Неділя, 29 Березень 2020
1464 Жіноче ім'я: Дана
283
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Дарія

Жіноче ім’я: Дарія

Дарія Перекладається з древнеперсидского як – “переможниця”.

Жіночий варіант імені перського царя Дарія.

Добре в’яже, любить одягатися зі смаком. Помірно користується косметикою. Велика фантазерка. Влюблива. Добре буде справлятися з роботою страхового агента, журналіста, психолога.

Дарія живе справжнім і спрямована в майбутнє. Минуле чоловіка, його дошлюбні захоплення, прихильності, романи Дарію цікавлять мало. Енергійна, активна, наділена здібностями, вона найменше схильна озиратися в минуле. Вона прихильник того, щоб життя починати з “нуля”. Дарія і починає її так – викресливши зі свого життя все, що так чи інакше може травмувати її чоловіка. В даний вона бере лише те, що дозволить їй і чоловікові почувати себе щасливими. Дарія відразу встановлює хороші відносини з родичами чоловіка, запрошує їх до себе в гості, намагається зустріти так, щоб сподобатися. Любить консервувати. Домашнє господарство веде економно. Дбайливо ставиться до самолюбству чоловіка, в присутності сторонніх уникає робити зауваження в його адресу.

У перекладі з фарсі ім’я Дарія означає “сильна, що перемагає”. Святою покровителькою імені є мучениця Дарія, дружина Хрисанфа, наділена незвичайною красою. До свого заміжжя вона служила в храмі богині Афіни Паллади, а вийшовши заміж, стала християнкою, як і її чоловік. Подружжя відмовилося від плотських стосунків і присвятили себе проповідування християнської віри, за що зазнали гонінь і в 283 році прийняли мученицьку смерть – їх живими закопали в землю. В характері Дарії присутні деякі якості, властиві чоловікам, такі, як рішучість, цілеспрямованість. Тому їм легше спілкуватися з представниками сильної статі, ніж зі своїми сестрами.

Дарія знайде своє щастя в шлюбі з Євгеном, Олександром, Іваном, Сергієм, Антоном, Юрієм. З Олегом, Тарасом, Едуардом або Феліксом життя може не скластися.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Веселина

Це ім’я підходить Тельцям, Левам, Козерогам. НЕ гармоніює воно з знаками Раков, Близнюків, Терезів і Водолія.

Дати іменин: 1.04, 25.10

Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Дарія
Top