1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Штани, Букет, Босоніжки, Булавки, Бик


До чого сниться Штани, Букет, Босоніжки, Булавки, Бик

Діаманти

Взагалі діаманти сняться до удачі. Якщо Вам приснилося, що у Вас є діаманти, то Вам забезпечено повагу і заступництво у вищому суспільстві. Для молодої жінки сон, у якому коханий дарує їй діаманти, означає, що їй судилося вдале заміжжя, якому все будуть раді. Однак якщо уві сні вона втратила діаманти і ніяк не може їх знайти, то це – нещасливий сон, який пророкує ганьба, нужду і нещастя. Якщо жінка займає бізнесом, то сон з діамантами обіцяє їй процвітання і дорогі подарунки. Гравцеві подібний сон обіцяє надзвичайно великий виграш. Якщо ж уві сні Ви знаєте, що діаманти взяті з небіжчика, то сон вказує на те, що Ваш обман стане надбанням гласності.

Бочка

Якщо Ви бачите повну бочку, то Вам мають бути вдалі часи, повні радості і розваг. Якщо ж бочка порожня, то Вам буде не діставати веселощів і спокою.

Босоніжки

Якщо у Вас на ногах нові красиві босоніжки, то в реальному житті Вас очікує період благополуччя і радості. Якщо уві сні Ви натерли ноги босоніжками, то наяву Ви ризикуєте стати об’єктом глузувань. Намагайтеся не давати приводів для пліток. Бачити старі рвані босоніжки означає, що Вам слід бути обережніше з критичними висловлюваннями, якими Ви ризикуєте нажити собі ворогів.

Штани

Якщо побачили штани, то в реальному житті Ви ризикуєте піддатися спокусі зайнятися нечесним бізнесом. Якщо уві сні Ви наділи штани навиворіт, то наяву Вас обплутають мережі лестощів і обману.

Букет

Вам приснився гарний букет, складений з яскравих живих квітів, чекайте велике спадок від далекого родича. Бачити уві сні засохлий букет – до хвороб і нещасть. Бачити уві сні букет польових квітів – до появи щирого і нехитрого одного. Дарувати комусь букет – до розчарування в комусь із близьких. Викидати засохлий букет – до позбавлення від надокучливого знайомства. Якщо Ви самі збираєте красивий букет, то, можливо, Ви наберетеся сміливості зізнатися в своїх почуттях до коханого. Якщо такий сон сниться чоловікові, то незабаром він зважиться зробити пропозицію коханій дівчині. Якщо Вам приснилося, як букет розсипається у Вас на очах, то це свідчить про неміцність Ваших відносин з коханим. Такий сон може пророкувати розірвання заручин. Якщо Ви відмовляєтеся прийняти в подарунок букет квітів, то Вам доведеться шкодувати про скоєне.

Булавки

Булавки символізують сварки і конфлікти в сім’ї. Для молодої жінки такий сон закликає її змінити свою поведінку по відношенню до коханого. Якщо Вам приснилося, що Ви проковтнули шпильку, то Вас підстерігають небезпеки. Несподівані обставини змусять Вас піти на ризик. Втратити шпильку – до дрібних втрат і розбіжностей. Вколотися шпилькою – до подразнення, яке Вас буде довго переслідувати. Бачити погнуту або іржаву шпильку – до втрати поваги через Ваше легковажності.

Булка

Якщо уві сні Ви їсте свіжу булку, то в реальному житті Вас чекають нові приємні враження. Якщо Вам приснилося, що Ви купили черству булку, то наяву Ви пошкодуєте про те, що дозволили миттєвому бажанню зруйнувати те, чого Ви так довго домагалися. Для молодої жінки сон, у якому вона пече булки, означає, що жоден з її прихильників не влаштовує її в якості чоловіка.

Папір

Якщо Ви маєте справу з якимись важливими документами, то наяву Ви будете втягнуті в якесь судовий розгляд. Для молодої жінки подібний сон означає, що коханий викличе її невдоволення своєю поведінкою.

Буря

Ви потрапили в снігову бурю, то в реальному житті Вам слід проявити граничну обережність, оскільки непередбачені обставини можуть різко погіршити перебіг Ваших справ. Сон, в якому Ви слухаєте прогноз погоди, що передвіщає бурю, означає, що Ви схильні довіряти чуткам, а не покладатися на існуючу офіційну інформацію. Для молодої жінки сон, у якому вона перебуває вдома і бачить, що за вікном розігралася буря, означає, що їй слід бути готовою до неприємностей на любовному фронті.

Бутерброд

Якщо Ви їсте бутерброд, то це є хорошим знаком. Чим складніше бутерброд, тим більша кількість проблем Ви зможете з легкістю вирішити. Якщо Вам приснилося, що Ви, накриваючи на стіл, робите безліч різноманітних бутербродів, попереджає Вас про те, що Ви ризикуєте захопитися незначними справами, випустивши з уваги щось важливе. Дуже сприятливий сон, у якому Ви їсте бутерброд з товстим шаром ікри, так як після такого сну багатство посиплеться на Вас, як з рогу достатку.

Буфет

Ви бачите буфет, в якому стоїть багато красивого посуду, то наяву Ви цілком можете розраховувати на удачу. Якщо Вам приснився порожній брудний буфет, то Вам не слід чекати милості від долі.

Бик

Якщо за Вами женеться бик, то Вас чекають неприємності в справах, викликані заздрістю конкурентів. Для молодої жінки сон, у якому вона бачить бика, означає, що незабаром вона може отримати пропозицію руки і серця. Однак, можливо, це далеко не кращий варіант. Сон, в якому бик намагається заколоти людини, віщує невдачу, пов’язану з нерозумним використанням чужого майна. Побачити уві сні білого бика означає, що Ви підніметеся на вищий щабель, ніж ті, хто, не замислюючись, слідкує за модою. Такий сон завжди означає прибуток.

Бюстгальтер

Якщо молодої жінки сниться сон, в якому вона купує бюстгальтер, означає, що її втомили колишні шанувальники і вона прагне до нових відчуттів. Якщо уві сні Ви бачите дуже красивий дорогий бюстгальтер, то в реальному житті Ви є знавцем прекрасного і багато людей покладаються на Ваш смак. Якщо Вам приснилося, що Ви носите старий бюстгальтер, то наяву Ви довіряєте першому враженню, яке часом буває оманливим.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Абажур, Абрикос, Аванс, Аборт, Аварія

До чого сниться Аромат, Армія, Кавун, Аптека, Ангел

До чого сниться Лелека, Алергія, Акробат, Акація

До чого сниться Віник, Вінчання, Мотузка, Відро, Вафлі

До чого сниться Вишня, Волосся, Водоспад, Вовк, Вилка

До чого сниться Злодій, Ворона, Воша, Вулкан, Постріл

До чого сниться Ворожка, Гадюка, Краватка, Гармошка, Цвяхи

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top