Неділя, 7 Червень 2020
3430 Камінь, Обсідіан
292
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Обсідіан

Камінь, Обсідіан

Підходить знакам: Овен

Обсидіан являє собою скловату вулканічну гірську породу, зобов’язану своїм найменуванням Обсидій, про який є згадка ще у Плінія Старшого. Перші поклади обсидіану були виявлені в Ефіопії, однак камінь можна зустріти в багатьох областях, де була вулканічна активність. Обсидіан користувався великою популярністю в давнину, тому що дуже легко полірується. У кам’яному столітті з нього робили наконечники для списів і стріл, а також всілякі скребки і ножі.

У наш час обсидіан застосовують при створенні декоративних виробів, але ще частіше камінь входить до складу наповнювача для легких бетонів. Цей мінерал, як правило, чорного кольору, хоча зрідка зустрічаються сірі, темно-зелені, і навіть червоно-коричневі зразки. Буває ще й «райдужний обсидіан», який сяє і переливається в променях світла.

Якщо вам попався «обсидіан зі сніжинками», по поверхні якого рясно розкидані іскорки сірих волокон польового шпату, можете не сумніватися, що незабаром у вас загостриться внутрішній зір. Такі камені допомагають навести порядок в думках, відкривають дорогу до щастя.

Камінь, Обсідіан

Магічні властивості обсидіану використовувалися в давнину для ворожіння. Сучасні маги поважають камінь за його здатність захистити від негативних впливів, але навіть вони визнають, що будь-який кристал обсидіану – це справжній вхід в лабіринт, де приховано безліч таємниць і загадок, всі шляхи в якому ведуть до осягнення самого себе. Прихильники метафізики вважають, що обсидіан – це дзеркало прихованих емоцій, тому якщо милуватися грою світла на поверхні каменя, то можна почути вселенську музику сфер.

Володіти обсидіаном варто тим, хто не розраховує на силу свого характеру, не може відмовити і тому страждає через власну надмірній м’якості. Обсидіану варто уникати неврівноваженим людям, які можуть нашкодити своєю поведінкою собі і іншим.

Читайте також:  Талісман тварина Акула

Даний камінь виводить шкідливі речовини з печінки, тому носити вироби з цього мінералу корисно людям, які живуть в екологічно забруднених районах. Обсидіан – це чисте джерело чоловічої енергії, він дуже вимогливий до свого господаря і приходить на виручку тільки до того, хто ставився до нього з повагою.

Отзывы и комментарии к статье Камінь, Обсідіан
Top