776 Гороскоп на жовтень 2017 року Риби

Гороскоп на жовтень 2017 року Рак


Гороскоп на жовтень 2017 року Рак

Сприятливі дні для Раків в жовтні 2017 року: 4, 10, 14, 22, 27, 30 жовтня.
Складні дні для Раків в жовтні 2017 року: 5, 12, 20 жовтня.

Гороскоп на жовтень 2017 Рак жінка

Любов гороскоп

1 жовтня – 10 жовтня. У цей період у вас з обранцем з’явиться ще більше точок дотику. Вас об’єднають спільні зустрічі, поїздки. Однак виникнуть і перешкоди. Вони будуть пов’язані з роботою, побутовими складнощами.

11 жовтня – 20 жовтня. Марс наповнять ваше спілкування романтикою і блиском. Хоча у вас не передбачається зустрічей в шикарних ресторанах, все буде досить скромно, по-студентському. Він може просто запрошувати вас в кафе і дарувати букет ромашок, але в ваших очах це буде так само цінне, як і діамантове кольє. Просто його увагу до вас буде таким щирим і ніжним, що для вас це стане найголовнішим. Правда, рідні можуть посіяти в вашій душі сумніви, стверджуючи, що він вам не пара.

21 жовтня – 31 жовтня. Венера говорить про те, що ви проявите себе ще більшою власницею, ніж зазвичай. Вам захочеться, щоб партнер весь час був поруч, щоб ви могли ділитися з ним своїми переживаннями. Але улюблений буде налаштований досить суворо і критично по відношенню до вас. Йому здасться, що ви занадто нав’язливі. Краще зараз не приймати серйозних рішень і відпочити один від одного.

Романтичне побачення. Для романтичних прогулянок і зустрічей найкраще підійде парк, розташований поблизу від вашого будинку, кафе чи кінотеатр у вашому ж районі.

сімейний гороскоп

Вашу увагу буде буквально прикута до сім’ї і домашнім справам. Ви проявите себе дуже слухняною і уважною дочкою. У період Терезів ви зрозумієте, що і вам, і чоловікові потрібно докласти масу зусиль для того, щоб зберегти розташування рідних. Вам і вашому чоловікові може не сподобатися те, що вашим віковим родичам мало того, що ви робите для них. Вони весь час будуть хотіти більшого – слухняності, уваги, підтримки, грошей.

Секрет щастя. Витриманість у відносинах з рідними зараз вам дуже придасться. Розуміння того, що ваші батьки далеко не завжди мають рацію, допоможе вам впоратися з їх критикою.

Гороскоп відпочинку

Плануйте приємну поїздку на середину або кінець періоду. Відпочивати краще з приятелями, знайомими або далекими родичами. Постарайтеся не брати з собою членів сім’ї, адже саме від думок про них ви хочете зараз відволіктися.

Місце сили. Розважальні місця, які відвідує велика кількість людей, допоможуть вам знайти силу. Це можуть бути парки розваг, атракціони, популярні музеї, куди люди ходять всією сім’єю.

Гороскоп роботи і грошей

Ви націлені на результат, кар’єру, але в цьому місяці через положення Сонця і Меркурія будете більше думати про сім’ю. Зараз ваші думки настільки далекі від роботи, що начальство може навіть образитися. Однак ви проявите себе хорошим виконавцем, та й з колегами у вас складуться рівні і спокійні відносини.

Купівля місяці. Ви можете зробити вдалі покупки, якщо прислухаєтеся до порад старших родичів. Ви здивуєтеся, але шубу або коштовності вдасться придбати дуже вигідно.

Гороскоп здоров’я

Ви можете прочитати багато трактатів про правильний спосіб життя, але жоден з них вам не підійде. Тому нічого іншого не залишиться, як відвідати хороших фахівців, які зможуть дати вам слушну пораду. До кінця періоду ваше ставлення до здоров’я стане більш рівним, і самопочуття відразу покращиться.

Гороскоп на жовтень 2017 для Раків чоловіків

Кохання

Ваш Рак – це людина, на якого сильно впливає його сім’я. Ви можете займати не найвище місце в його ієрархії – але це тільки початок. У вас є всі шанси заявити про себе і підвищити свій вплив на нього. Але тільки станеться це не в поточному місяці. Поки вам слід зайняти обережну позицію і не дозволяти собі ніякої зайвої критики по відношенню до коханого.

тонус

Ваш обранець не дуже дружить зі спортом і не хоче витрачати час на тренування? Тоді слід поговорити з ним на тему його самопочуття і акуратно підвести до того, що помірні навантаження не тільки не зашкодять, але і зміцнять його здоров’я. У другій половині періоду він буде більш податливим і швидше піде ваших порад.

фінанси

Гроші вашого Рака будуть зберігатися в надійному місці – у його матусі. А якщо врахувати, що вона застерігає свого сина від впливу меркантильних подружок, вам не варто піднімати грошові питання. Якщо хочете отримати від нього подарунок, презентуйте йому спочатку щось самі.

захоплення

Вашого партнера можуть захоплювати сімейні питання і відносини з батьками, поїздки, спілкування з друзями і робота. Постарайтеся вписатися хоча б в одну зі сфер його інтересів.

Гороскоп на жовтень 2017 роки Рак дитина

0-6 років. Маленький Рак не тільки захоче справити враження на батьків, але і буде прагнути затьмарити в ваших очах знайомих дітлахів. Тому зараз ваші похвали іншим дітям будуть сприйматися їм дуже болісно.

7-12 років. Юні Раки віддадуть перевагу більше часу проводити вдома. Ваша дитина постарається знайти якісь нові точки дотику з вами, наприклад попросить розповісти про ваше дитинство, ваших батьків – про те, як вони ставилися до вас, що радили.

13-17 років. Підлітки-Раки зазнають сильна спокуса на час закинути навчання і тільки під вашим чуйним керівництвом зможуть повернутися до робочого настрою. Ви зумієте доступно пояснити, для чого і чому ваша дитина повинна вчитися. А якщо він не зрозуміє з першого разу, ви з радістю і терпінням поясніть йому ще і ще раз.

По теме: ( из рубрики Гороскоп на місяць )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top