2878 Камінь талісман Рака, Місячний камінь

Камінь талісман Рака, Місячний камінь


Камінь талісман Рака, Місячний камінь

Місячний камінь (адуляр) -натріевокальціевий силікат з молочно-блакитним сяйвом і чарівною грою світла. Місячний камінь із завищеною талією Білого моря називається беломоріт.Так званий чорний місячний камінь – це лабрадор.Как талісман підсилює місячні якості власника (емоційність, захисні інстинкти, любов до домівки, тягу до зміни місць). Надає мрійливість, м’якість, ніжність. Стимулює воспомінанія.Смягчает непохитних і занадто самовпевнених. Небезпечний для замкнутих і капризних натур. Особливо сильний в молодика, наливаючись крижаним блиском. Як амулет використовується рідко; вважається, що допомагає при епілепсії і нирковій кольці, мабуть, через легке гіпнотизує вплив при довгому рассматріваніі.Прідает розсудливість в словах і обережність в діях.

Смарагд – прозорий різновид берилу зелених тонів, іноді з просинню. Силікат берилію і алюмінію, пофарбований домішкою хрому (зелений колір) або ванадію (синюваті відтінки) .Драгоценний камінь високого класу; його темно-зелені різновиди цінуються вище за алмаз. Найбільший смарагд з масою понад 7,5 кг знайдений в Бразіліі.Шестігранний гігант соковитого темно-зеленого кольору – “смарагд Коковина” -гордость Мінералогічного музею ім. О.Ферсмана АН Росії – знайдений в 1833 році в уральських копальнях.

Місячний камінь

Оправлений в золото – ідеальний талісман: загострює розум, оживляє кмітливість і винахідливість, стимулює мову і письмо. Надає воїнам хоробрість, переможцям – милосердя. Допомагає передбачати майбутнє, позбавляє від підступних чар любові. При належному старанності і старанні власника веде його до слави. Підсилює блиск глаз.Возбуждает і зміцнює дітородний член. Активно бореться з брехливістю, розбещеністю і безпринципністю свого власника. Здатний саморасколоться, не зумівши подолати погані схильності господаря. Якщо уважно подивитися на смарагд з ранку -весь день вам буде супроводжувати удача в благих справах.

Як амулет – відганяє змій і скорпіонов.Лечіт ті частини тіла, з якими стикається, особливо очі. Рятує від туги, лихоманки, прокази, епілепсії. У головах або під подушкою позбавляє від безсоння. При носінні на шиї покращує зір і усуває забудькуватість. Сприяє довголіттю, оберігає подружню вірність. Захищає від настирливих відвідувачів. Сни людини, що носить смарагд, збуваються особливо часто.

Хризоберилл свою назву отримав за золотистий колір і зміст беріллія.Судя по давньоіндійським рукописів, його скачали гальки цінувалися ще 4000 років тому. Перша літературна згадка зустрічається в давньоіндійському трактаті з медицини Расараджа Тарангіні, де описувалися три його різновиди – “кольору бамбукового листа” (звичайний хризоберил), “блискучий і переливається, як павине око” (мабуть, різновид цього самоцвіту – александрит) і ” блискучий, як котяче око “(цимофан, або котяче око).

Староіндійські маги з його допомогою, згідно з легендами, намагалися зрозуміти мову тварин і птахів, читали прийдешнє, вчилися розуміти сьогодення, оцінювати і осмислювати минуле. Він забезпечував міцність сімейних уз, зміцнював дружбу і родинні зв’язки. Це талісман ігроков.Древніе індійські цілителі рекомендували приймати розтертий Вайдурья проти ревматизму, артритів, ангіни, серцево-судинних та інших хвороб.

По теме: ( из рубрики Талісмани і обереги )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top