1699 Жіноче ім'я: Таїра

Жіноче ім’я: Фріда


Жіноче ім’я: Фріда

Фріда Перекладається з старонемецкого як – “світ”, “спокій”.

Тип розумних, незалежних жінок, скромних на вигляд, одночасно стриманих і бажаючих подобатися. Фріда – людина з багатим внутрішнім змістом, неслухняні і властолюбна; ці риси її характеру особливо проявляються в стосунках з чоловіками. Бажання привчити чоловіка ходити по струнці іноді закінчується тим, що Фріда залишається одна. Ця жінка знає собі ціну, дотепна і іронічна, її язичка побоюються багато, в суперечці за словом в кишеню не лізе. Її розум, начитаність, незалежність суджень підкорюють чоловіків і викликають неприязнь у жінок.

Фріда – вразлива натура: слухаючи розповідь про які спіткали кого-то біди, вона може розплакатися і довго переживати в душі цю історію. Вона дуже чутлива до всього, що стосується питань добра і зла, і може годинами обговорювати з друзями ці вічні проблеми. Фріда потребує спілкування з близькими по духу людьми і тягнеться до них, намагаючись подолати в собі тупу задоволеність примітивної побутової повсякденністю.

Це правдива натура, що не терпить брехні і обману, зайва прямота заважає її службовій кар’єрі, так вона мало і прагне до неї. Якщо цю жінку зустрінеться чоловік, здатний приборкати її гординю і одночасно рівний їй за інтелектом, Фріда може стати відданою дружиною, терплячою і люблячою матір’ю.

По теме: ( из рубрики Жіночі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top