801 Гороскоп на вересень 2017 року Терези

Гороскоп на вересень 2017 року Терези


Гороскоп на вересень 2017 року Терези

Сприятливі дні для Терезів у вересні 2017 року: 5, 9, 14, 20, 25, 30 вересня.
Складні дні для Терезів у вересні 2017 року: 7, 22, 26 вересня.

Гороскоп на вересень 2017 Терези жінка

Любов гороскоп

1 вересня – 10 вересня. Пора подолати збентеження і діяти. Але не чекайте, що все буде легко, – ви повинні розуміти, що хтось протистоїть вашим відносинам і хоче все зіпсувати. Можливі фінансові проблеми, які створять не очікується труднощі, – ви не зможете, наприклад, дозволити собі відвідати косметолога перед побаченням або купити гарну сукню.

11 вересня – 20 вересня. Через положення Юпітера і Сонця ви будете дуже приємною співбесідницею. Використовуйте це для зміцнення відносин. Викликайте улюбленого частіше на відвертість – він поділиться з вами своїми тривогами, а ви зможете стати йому абсолютно необхідною.

21 вересня – 30 вересня. Ваше бажання зустріти цікавого чоловіка буде почуто. Причому познайомитеся ви з ним в дружньому колі. Правда, зараз, коли Венера перебуває в ретроградним русі, вам потрібно утримувати себе від активних вчинків. Краще нічого не робіть і чекайте ініціативи від обранця. Ситуація ускладниться тим, що саме тепер у вас буде мало можливостей справити незабутнє враження.

Романтичне побачення. Добре, якщо в пристрої побачень вам допоможуть друзі. Вони можуть спеціально запрошувати вас в гості в одні і ті ж компанії або в короткі поїздки, щоб ви могли краще пізнати один одного. Саме в спілкуванні розкриються найяскравіші ваші якості.

сімейний гороскоп

Ваше сімейне життя буде багато в чому залежати від фінансових справ. При виникненні фінансових труднощів ви можете посваритися з кимось із рідних. Вас звинуватять в тому, що ви занадто багато грошей витрачаєте на розваги. Підтримати вас може тільки чоловік, він буде на вашому боці. Коли в кінці місяця ваші стосунки з членами сім’ї стануть не в приклад краще – ви швидко зможете помиритися з ними.

Секрет щастя. Легкість і безпосередність. Намагайтеся надихати рідних. Навіть якщо вони хочуть довести, що ви в усьому винні, знайдіть потрібні слова і направте розмову в конструктивне русло.

Гороскоп відпочинку

Найкраще ви відпочинете в товаристві друзів. Поїздки, походи в гості – спілкування з ними вам буде потрібно майже кожен день. У компанії однодумців ви відчуєте себе спокійно і комфортно. Вам сподобаються розмови по душам на кухні за північ і спонтанні зустрічі в міських кафе.

Місце сили. Відправляйтеся відвідати знайомих, які живуть в іншому городе.Оні вас поводять по місцевих визначних пам’ятках, і ви неодмінно знайдете те, що буде вам до смаку. Під час таких прогулянок ви будете згадувати про безхмарне юності, про життя без проблем і сумнівів.

Гороскоп роботи і грошей

Все, що вас буде зараз всерйоз турбувати, так це нестача грошей. У вас на цей місяць плануються великі витрати, і ви не згодні тягнути з оплатою. Виручити можуть заможні знайомі, яких ви умовте дати вам в борг.

Купівля місяці. Зараз ви з задоволенням будете витрачати гроші на те, щоб організувати для друзів свято, пікнік, виїзд за місто. Інша стаття витрат – подарунки родичам.

Гороскоп здоров’я

У цей період у вас можуть виникнути проблеми, пов’язані з нерегулярним харчуванням. Це загрожує загостренням гастриту. Але ще більше ви здатні послабити себе пізніми нічними посиденьками з рясною їжею і питвом. Пізніше ваше самопочуття налагодиться.

Гороскоп на вересень 2017 для Терезів чоловіків

Кохання

Ваш улюблений Терези може добряче попсувати вам нерви своїм майже цілодобовим спілкуванням з друзями. На початку вересня він вам оголосить, що у нього є певні зобов’язання перед приятелями, і тому тепер після роботи він буде спілкуватися з ними, а не з вами. Але потай ваш партнер сподівається, що ви припинить його спроби почати незалежне життя. Поставте його перед фактом, що ви сумуєте і дуже хочете бути з ним постійно.

тонус

Дружні компанії надихнуть вашого обранця – можливо, під чужим впливом він почне писати вірші, складати пісні, танцювати або активно займатися спортом. Ви його просто не впізнаєте. Особливо враховуючи, що вдома йому буває лінь навіть піднятися з дивана.
фінанси

Через Сатурна вашому коханому зараз доведеться серйозно економити. Вам важливо утримати його від нерозважливих витрат, боргів і кредитів. Тоді вже в наступному місяці він подякує вас і обов’язково зробить який-небудь подарунок, що запам’ятається.

захоплення

Ваш обранець захоче розділити всі захоплення своїх друзів. Якщо його запросять кудись розвіятися – він відразу ж поїде, незважаючи на справи. І все пропозиції і обіцянки, які він вам давав, будуть забуті.

Гороскоп на вересень 2017 роки Терези дитина

0-6 років. Малюк-Терези буде милий і чарівний, але вже дуже стане піддаватися впливу оточуючих. І якщо чиясь іграшка здалася йому привабливою, він докладе всіх зусиль, щоб дістати таку. Йому її можуть просто подарувати – адже він так переконливо просить!

7-12 років. Маленькі Терези візьмуть активну участь у шкільному житті. Ваш непосида запишеться в кілька гуртків і, як наслідок, закине навчання. Але йому як активісту підуть назустріч і не стануть псувати щоденник.

13-17 років. Підлітки-Терези будуть фліртувати з усіма друзями протилежної статі. Така нерозбірливість може викликати справжній скандал – подруги і друзі почнуть ображатися, поки ваш Дон Жуан або ваша Карма не схаменуться і не заявлять, що це просто жарт, нічого більше. Це не дуже вдалий період для нового роману.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top