1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Лелека, Алергія, Акробат, Акація


До чого сниться Лелека, Алергія, Акробат, Акація

Алергія

Алергія символізує неприйняття ситуації. Якщо Вам приснилося, що у Вас з’явилася алергічна реакція на що-небудь нематеріальне (наприклад, на спілкування з якоюсь людиною або на будь-яку книгу або передачу, тощо), то наяву Вам слід бути більш стриманим у вираженні свого ставлення до діяльності інших людей.

Алкоголік

Вам приснилося, що хтось із Ваших близьких став алкоголіком, то Вам слід бути готовим до того, що з кимось трапиться біда. Якщо уві сні Ви змушені спілкуватися з алкоголіком, то наяву Ваша доброта нерідко буває причиною Ваших проблем. Не роби добра – не буде зла.

Акушерка

Побачити уві сні акушерку – передвістя важкої хвороби, яка загрожує Вашому житті. Для молодої жінки такий сон віщує наклеп і страждання.

Акула

Акула символізує грізних ворогів. Якщо Вам сниться, що акула переслідує або атакує Вас, то такий сон означає прийдешні лиха і катаклізми. Якщо у Вашому сні акули граються в прозорій чистій воді, то Ви ризикуєте втратити успіху у протилежної статі через плітки заздрісників. Бачити мертву акулу – до відшкодування витрат і повернення радісних днів.

Актори

Вам приснилася красива актриса, то Вам уготовані всі радощі і задоволення, які Ви можете побажати. Якщо уві сні Ви бачите актора в біді, то наяву Ви докладете максимум зусиль, щоб допомогти другу, який потрапив в біду. Якщо уві сні Ви самі граєте на сцені, то в реальному житті Вам доведеться багато працювати, щоб забезпечувати своє існування. Сон, в якому Ви закохуєтеся в актора або в актрису, означає, що прихованим в Вас талантам судилося проявитися в недалекому майбутньому. Бачити трупу бродячих акторів означає, що Вас очікують несприятливі зміни. Сімейним людям такий сон обіцяє домашні негаразди. Для молодої жінки побачити себе нареченою актора означає, що на її частку випаде розчарування, пов’язане з невірністю її коханого. Для чоловіка бачити свою кохану актрисою означає проблеми в стосунках з коханою. Якщо уві сні Ви спостерігаєте за трагедією, яка розігрується на сцені, то чекайте сумних подій.

Акробат

Коли уві сні Ви бачите акробатів, то наяву Вашим планам не дано здійсниться через те, що оточуючі не можуть повірити в Вас. Якщо Вам приснилося, що Ви виконуєте акробатичні номери, то у Вашому житті відбудеться якась несподівана подія, яке вплине на Ваше життя.

Акордеон

Уві сні Ви чуєте звуки акордеона, то Вас запросять на веселу вечірку, яка розвіє Вашу смуток і відверне від неприємних спогадів. Для молодої жінки сон, у якому вона грає на акордеоні, означає, що якийсь випадок допоможе їй завоювати серце людини, шлюб з яким буде довгим і щасливим. Якщо ж акордеон фальшивить, то вона буде переживати через погане самопочуття коханої людини.

Акваріум

Якщо для молодої жінки сон, у якому вона бачить великий акваріум з красивими рибками, означає, що вона вийде заміж за заможного чоловіка. Однак цей шлюб не можна буде назвати щасливим, оскільки розуміння між подружжям не буде. Якщо уві сні Ви бачите, що кіт намагається виловити рибку з акваріума, проте ви не проганяєте його, то не виключено, що Ваше легковажне поводження може стати причиною багатьох проблем для Вас і Ваших близьких. Якщо Вам приснилося, що Ви змінюєте воду в акваріумі, то в реальному житті Ви стоїте на порозі змін.

Акація

Вам приснилося, що Ви бачите ділянку землі, по периметру якого посаджені кущі акації, то в реальному житті Ви прагнете провести чітку грань між особистим життям і діловими відносинами. Бачити квітучу акацію означає, що Вас спіткає глибока і чиста любов, яка, втім, не принесе щастя. Якщо уві сні Ви укололися шипами акації, то наяву Вам не слід довіряти нікому.

Лелека

Бачити уві сні лелеки – сприятливий знак. Такий сон обіцяє радості сімейного життя і успіхи на роботі.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Метелик, Базар, Банк, Бант

До чого сниться Біблія, Квиток, Бігуді, Біжутерія

До чого сниться Штани, Букет, Босоніжки, Булавки, Бик

До чого сниться Віник, Вінчання, Мотузка, Відро, Вафлі

До чого сниться Вишня, Волосся, Водоспад, Вовк, Вилка

До чого сниться Злодій, Ворона, Воша, Вулкан, Постріл

До чого сниться Ворожка, Гадюка, Краватка, Гармошка, Цвяхи

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top