Субота, 27 Листопада 2021
3129 Потойбічне життя
355
0
Раздел: Невидимий світ. Блог

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Потойбічне життя

Потойбічне життя

З моменту світобудови, людство цікавить одне питання. чи існує в дійсності, так звана, потойбічне життя, а простіше кажучи, після того, як вмирає тіло. Чи справді все починається і закінчується тут, в цьому тлінному світі, на цьому світі, де, як відомо, «ніщо не вічне». Чи є інше життя після смерті? Чи є інше життя по той бік світла, кажучи простіше потойбічне життя? І, навіть якщо цей інтерес ретельно ховається, ні-ні, та й з’явиться «червоточинка» сумніви, а чи не існує потойбічне життя, то є життя вічне, як це стверджують релігійні догми. Потойбічне життя. Інше життя. Потойбічне життя.

Чим старшою стає людина, тим частіше він над цим замислюється, іноді проти своєї волі. Тому що, вже дуже не хочеться вірити, що коли його не стане, а все також буде наступати новий день, нова весна, з’являтися нове життя, все це продовжиться і йому не судилося ніколи дізнатися, що він залишив після себе в цьому житті. Який слід, яку пам’ять, і то він залишив, що належало б, залишити. Адже його особисте ставлення до «правильному» або ж, неправильного »суб’єктивно. Він сприймає світ і своє власне життя своїми очима, відчуває своїми почуттями, розуміє так, як він може розуміти. А, ось якщо подивитися на ту ж життя, але з боку. Чи це можливо? Чи можливо, якось, передати свій накопичений досвід тоді, коли той, кому хочеться залишити «спадщина» здатний буде розуміти і сприймати в тій мірі, в якій це буде корисно і потрібно. І, мабуть, не менш важливий аспект.

Підготуватися до того, іншого життя

Якщо повірити в те, що потойбічне життя, це і є основне, до чого неминуче слід готуватися щодня, щогодини, щохвилини, то чи можна підготуватися до того, іншого життя? До вічного життя? Якщо, проходячи випробування; долаючи перешкоди; не піддаючись спокусі; намагаючись жити по совісті; співчуваючи і допомагаючи ближньому; то чи можливо, перейшовши в ту, іншу, і (хто знає), вічне життя, і вже звідти захищати близьких і рідних від здійснення непоправних помилок, за які так чи інакше доведеться нести відповідальність. І якщо не в цьому житті, то вже в тій, потойбічної – неминуче?

Читайте також:  Після смерті

Чи можливо … Або ж, як вважають скептики, «вмирає мозок, і на цьому все закінчується»? І творити добро потрібно тут і зараз, щедро роздаючи тепло своєї душі … Знову ж таки, якщо душа все ж є, то чи може вона зникнути, піти в небуття разом з тлінним тілом? Знову ж, як стверджує народна мудрість, «немає диму без вогню», тобто легенди, міфи, перекази, оповіді на чомусь, повинні були бути засновані. Чи не на одних же фантазії і бажання, і тільки тому, що дуже хочеться, щоб «інший світ», потойбічне життя неодмінно, десь, невідомо де, але були …

Отзывы и комментарии к статье Потойбічне життя
Top