Субота, 21 Травня 2022
2738 Місячні ритуали очищення
500
0
Раздел: Місячні ритуали

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Місячні ритуали очищення

Місячні ритуали очищення

Ритуали та обряди в повний місяць

Повний місяць є найсприятливішим періодом для проведення ритуалів очищення від негативу – це стосується як ритуалів на очищення простору, так і ритуалів для очищення аури, зняття порчі, позбавлення від всього непотрібного.
Світлом повного Місяця висвітлюють ті речі, які заважають нашому розвитку, гальмують зростання людини як особистості. В повний місяць проводяться ритуали на позбавлення від шкідливих звичок, таких як наркоманія, неправильне харчування, хвороблива прихильність до кого-то і т. Д.

Ритуал звільнення

Необхідно написати на папері ті речі, від яких ви хочете позбутися (звички, хвороби ….) Потім урочисто кинути все це в вогонь. В ідеалі цей ритуал повинен виконуватися так – ви збираєтеся на вулиці зі своїми друзями, кожен пише «записку позбавлення», запалюєте багаття, стаєте в коло і по черзі кидаєте записки в вогонь. Чи спостерігаєте, як ваші «проблеми» перетворюються в попіл.
Але якщо у вас немає можливості розводити багаття, досить буде написати, від чого ви хочете позбутися, голосно і виразно прочитати своє бажання і спалити за допомогою полум’я свічки – попіл злити в унітаз.

Ритуал очищення аури в повний місяць

Цей ритуал можна зробити в той момент, коли ви відчуваєте, що вам необхідно очистити ауру від скупчився негативу. Кращий час для проведення ритуалу – вечір перед сном. Проводити його необхідно в повний місяць або на спадної Місяці.
Вам знадобиться:
7 ложок меду
7 ложок коричневого цукру
7 чайних ложок кориці
Змішайте всі інгредієнти і перед вечірнім прийомом душу нанесіть приготовлену суміш на тіло і залиште на 7 хвилин. У ці 7 хвилин можна прочитати будь-яку молитву ( «Отче наш» або «Псалом 90»). Уявляйте, що ви очищується від негативу. Після цього змийте все прохолодною водою.
Якщо ви відчуваєте, що вам потрібно в додатковому очищенні аури – проробляти цю процедуру протягом 7 днів.

Ритуал очищення

Цей ритуал носить дуалістичний сенс – очищення від всіх негативних емоцій і думок, а також підготовка до медитації отримання місячної енергії, входження в стан так званого місячного трансу.
Візьміть посудину – бажано срібну вазу або кубок. Якщо такого немає, можна взяти будь-який інший, але покласти на дно срібну монету або іншу річ зі срібла. Посудина наповніть водою і поставте так, щоб на воду протягом декількох годин падало світло повного Місяця. Після цього поставте посудину перед собою і покладіть на нього обидві руки. Уявіть, відчуєте, як місячна енергія стосується долонь і поступово поширюється по всьому тілу.
Коли відчуєте, що потік вичерпався, скажіть наступне заклинання:
Срібний світло Місяця,
Дающий силу і чистоту!
Очисти мене.
Після цього зачерпніть трохи води і змочіть вибрані вами точки на тілі. У різних культурах існує своя система енергетичних центрів на тілі людини: сім чакр – в індійській традиції, три – у древніх кельтів (на лобі, в області живота і на великих пальцях ніг), п’ять точок, грубо нагадують пентаграму, – у єгиптян. По-різному проходив і сам ритуал очищення. У Східній Азії зазвичай омивали святою водою все тіло, в Африці і на Середньому Сході – тільки руки і ступні. Можливі будь-які варіації, можна навіть прийняти місячну ванну. Ритуал бажано супроводжувати заклинаннями, тоді сила його впливу зросте. Коли опустіть руки в воду, відчуйте, як в вас входить потужний енергетичний потік, а все віджиле, від чого треба було очиститися і позбавитися, йде в воду … І тоді скажіть наступні слова:
Місяць, мати ночі, цариця на чорному небосхилі, благослови мене і направ помисли мої.
Потім, доторкнувшись рукою до обраних точок на тілі і відчувши приплив місячної сили, зверніться до Місяця, покличте її, попросіть у неї допомоги:
Мати-Місяць, зміцни мій дух, наповни мене силою творення, очисти мене від усього, що негідно чада твого.
Подібними невеликими заклинаннями супроводжуйте дотик.
На закінчення ритуалу зачерпніть трохи води і скажіть:
Я чиста і досконала, як немовля на початку шляху свого. Дякую тобі, Богиня. Пребудь зі мною, допоможи зберегти лілію душі моєї в сріблі світла твого.
У давнину ритуал очищення зазвичай завершували танцем, що дарує жінці гармонію з собою і навколишнім її світом. Танець також вважався підготовкою до місячного трансу – найголовнішої частини ритуальних дій, присвячених повні. Рівно опівночі дев’ять присвячених починали наступний ритуал.

Читайте також:  Ритуал з'єднання з Місячної енергією

Ритуал місячного трансу

До цього ритуалу краще готуватися заздалегідь. Налаштуватися на нього допоможуть срібні прикраси і місячний камінь, білий або сріблястий колір одягу. Святе місячне число – дев’ять (ось чому ритуал починали саме дев’ять присвячених), тому треба мати дев’ять сакральних предметів, серед яких повинні бути дзеркало, свічка і срібний посуд.
Місяць – жіноче начало. Вона відповідає за інтуїцію, в її владі перебувають сни і область підсвідомого, містичний план життя. Отримуючи силу Місяця, жінка знаходить магнетизм і особливий шарм. Місячна енергетика дозволяє також отримати силу для здійснення задуманих планів, для звершень і перемог.
Отже, в ніч повного місяця, рівно опівночі, можна починати ритуал.
Для цього треба знайти простір, куди вільно проникає місячне світло, встати в коло світла і протягнути руки в напрямку до Місяця. Ви буквально відчуєте, як ваше тіло поступово перетворюється в срібну посудину, наповнений дорогоцінної рідиною. Відключіться від усього зовнішнього і повністю віддавайтеся цьому відчуттю. Коли ви насолодитеся цим почуттям і відчуєте в собі силу і бажання, можна почати медитацію.
І остання частина ритуального дійства – робота з дзеркалом. Магічні властивості дзеркала були відомі з давніх-давен. Про латунних дзеркалах згадується в Старому Завіті, а єгипетські папіруси розповідають про полірованих срібних пластинах, що використовувалися жерцями в якості дзеркал. В середні віки алхіміки користувалися дзеркалом як магічним інструментом. Дзеркала виготовлялися зі сплаву міді та срібла.

Магія місячного дзеркала

Робота з дзеркалом цікава тим, що силу повного Місяця можна повчити не тільки під час повного місяця. Цю силу може давати дзеркало. У повній темряві помістіть його так, щоб на поверхню падав тільки світло повного Місяця. Зверніться до Місяця. Потім повільно почніть обертати дзеркало за годинниковою стрілкою, дивлячись в нього і концентруючи енергію. Таким чином дзеркало стає мініатюрним двійником Місяця, яке можна також використовувати.
У ритуалі місячне дзеркало використовують як магічний кристал. Треба сконцентруватися і за допомогою місячного дзеркала вирішити будь-яку свою проблему, отримати відповідь на питання і навіть побачити минуле. Вдивляючись в глибину дзеркала, скажіть заклинання:
Чарівна поверхню задзеркалля,
Відкрий мені минулого завісу. крізь століття
Мене ти проведи в сяйво зірок.
І таємне нехай стане дійсністю.
Крізь час і простір проникаючи,
Мене в іншому обличчі покажи.
Виникне картина з минулого, прийде відповідь на питання.

Читайте також:  Місячні обряди і прикмети

Ритуал місячного затемнення

Провівши ритуал місячного затемнення, можна звільнитися від хвороб, шкідливих звичок, комплексів, страху, психічних слабостей, псування і пристріту – того, що ми усвідомлюємо в собі як зайве, непотрібне і шкідливе.
За годину до затемнення треба випити повільними ковтками склянку чистої води, прийняти контрастний душ. Необхідно вибрати одяг зеленого кольору, запалити свічку, посидіти, дивлячись на вогонь, подумати про своє життя. Подивіться в дзеркало і ляжте головою на північ. Розслабтеся, подумки побачте своє відображення – як в дзеркалі. Думайте про те, що це не ви, а воно (відображення) хворіє, курить, п’є, турбується і соромиться, це у нього є комплекси і проблеми. Відображення почне змінюватися. Стисніть його до точки і на видиху відішліть від себе. Полежте спокійно. Встаньте, загасите (але не задував!) Свічку. Прийміть ще раз контрастний душ. Випийте другий стакан чистої води.

Отзывы и комментарии к статье Місячні ритуали очищення
Top