Понеділок, 1 Червень 2020
3453 Камінь, Селеніт
232
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Селеніт

Камінь, Селеніт

Красиве і романтичну назву «селеніт» цього мінералу дісталося від грецького слова «selene», що означає Місяць. Він є, однією з різновидів гіпсу, що відрізняється волосоподібними кристалами, які розташовані паралельно один одному. Відтінки кольору бувають як білі і золотисті, так і рожеві або блакитні. Цей мінерал поширений досить широко на території Росії (особливо багатий родовищами селенита Урал), добувають його також в Мексиці і Сполучених Штатах Америки.

Читайте также: Средства и советы для густоты волос

Камінь не особливо широко використовують цілителі і маги, але разом з тим, лікувальні властивості селенита, безумовно, є. Наприклад, його допомогою може скористатися годуюча мати, у якої немає достатньої кількості молока, або ж люди, яким необхідно зміцнювати свої зуби і кістки. Селеніт здатний надавати позитивний вплив на стан нервової системи, він допоможе в розвитку сили волі та інтелектуального потенціалу. Даний камінь принесе користь будь-кому, хто не може домагатися поставлених цілей через власну нездатність до концентрації і невміння відокремлювати другорядне від важливого.

Селеніт може припинити тривоги і занепокоєння. Людям, які опинилися у важкій життєвій ситуації, цей камінь допоможе в тверезій оцінці ситуації. З ним буде легше знайти вихід. Селеніт може виявитися корисним для закоханих, так як полегшить шлях до примирення після скандалів і дозволить швидше забути образи, нанесені улюбленим людям.

Читайте також:  Талісман тварина Кіт
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Селеніт
Top