1551 Жіноче ім'я: Калерія

Жіноче ім’я: Лілія


Жіноче ім’я: Лілія

Лілія Ім’я дано за назвою квітки.

Лілія найчастіше симпатична й тендітна, здається спокійною і невибагливою. Насправді вона вперта і некерована.

Любить пофліртувати, темпераментна. У неї багато подружок, які заздрять її вмінню управляти чоловіками і намагаються у Лілії цьому навчитися, не проти і позлословити з цього приводу. Вона влюблива, але не настільки, щоб піти за своїм обранцем на край світу.

Ліліна мама давно вже махнула рукою на пізні лілін повернення додому і на її незліченних поклонників, і, втішаючи себе приказкою “Дівчина не травушка, не виросте без славушка”, – сподівається на краще. Найчастіше так і відбувається. Лілія зазвичай вдало виходить заміж. Бажано, щоб чоловік був старшим і мудрішим Лілі, був заздалегідь готовий терпіти її капризи. З самого початку сімейного життя йому доведеться звикати до того, що у Лілії щохвилини змінюється настрій. Дрібні недоліки Лілії компенсуються незлобливим характером, сострадательностью.

Чоловік зазвичай дуже любить свою Лілію, не обмежує її в нарядах і подарунки, не помічає її безгосподарності і неакуратність. Періодичні скандали з цього приводу їй влаштовує свекруха, але Лілія, на щастя, має властивість “Він не почув” того, що їй неприємно. Іноді на неї находить натхнення і вона починає займатися вихованням дітей, через же деякий час може зовсім забути про них, відправившись з подружкою по магазинах. Принагідно Лілія може зрадити чоловіка, але, відчувши, що це загрожує її сімейному благополуччю, відразу відмовиться від компрометуючого її зв’язку.

Знайде своє щастя з Юрієм, Володимиром, Євгеном, Віктором, Вадимом, Станіславом, Феліксом. Малоймовірний щасливий шлюб з Миколою, Кирилом, Павлом, Едуардом, Гнатом.

Цим ім’ям добре назвати Рака, Риб, Ваги. Не підходить воно Овнам, Стрільцям, Левам, Тельцям, Дівам і Козерогам.

По теме: ( из рубрики Жіночі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top