Неділя, 7 Червень 2020
3227 Камінь, Везувіан
211
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Камінь, Везувіан

Камінь, Везувіан

Виявлений вперше в Італії в околицях Везувію, цей камінь отримав відповідну назву. У Сибіру його називають вілуітом, в честь річки Вилюй, де знаходиться його родовище. Також цей камінь знаходили в Чехії і на Уралі.

Читайте также: Огляд автомобіля Aston Martin DBS Superleggera 2018 — 2019

Везувіан зазвичай має зелений колір, хоча зустрічаються фіолетові, білі, коричневі і жовті екземпляри. Властивості візувіана обумовлені дуже сильною енергетикою цього каменю. Навіть слабо відчувають вплив мінералів люди здатні відчути потужні вібрації вілуіта.

Візувіан наділяє життєвою енергією, наділяє силами для подолання будь-яких труднощів. Якщо потрібно змінити протягом життя, розібратися в тому, що відбувається, позбутися сумнівів – магічні властивості візувіана прийдуть на допомогу. Завдяки цьому мінералу неприємні і болючі події будуть легко пережиті і залишені в минулому.

Щоб активізувати лікувальні властивості візувіана, досить просто потримати його в руці. І Ви відразу відчуєте, як зникає втома, як на зміну обтяженому станом або занепокоєння приходить прилив сил, бадьорість і ясність мислення.

Молодим людям, які шукають свій шлях у житті, візувіан буде особливо корисний. Звільняючи людини від перешкоджають руху вперед комплексів і прихованих страхів, цей мінерал допоможе вибрати правильний напрямок і подолати перешкоди на шляху.

Читайте також:  Камінь, Диоптаз
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Везувіан
Top