776 Гороскоп на жовтень 2017 року Риби

Гороскоп на жовтень 2017 року Лев


Гороскоп на жовтень 2017 року Лев

Сприятливі дні для Львів у жовтні 2017 року: 3, 6, 11, 16, 29, 30 жовтня.
Складні дні для Львів у жовтні 2017 року: 1, 15, 21 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2017 Лев жінка

Любов гороскоп

1 жовтня – 10 жовтня. Ваш ентузіазм може поугаснуть. Зараз вам уже стане нецікаво справляти враження, підкорювати, залучати. Вам захочеться, щоб партнер сам проявляв ініціативу, а ось з цим у нього можуть виникнути складності. Спалахнуть сварки. Тому протягом першої декади ви не раз задумаєтеся про те, чи варто взагалі продовжувати цей роман.

11 жовтня – 20 жовтня. Тепер напруженість ваших відносин з коханою може знизитися. Але ви вирішите, що буде правильніше, якщо ви залишитеся просто друзями, в такій якості ця людина підходить вам набагато більше. Ви виявите в ньому масу плюсів – він надійний, вірний, завжди можна розраховувати на допомогу: привезти-відвезти або кран на кухні починають …

21 жовтня – 31 жовтня. Ваші інтереси стануть крутитися навколо любові і відносин з людиною, який, як вам здається, грає з вами. Ваш улюблений буде досить стриманим і не захоче зайвий раз говорити про свої почуття. Ініціатором зустрічей і побачень, найімовірніше, будете ви. Це почне зачіпати вашу гордість.

Романтичне побачення. У вересні ви будете мріяти як мінімум про палац як про гідне місце для зустрічей. Пізніше ваші вимоги знизяться – вас влаштує будь-який гарне місце. До кінця періоду побачення взагалі можуть зійти нанівець.

сімейний гороскоп

У сімейному житті для вас головне – не розчаруватися в своєму супутнику. А приводи у вас будуть – це і його фінансова неспроможність, і небажання доглядати за вами, домагатися вас, незважаючи на те, що ви вже багато років у шлюбі. Коханий не буде прагнути розвіяти ваші сумніви. Якщо на початку періоду він може поблажливо ставитися до ваших спроб влаштувати романтичні вечори, то потім почне мріяти про те, щоб ви залишили його в спокої. Ви можете образитися на чоловіка і перенести свою активність на рідних.

Секрет щастя. Девізом в сімейному житті в жовтні для вас стане фраза: “Хочеш зробити світ кращим – почни з себе”. Саме тому в моменти, коли у вас виникне бажання покритикувати кого-небудь із домашніх, задумайтеся: а чим ви кращі?

Гороскоп відпочинку

Ви можете непогано відпочити, використовуючи свої зв’язки і знайомства. А релакс вам знадобиться. Розчарувавшись в любовних і сімейних зв’язках, ви захочете відволіктися від проблем. І тут вам знадобляться подружки, про які ви встигли призабути.

Місце сили. Вам сподобаються місця, де збирається багато людей, – тематичні виставки, концерти, театральні постановки. Але все це повинно бути приємним, зрозумілим і не зарозумілим.

Гороскоп роботи і грошей

Свої професійні якості ви зможете проявити на ділових зустрічах або тренінгах. Це буде ваша стихія – ситуації, де особливо працювати не потрібно, а потрібно яскраво і цікаво висловлювати свої думки або вчити інших. Ви навіть задумаєтеся про зміну професії. З грошима все буде в порядку.

Купівля месяца.Вас залучать престижні предмети розкоші. Ви можете витратити всі гроші на те, щоб викликати захоплення малознайомих людей.

Гороскоп здоров’я

З’єднання Сонця і Меркурія подарує вам достатньо сил і енергії для того, щоб займатися своїми численними справами, не думаючи про самопочуття. Вас більше буде турбувати ваша фізична форма, то, як ви виглядаєте. Вам допоможуть консультації у хороших фахівців-косметологів.

Гороскоп на жовтень 2017 для Лівів чоловіків

Кохання

На початку періоду ваш улюблений Лев стане так красуватися перед вами, що заткне за пояс інших шанувальників. Він буде завжди одягнений з голочки, послужливий, з розкішним букетом квітів і на ефектною іномарці. Ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, що він ухитряється так виглядати при незначних доходах. Потім у вашого обранця почнуться складнощі з фінансами, і настане ваша черга його годувати і виводити в світ.

тонус

Вашому партнерові просто необхідно виробляти на вас незабутнє враження. Щоб домогтися цього, він готовий ночами розвантажувати вагони – зате фізична форма буде на висоті і грошей вистачить на стильний костюм і обід в ресторані. Подруги будуть вам заздрити.

Фінанси. Вашій Льву знадобиться допомога – пам’ятайте, що всі свої фінансові безумства він робить зараз заради вас. Не давайте йому творити дурниці, якщо ви плануєте з ним довгі стосунки, краще заощадити ці гроші і жити за коштами. Друга половина місяця може виявитися складнішим – його чекають непередбачені витрати.

захоплення

Ваш обранець захоче спробувати щось нове – змінити роботу, поїхати відпочивати в незвичайне місце, розширити свій кругозір. Підтримайте його починання!

Гороскоп на жовтень 2017 роки Лев дитина

0-6 років. Малюк-Лев порадіє можливості спілкуватися з новими друзями. Ваше завдання – забезпечити його цікавим колом спілкування. Постарайтеся відвести його на розвиваючі заняття, в спортивну секцію. Ось побачите, таланти вашого Левеня заграють яскравими фарбами.

7-12 років. Маленькі Леви на початку періоду можуть проявити свої творчі здібності. Якщо ви плануєте для своєї дитини творчу реалізацію, саме зараз його можна водити на різні конкурси, покази і перегляди.

13-17 років. Підлітки-Леви будуть зайняті собою і самовираженням. Серцеві прихильності у вашої дитини зараз навряд чи виникнуть, зате бажання проявити себе, викликати захоплення у оточуючих стане головувати. Йому сподобається розпалювати інтерес однолітків, провокувати на флірт, залицяння, обожнювання.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top