Четвер, 15 Квітня 2021
776 Гороскоп на жовтень 2017 року Риби
350
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гороскоп на жовтень 2017 року Діва

Гороскоп на жовтень 2017 року Діва

Сприятливі дні для Дів в жовтні 2017 року: 4, 10, 14, 22, 27, 30 жовтня.
Складні дні для Дів в жовтні 2017 року: 2, 17, 26 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2017 Діва жінка

Любов гороскоп

1 жовтня – 10 жовтня. Венера, Юпітер і Марс будуть мати сприятливе розташування. Це багатообіцяючий аспект, така кількість особистих планет може подарувати вам відмінні любовні можливості. Але все добре в міру, і постійна присутність поруч натовпи шанувальників може припасти не до душі скромним Дівам.

11 жовтня – 20 жовтня. Напружені астрологічні аспекти зміняться позитивними, і тепер у ваших любовних відносинах запанує гармонія. Вам сподобається не займатися психоаналізом, а просто отримувати радість від спілкування з обранцем. До вас може прийти справжнє розуміння цінності ваших відносин.

21 жовтня – 31 жовтня. Венера підштовхне вас до маніпулювання улюбленим. Марс налаштує на войовничий лад – вам захочеться неодмінно отримати від партнера потрібної відповіді. Ви побажаєте добитися взаємності або, навпаки, переконатися в тому, що поруч з вами підлий ошуканець. Головне в цей період – щоб все, що з’ясувалося в результаті цього трудомісткого розслідування, тільки підтвердило б ваші надії або побоювання. Адже Діви так не люблять помилятися.

Романтичне побачення. Всім, що пов’язано з любовними зустрічами, ви будете керувати самі. Ви станете скрупульозно планувати поїздки, вибирати ресторани і парки для прогулянок.

Читайте також:  Гороскоп на жовтень 2017 року Риби

сімейний гороскоп

У цей період ваше сімейне життя може піддатися випробуванням. Проблеми будуть пов’язані з батьками або літніми родичами. Старші члени родини почнуть критикувати вас, вам доведеться захищати свого чоловіка і дітей від їх нападок. Або можлива зворотна ситуація – коли ваш чоловік буде протиставляти свої інтереси інтересам дітей і ваших батьків. Чию сторону ви приймете – багато в чому залежить від того, яке у вас в той момент буде настрій.

Секрет щастя. Слухайте своє серце. Так вже вийшло, що ви будете основним сімейним арбітром. Якщо ви станете приймати рішення імпульсивно, емоційно, рідні не будуть в претензії, так як відчують ваш щирий інтерес до їхніх проблем.

Гороскоп відпочинку

Відпочивати найкраще у суспільстві ровесниць, але не близьких родичів. Компанія подружок допоможе вам відволіктися від проблем, крім того, на їх фоні ви будете виглядати дуже привабливою.

Місце сили. Гарне враження на вас справлять місця, пов’язані з грошима. Вас порадують великі хмарочоси, величні бізнес-центри, будівлі старовинних банків, монетні двори і тому подібні установи. У вас виникне відчуття, що ви скоро зможете розбагатіти.

Гороскоп роботи і грошей

Ваші плани зараз ніяк не пов’язані з роботою. Кращим стимулом для вас буде додатковий заробіток. Якщо вам пообіцяють премію або надбавку до зарплати, це змусить вас працювати інтенсивніше. Деякі чоловіки-колеги захочуть закриття з вами роман, але це не ваш шлях.

Купівля місяці. Ви можете зробити придбання, які окупляться в майбутньому. Дівам, які цікавляться вигідним вкладенням грошей, казково пощастить.

Гороскоп здоров’я

У порівнянні з попереднім цей період буде набагато вдаліше. Ви зможете не тільки значно зміцніти після нездужань минулого місяця, але і знайти в собі сили для того, щоб зайнятися своїм зовнішнім виглядом, стати привабливішими і бадьоріше. Вам варто більше часу віддавати спорту, щоб поліпшити свою фізичну форму.

Читайте також:  Гороскоп на травень 2018 року Скорпіон

Гороскоп на жовтень 2017 для Дів чоловіків

Кохання

Ваш улюблений буде вести себе зовсім не у відповідності зі своєю стриманою Земний стихією. Правда, його темперамент буде виявлятися не завжди позитивно. Він може ревнувати вас, закочувати сцени, мучитися докорами сумління. І з усім цим він буде йти до вас – щоб ви дозволили його сумніви і заспокоїли совість. Постарайтеся берегти його нервову систему і спрямовувати енергію безпосередньо на любов, а не на розборки.

тонус

З’єднання Меркурія з Сонцем змусить вашого партнера задуматися про свій зовнішній вигляд. Але намагатися він буде зовсім не для того, щоб вам сподобатися, а заради власного здоров’я.

фінанси

Ваш обранець дуже багато часу може приділяти своїм доходам. Він буде читати відповідну літературу, інвестувати запаси в різні підприємства і вивчати найбільш вигідні способи вкладення коштів. Ви можете навіть довірити йому частину своїх заощаджень.

захоплення

Улюбленого будуть займати питання підвищення вашого з ним добробуту. Він навіть може піти на спеціалізовані курси – брокерів або просто фінансового лікнепу. Вам варто розділити з ним цей інтерес, удвох буде і веселіше, і корисніше.

Гороскоп на жовтень 2017 роки Діва дитина

0-6 років. Малюк-Діва, незважаючи на свою скромність, може виявитися в центрі уваги однолітків. Все несподівано захочуть з ним дружити, самі милі дітлахи почнуть проявляти до нього інтерес. Правда, все це може викликати у вашого чада сильне збентеження.

7-12 років. Юні Діви будуть налаштовані на те, щоб домагатися поставлених цілей. Ви здивуєтеся, але ваша дитина, який рідко що-небудь просить, зараз може буквально завалювати вас проханнями про покупку вподобаних речей.

13-17 років. Підлітки-Діви можуть виявитися перед непростим вибором. Їх прихильності будуть домагатися одразу кілька цікавих представників протилежної статі, і вам неодмінно захочеться щось порадити своїй дитині. Але робити це варто тільки в тому випадку, якщо він або вона вас про це попросить.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на жовтень 2017 року Діва
Top