Неділя, 24 Жовтня 2021
776 Гороскоп на жовтень 2017 року Риби
381
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гороскоп на жовтень 2017 року Телець

Гороскоп на жовтень 2017 року Телець

Сприятливі дні для Тельців в жовтні 2017 року: 10, 19, 24, 27, 31 жовтня.
Складні дні для Тельців в жовтні 2017 року: 7, 15, 22 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2017 Телець жінка

Любов гороскоп

1 жовтня – 10 жовтня. Зараз у вас знову зміняться пріоритети у відносинах. Тепер вам захочеться пристрасті і вогню, і партнер з радістю вас підтримає. Період сприятливий для побачень, зустрічей, спільних поїздок в романтичні місця. Також дуже добре відновлювати розірвані раніше відносини.

11 жовтня – 20 жовтня. Напружені аспекти можуть породити певні проблеми в любові, такі, як ревнощі і недовіру до коханого. Ви будете сумніватися в своєму обранцеві, можливо, він вам дасть привід або ви самі собі щось придумали. Якщо не візьмете себе в руки, то сварки можуть розгорітися неабиякі.

21 жовтня – 31 жовтня. У третій декаді ви з коханим будете переслідувати різні цілі, і цікавити вас будуть різні речі. Тому вам слід набратися терпіння і пояснити партнеру, якого спілкування зараз ви від нього чекаєте.

Романтичне побачення. Вам мають бути прекрасні романтичні зустрічі – все буде дуже красиво, з букетами квітів і пелюстками троянд у ванній. А ви як відома любителька комфорту обов’язково подбаєте про те, щоб ваші побачення проходили без побутових складнощів.

Читайте також:  Гороскоп на листопад 2017 року Лев

сімейний гороскоп

У першій декаді вашу увагу буде повністю прикута до сім’ї. Ви будете багато часу присвячувати турботі про близьких, з дітьми станете обговорювати їх тривоги і неприємності, а з батьками – говорити про здоров’я і фінансах. Якщо близьким знадобляться гроші, ви їх неодмінно знайдете. Потім вас більшою мірою почнуть турбувати ваші відносини з чоловіком. Якщо ви самотні, ви ранок зусилля з пошуку гідного чоловіка.

Секрет щастя. У жовтні ви можете раз у раз виходити з себе через дрібниці. Менше напору в сімейних відносинах! Перш ніж сказати рідним щось образливе, подумайте, а чи варто воно того і чи потрібно так накидатися на близьких.

Гороскоп відпочинку

Ваш відпочинок буде пов’язаний з особистими відносинами, які у вас зараз на першому місці. Якщо партнер запросить вас куди-небудь, ви підете з ним не замислюючись. Ви будете підлаштовувати свої плани під нього, відпрошуватися з роботи, скасовувати зустрічі. Якщо ж улюблений вважатиме, що в цьому місяці відпочинку не буде, то і ви нікуди не поїдете.

Місце сили. Воно також буде пов’язано з коханим, його пристрастями. Це може бути його рідне місто, його будинок, дача. Там ви будете відчувати небувалий підйом життєвих сил і прилив енергії.

Гороскоп роботи і грошей

Ви з нетерпінням будете чекати, коли ж закінчиться робочий день і ви зможете зайнятися справжніми справами – крутити романи або приділяти час чоловікові. Якщо ж у вас на роботі є людина, яка цікавить вас з особистої точки зору, ви, безсумнівно, будете ходити на службу з ентузіазмом.

Купівля месяца.В можете придбати абонемент у фітнес-клуб, відвідати салон краси, купити дорогу косметику або пройти курс масажу.

Читайте також:  Гороскоп на жовтень 2017 року Скорпіон

Гороскоп здоров’я

Ваше здоров’я залежить від кваліфікації лікарів, з якими ви будете мати справу. Тому, вибираючи клініку, намагайтеся дотримуватися рекомендацій друзів або родичів. Також вашими ворогами на шляху до здоров’я можуть стати втома, стреси і переживання, пов’язані з особистим життям і сім’єю.

Гороскоп на жовтень 2017 для Тельців чоловіків

Кохання

Ваш Телець буде зразком закоханого і трепетного чоловіки. Правда, на початку місяця він може грати в байдужість і гордо ігнорувати ваші спроби привернути його увагу. Потім він змінить гнів на милість і, навпаки, почне переслідувати вас своєю увагою. Ваш улюблений Телець буде готовий на все заради вас, і це, звичайно ж, буде вам лестити. Єдине “але” – він може ревнувати вас буквально до будь-якого стовпа.

тонус

Ваш улюблений буде в тонусі, якщо почує суперника або побачить, що до вас проявляють інтерес знайомі чоловіки. Це стане для нього стимулом зайнятися собою, своєю фізичною формою, стати уважніше до вас.

фінанси

Фінансові справи будуть слабо хвилювати вашого партнера. Він буде працювати, справно тягнути лямку, але при цьому не стане зациклюватися на тому, чи є результат, виражений в грошах. Його дохід буде таким же, як і раніше.

захоплення

Найбільше вашого Тельця буде захоплювати флірт і процес залицяння. Якщо хочете зблизитися з ним, підіграйте йому, зробіть вашу любовну життя більш різноманітною. Створіть у нього ілюзію, що він кожен раз повинен домагатися вас, що ви жінка, яка не кожному дозволить доглядати за собою.

Гороскоп на жовтень 2017 роки Телець дитина

0-6 років. Маленькі Тельці будуть жваво цікавитися оточуючими. Вашому чаду може сподобатися хтось із дітей до такої міри, що почнуться розмови про кохання і шлюб в далекому майбутньому. Головне, щоб ця дитина став вашому малюкові хорошим другом.

Читайте також:  Гороскоп на листопад 2018 року Риби

7-12 років. Юні Тельці полюблять творче самовираження. Їм сподобається виступати на публіці, вони захочуть зайнятися музикою, співом, танцями. Перш за все ваша дитина вирішить робити це заради того, щоб справити сильне враження на однолітків і стати зіркою.

13-17 років. Підлітки-Тельці будуть зайняті своїм зовнішнім виглядом і особистим життям. Пристрасті можуть кипіти неабиякі: то йому буде здаватися, що його не люблять, то він захоче змінити колишню любов на інший об’єкт або, навпаки, повернутися до людини, який подобався колись.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на жовтень 2017 року Телець
Top