776 Гороскоп на жовтень 2017 року Риби

Гороскоп на жовтень 2017 року Близнюки


Гороскоп на жовтень 2017 року Близнюки

Сприятливі дні для Близнюків в жовтні 2017 року: 3, 6, 11, 22, 24, 30 жовтня.
Складні дні для Близнюків в жовтні 2017 року: 2, 9, 18, 28 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2017 Близнюки жінка

Любов гороскоп

1 жовтня – 10 жовтня. Венера і Марс може ускладнити ваші і без того непрості відносини. Ваш партнер покаже, що для нього важливіше за все кар’єра. Якщо ви готові змиритися з цим, вам слід на якийсь час залишити романтичні мрії і, засукавши рукава, кинутися йому на допомогу. Якщо немає, трохи віддалитеся від нього, зробіть паузу в стосунках.

11 жовтня – 20 жовтня. Ви захочете переглянути свої погляди на особисте життя. Ви раптом вирішите, що спілкування з обранцем приносить вам тільки розчарування і зайві проблеми. Вам може здатися, що ви постійно дратуєте його, і він постійно шукає привід, щоб причепитися до вас і почати вчити вас життя.

21 жовтня – 31 жовтня. Венера допоможе вам знайти спільні теми для розмов з коханим, ви будете часто зустрічатися, кудись їздити, відвідувати різні заходи. В основному ініціатива буде виходити від вас – адже ви зараз дуже хочете зблизитися з цією людиною. Поки ви активні і просуваєте ці відносини вперед, він стане вас підтримувати.

Романтичне побачення. У вас може бути багато можливостей для зустрічей в цьому місяці, але не всі з них ви використовуєте, так як щось у партнері буде вас дратувати. Побачення можливі в поїздці, у вас вдома, в якомусь затишному ресторанчику або старовинному парку.

сімейний гороскоп

У сімейному житті, ймовірно, вам доведеться приймати досить непрості рішення. Вам може здаватися, що на вас тисне чоловік або літні родичі. Це вам не сподобається. Вірогідні різні розбірки і зіткнення з кимось з рідні. Причому у відносинах з чоловіком вас найбільше хвилюватимуть романтика, любов, колишні почуття і можливість їх відродження. Ви можете вимагати підвищеної уваги, проявляти ревнощі. До дітей ви будете менш упереджені, просто можливі хвилювання і переживання через їх проблем.

Секрет щастя. Більше легкості в спілкуванні. Намагайтеся частіше спілкуватися з людьми, які піднімають настрій. Заряд бадьорості, отриманий від цих контактів, вам слід нести в сім’ю.

Гороскоп відпочинку

Якщо вашій дитині терміново знадобиться відпочинок або особисті відносини зажадають усамітнення, ви негайно відкинете всі справи і підете в дорогу.

Місце сили. Вам сподобаються місця, пов’язані з дитинством. Це може бути ваша школа, будинки творчості, в яких займалися ви чи ваша дитина. Відвідування таких місць буде піднімати настрій, вам приємно спілкуватися з людьми, які займаються з дітьми та присвячують своє життя їх вихованню.

Гороскоп роботи і грошей

У роботі вас буде залучати її творча складова. Якщо ж у вас рутинні обов’язки, тобто ви просто “тягнете лямку”, праця буде вас дратувати. Але саме зараз до вас будуть пред’являти високі вимоги і чекати від вас креативу.

Купівля місяці. Добре купувати щось для дітей або коханої людини. Також вдалими стануть закупівлі про запас продуктів, різних дрібниць для дому. А ваше вміння шукати потрібний товар за мінімальною ціною допоможе заощадити.

Гороскоп здоров’я

Положення Сатурна внесе у ваше життя напруженість і непевність у собі. Вам захочеться спертися на чиюсь думку і прийняти рішення, засноване на серйозній експертизі. Потім напруга спаде, і ви зможете більше часу присвятити своїй зовнішності.

Гороскоп на жовтень 2017 для Близнюків чоловіків

Кохання

Ваш улюблений зовсім не такий вже розсудливо-холодний, яким його, можливо, представляють ваші подруги. У цей період він покаже, що здатний на глибокі почуття, переживання і хоче, щоб ви відповідали на його любов емоційно і з повною віддачею. Він проявить себе самим справжнім романтиком – буде робити подарунки, підносити квіти. Ваше самолюбство буде задоволено.

тонус

Ваш обранець стане потребуватимуть вашої підтримки. Здійснюйте з ним тривалі неспішні прогулянки замість того, щоб сидіти вдома або в ресторані. Це буде корисно і вам, і йому, ви краще розкриєтеся один перед одним і по-справжньому зблизитися.

фінанси

У фінансових питаннях ваш улюблений здатний заплутати в трьох соснах. Він непогано заробляє, але витрачати гроші зовсім не вміє. В цьому ви повинні йому допомогти. Він оцінить ваші поради і, можливо, навіть довірить вам свій господарський бюджет.

захоплення

Ви можете помітити, що в цей період спілкуватися з партнером на серйозні теми буде абсолютно неможливо. Він, як дитина, почне все сприймати виключно в ігровій формі. Може навіть захопитися комп’ютерними іграми, кросвордами, судоку, гральними картами.

Гороскоп на жовтень 2017 роки Близнюки дитина

0-6 років. Малюк-Близнюки може виявитися в центрі загальної уваги завдяки своїй комунікабельності та доброті. Друзів у нього додасться, а вам залишиться тільки їм пишатися. Частіше хваліть його публічно, піднімайте його авторитет.

7-12 років. Діти-Близнюки будуть намагатися поєднувати навчання і численні інтереси, але їм навряд чи це вдасться. Найімовірніше, ваша дитина почне всюди спізнюватися і знаходити привід, щоб не робити ненависні уроки. Вам буде складно обійтися без строгих виховних заходів.

13-17 років. Підлітки-близнюки стануть лавірувати між обмеженнями, які на них накладають дорослі, і прагненням до вільної від обов’язків життя. Поговоріть з дитиною, головне, щоб він не обманював вас, інше ви зможете пробачити. Поговоріть з ним відверто і постарайтеся допомогти йому вирішити його проблеми.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top