Субота, 21 Травня 2022
1464 Жіноче ім'я: Дана
421
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Дарина

Жіноче ім’я: Дарина

Дарина Перекладається з древнеперсидского як – “переможниця”.

До вісімнадцяти років вона перетворюється в чарівну дівчину з чудовою фігурою, яка є предметом її власної гордості, розумна і хитрувато. Знає собі ціну, вимоглива і примхлива. Дарина ревнива, здатна злитися через дрібниці, і коли у цієї жінки поганий настрій, краще її не чіпати. Бути її близьким другом досить непросто, у відносинах з нею краще завжди зберігати деяку дистанцію. З віком починає проявлятися властиве Дарині і раніше впертість: збити її з шляху – справа безнадійна.

Дарина вміє чудово почати справу, але довести його до кінця не завжди вистачає її здібностей. Однак при сприятливому збігу обставин ця жінка може досить досягти успіху в житті – завдяки своїй чарівності і вмінню використовувати людей, особливо чоловіків, в своїх цілях.

Дарини екстраверти, жваво відгукуються на всі події і люблять ділитися новинами з колегами. Вони щиро хочуть допомогти іншим, особливо дбайливі по відношенню до старих людей. Комунікабельні, в суспільстві привітні і прості, але позбавити їх душевної рівноваги нічого не варто.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Іоанна
Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Дарина
Top