Понеділок, 1 Червень 2020
3469 Камінь, Ставроліт
194
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Ставроліт

Камінь, Ставроліт

Ставроліт належить до силікатів. Він, звичайно, буває темно-червоного, бурого, буро-чорного або жовто-бурого кольору, проте трапляються навіть прозорі екземпляри. Даним мінералом часто утворюються двійники хрестоподібної форми – так ставролітовие кристали, перетинаючи один іншого практично під прямим кутом, утворюють хрест.

Ця особливість і принесла йому таку назву, що походить від слова, яке по-грецьки означає «хрест». Мінерал Ставролен можна зустріти в багатьох країнах. Його знаходять в Мексиці, США, Франції, Швейцарії та в Шотландії.

Стародавні чарівники вважали Ставролен злиттям всіх чотирьох стихій – вогню, повітря, води і землі. Побутували повір’я, що люди, що володіють подібними талісманами, здатні диктувати природним силам свою волю. Крім цього, контралатеральний кристал уособлював єдність фізичного і духовного світів. Ставроліту стали особливо цінні і популярні в епоху посилення християнської релігії.

У наші дні майже ніхто не вірить в могутність, дающееся ставролітом. Ці мінерали можна знайти в арсеналі деяких професіоналів магічного ремесла, проте вони, в більшості випадків, відносяться до ставроліту тільки як до талісману, який приносить удачу. Іноді ставролітом користуються для того, щоб захиститися від негативного впливу іншого мага.

Читайте також:  Талісман тварина Козел (коза)
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Ставроліт
Top