776 Гороскоп на жовтень 2017 року Риби

Гороскоп на жовтень 2017 року Овен


Гороскоп на жовтень 2017 року Овен

Сприятливі дні для Овнів в жовтні 2017 року: 3, 6, 13, 23, 24, 31 жовтня.
Складні дні для Овнів в жовтні 2017 року: 5, 12, 20 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2017 Овен жінка

Любов гороскоп

1 жовтня – 10 жовтня. У першій декаді жовтня до вас може прийти усвідомлення, що ви натворили чи бід в особистих справах. Ви і ваш улюблений будете відчувати себе однаково пригніченими і приниженими, так як всі ваші кроки назустріч, як і поступки партнера, ні до чого не приведуть. Все одно між вами будуть серйозні перешкоди, які в цей період неабияк ускладнять вам життя.

11 жовтня – 20 жовтня. Ваші позиції в особистих відносинах зміцняться. Вашому обранцю пощастить менше. Він може вести себе непорядно, про являти слабкість, вводити вас в оману. Всі ці хитрощі прекрасно вам видно, але ви будете по ка пов’язані цими відносинами. Тому зустрічі і побачення з партнером стануть регулярними, але не принесуть вам ніякої радості.

21 жовтня – 31 жовтня. Протягом всієї декади вам буде непросто впоратися зі своїми почуттями. Коли ви зрозумієте, що банально чіпляєтеся до коханого, може бути вже пізно. Овни – народ гарячий, і між словом і ділом у вас, як правило, проходить трохи часу. Ви можете наговорити зайвого. Головне, не по шкодувати потім про скоєне, тому що такого хорошого партнера ви можете більше не зустріти.

Романтичне побачення. Ви можете затримуватися після роботи, щоб піти в ресторан або в кіно. Відповідно, вибирати будете ті місця, які розташовуються поруч з роботою.

сімейний гороскоп

У сімейному житті вам буде важливо, щоб скрізь був порядок – і в речах, і в справах. Ви проявите себе від особистої господинею – станете частіше прибирати квартиру, готувати лише корисну і недорогу їжу. Ви можете прочитати масу книг і статей про те, як потрібно правильно вести домашнє господарство, економити і по купати тільки необхідне. Ваш активний підхід до справи може відштовхнути від вас родичів, так як вони будуть розуміти, що ви змусите їх в кор не змінити звички і розпорядок дня.

Секрет счастья.Вам слід спокійніше сприймати прикрі дрібниці. Інакше ваші розмови з чоловіком можуть перетворитися на суцільне з’ясування відносин через не винесеного сміття або неприбраних речей. Не варто ставити під удар вашу любов.

Гороскоп відпочинку

Життя в цей період у вас буде досить напружена. І невелику відпустку можна собі дозволити тільки на самому початку жовтня. Чи не їдьте далеко від будинку. Добре, якщо ви кілька днів проведете за містом, на природі, в повній самоті.

Місце сили. Вам буде добре в офісі або в край ньому випадку – поруч з коханим. Побувайте там, куди ви плануєте влаштуватися на роботу в майбутньому, адже ви можете не тільки долучитися до цього місця, а й завести корисні знайомства.

Гороскоп роботи і грошей

Сонце активізує в вас такі якості, як дипломатичність, уміння наводити мости в ділових відносинах. Ви будете готові йти на компроміс. Але флірт на робочому місці може перешкодити кар’єрному просуванню. Та й начальство вважатиме вас занадто легковажною.

Купівля місяці. Купуйте подарунки для партнера – ви зможете зробити дуже вдалий вибір. Взагалі зараз краще витрачати гроші не на себе.

Гороскоп здоров’я

Ваше здоров’я буде залежати від того, якими людьми ви себе оточіть, яких лікарів ви відвідаєте в цей період. Але найбільше вам потрібна увага близьких. Якщо ви не будете впевнені в тому, що вас люблять, ваш організм може дати збій. Постарайтеся менше думати про поточні проблеми, які не перебільшуйте їх масштаб.

Гороскоп на жовтень 2017 для Овнів чоловіків

Кохання

Ваш партнер буде настільки завантажений роботою, що йому може бути абсолютно не до любові. Але справа в тому, що у вашого Овна можуть зацікавити й кому-небудь на роботі. Якщо ви колеги або пов’язані якось по службі, то без зусиль зможете привернути його увагу. Але якщо у вас давні стосунки і ви не працюєте разом, то ситуація для вас може скластися ризикована. Завантажте його домашніми дорученнями, тоді у нього не буде часу на дурниці.

тонус

Ваш обранець буде захоплений здоровим способом життя, спортом і правильним харчуванням. Але йому буде вкрай необхідна ваша підтримка. Інакше він почне шукати однодумців в іншому місці.

фінанси

У вашого Овна дохід зараз безпосередньо пов’язаний з тим, скільки часу він присвячує роботі. Будь-які його зусилля будуть непогано оплачені. Тому ви можете порекомендувати коханому пошукати підробіток або додаткового вальний дохід, якщо його зарплата вас не влаштовує.

захоплення

Вашого обранця захоплять заняття, пов’язані з підвищенням кваліфікації або пошуком нової роботи, ділових партнерів. Він може годинами нишпорити по Інтернету в пошуках цікавих вакансій. Або буде вивчати інформацію для проекту, в якому хотів би брати участь.

Гороскоп на жовтень 2017 роки Овен дитина

0-6 років. Малюк-Овен стане дуже діяльним дитиною. Його товариськість зросте, він буде буквально переслідувати вподобаного йому приятеля і пропонувати свою дружбу. А ще він може захопитися конструюванням.

7-12 років. Юні Овни зможуть не тільки добре показати себе в навчанні, але і уславитися хорошими товаришами. У вашій дитині виявляться такі позитивні якості, як уміння працювати в команді, ставити перед собою завдання і вирішувати їх разом зі своїми друзями.

13-17 років. Підлітки-Овни будуть насамперед цікавитися своїм особистим життям і відносинами. Якщо ваша дитина ще не закоханий, він докладе всіх зусиль, щоб знайти собі пару. Це підвищить його самооцінку, внутрішню впевненість в собі. Але він може проявити холодність і розважливість в тих відносинах, які вже є.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top