3373 Камінь, Гематит

Камінь, Гематит


Камінь, Гематит

Підходить знакам: Овен

Мінерал (оксид заліза), отримав свою назву від греків і означає «кров». Справді, гематит нерідко трапляється криваво-червоного кольору, але бувають зразки чорного, кольору вишневого, сірого. Він поширений повсюдно, але найбільш часто його можна зустріти в Північній Америці.

Лікарі Європи застосовували мінерал для зцілення хвороб крові та головного болю. Гематит допомагав тим, кому стояли судові розгляди. Відомо, що гематит, перебуваючи в кімнаті, де лежить хворий, забирає в себе «хвороба», зцілюючи людини. Камінь зберігає в собі енергію всьому Всесвіті, тому тільки благородні і сильні люди можуть мати з ним справу. Бажають швидкого збагачення повинні уникати його на своєму шляху.

Якщо вам необхідно отримати правильну відповідь на питання, зверніться за допомогою до гематиту – він обов’язково допоможе. Просто візьміть камінь в руку. Є і більш складний спосіб взаємодії: в темній кімнаті поставити червону свічку, запалити, і сидячи перед нею спостерігати за відблисками полум’я на мінералі. Коли настане потрібний момент, задайте питання.

Але якщо ви не впевнені, що гематит вам допоможе, то краще не вдавайтеся до його допомоги – буде тільки гірше. Якщо є сумніви, прислухайтеся до інтуїції – вона вас ніколи не обдурить.

По теме: ( из рубрики Талісмани і обереги )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top