Неділя, 25 Липня 2021
1121 Жіноче ім'я: Августа, (Августина)
379
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Азіза

Жіноче ім’я: Азіза

Азіза Перекладається з арабського як – “могутня”, “носить бога”.

Азіза недисциплінована, не вміє розраховувати свій час і сили. Часто бере на себе непосильну працю, потім на півдорозі кидає розпочате. “Зимова” – дуже вперта, характер успадковує батьківський. Мріє про лицаря, який підкорить її серце. Однак розчарування підстерігають її на кожному кроці. Вона фантазерка і не може примиритися з тим, що реальне життя відмінна від її ідеалів. Азіза необережна в воді, слід доглядати за нею в дитинстві, ненав’язливо застерігати і в більш дорослому віці.

“Осіння” Азіза, особливо “листопадова”, занадто обережна, розважлива і розважлива. Вона запитає ради у кількох людей, буде порівнювати думки, аналізувати, але надійде в кінці кінців так, як їй вигідно. Небезкорисливо, охоче робить послугу, якщо знає, що це їй принесе користь. В іншому випадку буде довго вагатися: чи варто обтяжувати себе. “Літня” Азіза – нетерпляча, може в розмові перебивати співрозмовника, доказувати за нього думка, проте не завжди вдало. Таке спілкування ускладнює їй життя, тому багато хто уникає дискусій з Азіз, нехтуючи її думкою. “Весняна” володіє вишуканим смаком. Прекрасно розбирається в моделюванні одягу, інтер’єрі, кулінарії. За що не візьметься, їй вдається все. Вона музична, добре співає, танцює. Захоплюється живописом, архітектурою. Добре знає історію.

Азіза вважає за краще мати друзів з числа чоловіків, які так і в’ються навколо неї. Вона залучає представників сильної статі з характером більш м’яким, ніж у неї самої. А ось Азизе більше подобаються сильні духом. У неї хороша пам’ять, вона все швидко схоплює. Не любить повторювати одне і те ж кілька разів, це її дратує. Не терпить флегматичних, повільних людей. У неї все горить в руках, і вона не розуміє, як можна бути інший.

Азіза володіє великим інтелектуальним потенціалом, прагне розвивати і відточувати його. Любить подорожувати, легко знайомиться з людьми. Азіза охайна, в її будинку – ні пилинки. Любить гарний посуд, вміє обстоювати квартиру. Сама водить машину. Коли Азіза розлютиться, її урезонювати небезпечно. Але через хвилину вона відходить і сама сміється над своєю нестриманістю. Картати себе вона не буде.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Івона
Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Азіза
Top