П’ятниця, 21 Січня 2022
1464 Жіноче ім'я: Дана
508
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Джулія

Жіноче ім’я: Джулія

Джулія Перекладається з латинського як – “з роду Юліїв”.

Джулія по натурі екстраверт. Вона красива, спокуслива, і її краса носить яскраво виражений характер. Самовпевнена і горда. Однак добра до всіх. Володіє чоловічим складом характеру: владна, наполеглива, непоступлива в принципових питаннях.

“Зимова” Джулія прагне до лідерства, з деякою часткою презирства відноситься до представниць своєї статі, вважаючи за краще суспільство чоловіків. Не терпить малодушних і нерішучих, здатних принижуватися або дозволяють принижувати себе. В основному, з її точки зору, такими є всі жінки. Сама Джулія ніколи не понизиться, всякому дасть відсіч.

Джулія – ​​непоганий психолог, їй досить один раз пильно подивитися на людину, заглянути в очі, щоб дати йому оцінку. Вона прекрасно знає силу своєї чарівності, вміє ним користуватися. Маніпулює чоловіками як хоче, граючи на їх почуттях. Ніколи не помчить до свого коханого з усіх ніг на першу його кличу, не кинеться на шию. Завжди тримає дистанцію, навіть якщо дуже закохана, і її витримка завжди винагороджується сповна. Джулія знає, що може собі це дозволити. Вона зневажає слабких і боягузливих чоловіків, їй подобаються сильні, горді і мужні особистості.

Джулія незалежна, позбавлена ​​забобонів. Важко вирішується на шлюб. Вона міцніше прив’язується до чоловіка, коли вільна, однак повсякденність і одноманітність сімейному житті швидко остуджують її запал. Їй байдужа думка оточуючих, прислухається вона тільки до свого серця. Незважаючи на сильно розвинений індивідуалізм, Джулія може дозволити чоловікові головувати в їх відносинах, щоб подивитися, як це буде проявлятися в житті, у що виллється. До близьких Джулія уважна, чуйна. Ніхто не зможе зрозуміти їх гак, як вона, не зробить такої діяльної допомоги, як може це зробити Джулія.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Марія

Жінка з таким ім’ям здатна визнавати помилки, знає, як їх виправити, однак рідко вдається до сторонньої допомоги. В роботі енергійна, діяльна, в рішеннях стрімка. Їй по плечу рішення будь-якої проблеми.

Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Джулія
Top