3221 Камінь, Апофіліт

Камінь, Апофіліт


Камінь, Апофіліт

Підходить знакам: Телець

Апофіліт – це кристал з групи цеолітів, він має складний склад, до якого входять силікат натрію і силікат кальцію. Цей камінь, не маючи яскраво вираженого кольору, в залежності від складу може мати білим, жовтуватим або рожевим відтінком. Найбільш поширений апофиллит в Північній Америці, Ісландії, а також Ост-Індії.

Знаючі люди активно використовують лікувальні властивості апофиллита, перед якими відступає стенокардія. Кристал робить благотворний вплив на серце, підвищує витривалість організму, дає своєму власникові можливість з легкістю переносити значні фізичні навантаження, що робить його особливо корисним для людей, що займаються спортом або важкою фізичною роботою. Безбарвний мінерал також має здатність підвищувати імунітет організму, затримувати освіту щавлевої кислоти в м’язах, покращувати кровообіг.

Властивості апофиллита для роботи з чакрами залежать від відтінку, який має кристал. Білий апофиллит застосовують для впливу на сьому чакру, рожево-червоний мінерал підходить для четвертої, а жовтуватий здатний активізувати третю чакру.

По теме: ( из рубрики Талісмани і обереги )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top