Понеділок, 1 Червень 2020
3223 Камінь, Берил
266
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Берил

Камінь, Берил

Підходить знакам: Близнюки

Берили відносяться до класу мінералів, які є силікатами берилію і алюмінію. Берили в чистому вигляді не мають кольору, а ось з домішками (залізо, магній, марганець, хром,) отримують різні кольори – від червоного (біксбіт) до золотистого (геліодор). Є і берили красивих різнобарвних переливів, схожі на очі кішки. Назва бериллов йде від слова berrilos, що використовувався стародавніми греками для визначення будь-яких прозорих кристалів зеленого кольору.

Лікувальні властивості берилу грунтуються на здатності цих мінералів до посилення життєвої енергії, яка буквально відроджує людини. Літотерапевт ці камені використовуються при лікуванні нежиті і застуди, болю в спині. Особливо сильно впливають властивості берилу на жінок, позбавляючи від різних захворювань гінекологічної спрямованості, а іноді лікуючи безпліддя.

Особливо сильні цілющі властивості рожевого берилла (морганита). Мінерал виліковує серцеві хвороби, підвищену збудливість, неврози. Червоним бериллом (біксбітом) добре стимулюється кровоносна система.

Берилові амулети стануть надзвичайно корисні для студентів і всіх учнів, адже ці мінерали дозволяють набагато ефективніше сприймати інформацію.

Читайте також:  Камінь, Рутиловий кварц
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Берил
Top