801 Гороскоп на вересень 2017 року Терези

Гороскоп на вересень 2017 року Риби


Гороскоп на вересень 2017 року Риби

Сприятливі дні для Риб у вересні 2017 року: 5, 9, 12, 24, 25, 30 вересня.
Складні дні для Риб у вересні 2017 року: 2, 18, 22 вересня.

Гороскоп на вересень 2017 Риби жінка

Любов гороскоп

1 вересня – 10 вересня. Ваш улюблений налаштуватися на цілодобове спілкування з вами. Але все це буде не так приємно і романтично, як може здатися. Його наполегливість, прагнення влізти в усі сфери вашого життя і обговорити все це з оточуючими не додасть йому очок в ваших очах.

11 вересня – 20 вересня. Ця декада може принести розчарування в собі. Вам раптом здасться, що іншим жінкам щастить в любовних питаннях набагато більше. І що тільки ви втрачаєте гідних чоловіків і проводите час з тими, кого ледь здатні терпіти. Але не варто впадати у відчай. Цей період скоро закінчиться, і все у вас налагодиться.

21 вересня – 30 вересня. Висока ймовірність службового роману. Ці позапланові відносини можуть підірвати вашу репутацію, так як, швидше за все, все колеги і начальство дізнаються про ваші пригоди. Якщо вам не хочеться стати місцевою визначною пам’яткою, вам доведеться зробити над собою зусилля і перервати цей роман.

Романтичне побачення. Вам краще самій проявити ініціативу, так як ваш партнер навряд чи зможе придумати щось підходяще. Хорошим варіантом побачення буде спілкування в місці, пов’язаному з роботою. Якщо намічається корпоратив, використовуйте його в якості відправної точки для здійснення своїх планів. Приводом для зустрічі може служити якесь спільну справу.

сімейний гороскоп

Ви станете відмінним сімейним громовідводом, погасіть всі проблеми, іноді викликаючи вогонь на себе. Таким чином ви зможете домогтися серйозних успіхів – особливо якщо мова йде про налагодження відносин між членами сім’ї. Але до кінця періоду ви відчуєте, що роздратування родичів направлено проти вас. Вас звинуватять в тому, що ви згладжували проблеми замість того, щоб їх вирішувати.

Секрет щастя. Мудрість і вміння слухати оточуючих дуже знадобляться вам цієї осені. Дійте більш рішуче, але пам’ятайте: зробивши крок, відступати не варто, навіть якщо вас критикують за це.

Гороскоп відпочинку

Якщо вас хтось запросить в спільну поїздку, ви неодмінно погодитеся. Адже це має на увазі, що всі організаційні моменти візьме на себе запрошуюча сторона. Сама думка про те, що вам потрібно щось робити, буде вам нестерпна.

Місце сили. Красиві станції метро, ​​ошатні торгові центри. Головна умова – щоб там було багато веселих і задоволених життям людей. Вам також сподобається ходити в кіно і театри – вам буде важливо, щоб людей об’єднувало щось позитивне.

Гороскоп роботи і грошей

Більшу частину періоду ви витратите на коливання і сумніви. Ускладнить ситуацію і те, що у вашій робочої середовищі будуть кипіти неабиякі пристрасті – сварки, з’ясування стосунків. До середини вересня ситуація може остаточно зайти в глухий кут.

Купівля месяца.Пріветствуются придбання для будинку, для семьі.Слушайте своє серце, вимкніть раціональне. Нехай ваша покупка комусь здасться марною – вона явно порадує вас і ваших блізкіх.Да і самі критики через якийсь час будуть захоплюватися вашим канделябром або торшером.

Гороскоп здоров’я

В цілому ваше самопочуття буде на висоті. Юпітер зробить вас дуже метеочутливих, залежною від перепадів погоди, настрою, критичних днів. Але з усім цим буде дуже легко впоратися. Ваше нездужання швидко піде під впливом добре зарекомендували себе засобів.

Гороскоп на вересень 2017 для Риб чоловіків

Кохання

Ваш улюблений може вести себе як класичний представник знака Риб – слухатися вас у всьому, не мати своєї думки, бути м’яким, потайним, милим. Багато що в його поведінці буде вас дратувати. Але ви полюбили саме такого чоловіка, значить, вам і не потрібен брутальний селюк, який буде вами командувати. Пам’ятайте, що у вашого обранця – тонка душа і ніжне серце.

тонус

Ваш приклад буде заряджати вашого партнера енергією. Власних життєвих сил у нього зараз не так багато, тому необхідно натхнення з боку. Біг по утрам, фітнес, катання на роликах, відвідування модних магазинів, дієти – якщо ви залучите його до своїх занять, він з радістю буде робити все разом з вами.

фінанси

Всі його зароблені гроші будуть у вашому розпорядженні. Правда, не можна сказати, що їх у нього побільшає. Швидше за все, він буде заробляти як зазвичай, просто захоче побалувати вас красивими подарунками.
захоплення

Ваш улюблений – людина мистецтва. Тому його захоплення в цьому місяці можуть бути пов’язані з музикою, кіно, театром. Він дуже зрадіє, якщо ви хоча б зробите вигляд, що вам це цікаво. А якщо ви самі придбаєте квитки на концерт, він буде на сьомому небі.

Гороскоп на вересень 2017 роки Риби дитина

0-6 років. Малюк-Риби буде захоплений спілкуванням з однолітками. Ви здивуєтеся тому, наскільки він піддається чужому впливу в такому юному віці. Вам слід стежити за тим, щоб дитина не піддавався поганим прикладам, які, як відомо, можуть бути заразними.

7-12 років. Маленькі Риби будуть користуватися великою популярністю у однолітків. Коло спілкування вашої дитини в цей період може суттєво розширитися, він всім буде потрібен. Тільки важливо навчити його твердо говорити “ні”, якщо він не здатний зробити те, про що його просять.

13-17 років. Підліток-Риби може потрапити під сильний вплив якогось неформального лідера, який виявляє до нього приємне увагу. Допоможіть дитині правильно оцінити цю особистість – вашому чаду буде дуже складно тверезо поглянути на речі в такій ситуації.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top