3385 Камінь, Жадеит

Камінь, Жадеит


Камінь, Жадеит

Підходить знакам: Телець

Мінерал жадеїт належить до групи моноклінних лужних піроксенів. Може бути синювато-білим або яблучно-зеленим. Напівпрозорий. Пофарбований часто нерівномірно, плямисто. Жадеит (по-іспанськи «pietra de la jada», буквально «камінь від кольок») відмінно підходить для лікування ниркових кольок.

Жадеит дуже популярний в Китаї, там його вважають одним із символів довголіття. За легендами, цей мінерал може зберегти тіло після смерті, тому іноді в стародавніх склепах знаходять тіла, одягнені в жадеітового «шати». Жадеит подавався дівчиною свого нареченого в знак заручин; Цього ж камінь наречена отримувала в якості подарунка від майбутнього чоловіка. Послідовники даосизму вважають мінерал найважливішим природним матеріалом, що об’єднує і уравновешивающим жіноче і чоловіче начала.

Мінерал – найважливіший символ безтурботності і чистоти; так само, в різні часи йому приписували здатність притягувати удачу і любов, надавати допомогу в пошуку вірного рішення. Торговці були впевнені, що, якщо тримати цей камінь в правій руці при укладенні торгової угоди, то її умови обов’язково будуть виконані. Землеробами мінерал цінувався за те, що міг збільшити родючість грунтів і кількість врожаю. Для досягнення цього камінь носили з собою на сільськогосподарські роботи або закопували шматочки жадеита по краях поля. Магічні властивості жадєїта можуть захистити від нападу злого духа. Мінерал здатний приносити успіх в азартних іграх, особливо під час ставок на скачках.

В якості лікарського засобу жадеїт позбавить від каменів в нирках, зменшить відкладення солей. Древніми греками жадеїт застосовувався для лікування очних хвороб. Регулярне носіння каменю допоможе організму самостійно побороти будь-які проблеми, впливаючи на підсвідомість людини, і сприяючи поліпшенню його психологічного стану. Так само, цей мінерал позбавить від безпідставного страху.

Жадеітовий браслет забезпечить його власникові щасливе і довге життя. Талісман з жадеита підійде і подружжю, не дозволяючи без сліду вичерпатися ніжності почуттів. Жадеит скоректує будь-який негативний прояв людської поведінки, зробивши його більш м’яким, поблажливим, терпимим. Цей мінерал-миротворець, незамінний там, де закохані не знаходять взаєморозуміння з-за відмінностей в характерах.

По теме: ( из рубрики Талісмани і обереги )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top