності. Ваш партнер може намагатися маніпулювати вами. Наприклад, якщо улюблений проти вашої кар’єри, він ніколи не скаже вам про це прямо. Навпаки, він зовні стане пишатися вашими досягненнями, але при будь-якому зручному випадку підкреслить переваги життя домогосподарки.

21 грудня – 31 грудня. Вас чекають грандіозні успіхи в особистих справах, ви будете користуватися любов’ю і повагою з боку партнера. Ваш обранець почне захоплюватися вами, а ви своїм терпінням станете викликати заздрість у його друзів. Сприятливий аспект сприятиме укладанню тривалих і серйозних спілок. Зараз добре вступати в шлюб або оголошувати заручини.

Романтичне побачення. У грудні вас особливо буде залучати класика – романтичні зустрічі в старовинних будівлях, біля каміна, де ви зможете відчути себе героїнею класичного лицарського роману, а ваш кавалер – справжнім героєм з давньої легенди.

сімейний гороскоп

У грудні ваша поведінка може кілька обурювати рідних. Їм не сподобається, що ви занадто багато часу приділяєте коханому, а про свій обов’язок по відношенню до батьків і дітям забуваєте. Вас може обурювати таке ставлення, але все одно доведеться якось примиряти почуття і борг і робити те, що не завжди приємно, але необхідно. Зате якщо ви в шлюбі, чоловік буде щасливий мати таку дружину, як ви, так як ви будете ідеальною супутницею життя, яка завжди і у всьому підтримує його.

Секрет щастя. Сімейне благополуччя для вас зараз асоціюється зі щастям у шлюбі. Якщо ви вільні, то вас може почати мучити почуття неповноцінності, але це швидко мине.

Гороскоп відпочинку

У грудні ви не станете заперечувати проти романтичної поїздки. Вас залучать далекі країни і, якщо фінанси вам дозволять, ви неодмінно виберете якусь екзотику для того, щоб насититися новими силами і враженнями.

Місце сили. Вас будуть залучати місця популярні, але пов’язані з релігійним культом. Там ви відчуєте підйом сил і енергії. Ви можете зацікавитися різними історичними загадками.

Гороскоп роботи і грошей

Протягом всього періоду у вас будуть досить довірчі відносини з керівництвом. Більш того, у вас може виникнути щира людська симпатія до начальника, бажання дізнатися його ближче. Ускладнення у відносинах на роботі якщо і можливі, то тільки в кінці періоду.

Купівля місяці. Хорошим придбанням для вас стане подарунок для коханого або друга. Крім того, в подальшому ви можете очікувати у відповідь не менш розкішного і бажаного презенту.

Гороскоп здоров’я

Вас чекає дуже стабільний період, сили і енергія будуть на висоті. У першій половині періоду ви будете активної і коханої, і часу на хвороби просто не залишиться. У другій половині періоду відчуття власної потрібності на роботі теж не дасть вам хворіти. Адже від вас так багато залежить у житті колективу!

Гороскоп на грудень 2017 для Овнів чоловіків

Кохання

Ваш улюблений буде в захваті від вас в першій половині періоду. Він почне гучно заявляти, що зустрів нарешті жінку своєї мрії. Ви помітите, що він приділяє вам куди більше уваги, ніж раніше, пишається вами і явно виділяє вас серед інших жінок. Але все це може пройти досить швидко. Тому, щоб закріпити результат, зірки рекомендують вам діяти самій. Якщо він довго і нез’ясовно тягнув з весіллям, заручинами або знайомством з батьками, тепер ви зможете дотиснути його без проблем. Якщо він пропонує одружитися, краще погоджуватися і йти в загс, так як пізніше його настрій зміниться.

тонус

Багато що, що зараз буде робити Овен, відбувається заради вас і друзів. Вам з його приятелями краще об’єднати зусилля заради блага вашого партнера, порадьте йому більше уваги приділяти здоров’ю, спорту, правильному харчуванню.

фінанси

У грудні ваш обранець може витратити багато грошей на подарунки і різні сюрпризи для вас і своїх друзів. Чи варто дивуватися, що в грудні грошей не залишиться?

захоплення

Зараз найсильнішим почуттям, яке оволодіє вашим Овном, буде любов. Він захоплений вами, любить сильно і щиро. Але не варто надовго відпускати його від себе. А ось в кінці періоду дайте йому більше свободи.

Гороскоп на грудень 2017 роки Овен дитина

0-6 років. Ваш малюк – дуже непосидюча створення, особливо зараз. Йому потрібні нові друзі, спілкування, відносини. І якщо ви зараз заборону його в чотирьох стінах, то дитина здатна просто рознести все в пух і прах.

7-12 років. Маленькі Овни можуть вибитися в лідери класу або іншого дитячого колективу. Ймовірно, ваша дитина змінить друзів, головне, щоб це були серйозні хлопці з хороших сімей, а не дворові хулігани.

13-17 років. Підлітки-Овни можуть в черговий раз серйозно закохатися або сильно захопитися кимось із близького оточення. Відносини будуть розвиватися в першій половині періоду і дуже швидко. Ви і озирнутися не встигнете, як ваш підліток почне пропадати допізна. Але до кінця періоду настане таке ж швидке охолодження. На зміну закоханості прийде інтерес до навчання, друзям і спорту.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top