1436 Жіноче ім'я: Галина

Жіноче ім’я: Гражина


Жіноче ім’я: Гражина

Гражина Відбувається від давньогрецької назви благодійних богинь, що втілюють добре, радісне і вічно юне початок життя.

Гражина користується успіхом у чоловіків, однак, створивши собі ідеал чоловіка, не може знайти людину, яка відповідала б її запитам. Все життя ця жінка щось шукає, і почуття незадоволеності не покидає її. Гражина або вважає за краще лише одну роль берегині домашнього вогнища, і тоді їй вдається відмінно вести будинок, приймати гостей, підтримувати розумну бесіду, або поєднує ці обов’язки з професією педагога, стюардеси, журналістки, лікаря-стоматолога, перукаря та інші. Гражина часто сама створює собі складнощі в житті, часто потрапляє в різні неприємні ситуації, але долає свої проблеми самостійно.

“Осінні” жінки схильні до стресів, у них нестійка нервова система. Вони віддані подруги, але потрапити в число їх друзів нелегко. Ці жінки добре виховані, з витонченими манерами, неповторним, шармом.

“Зимові” – важкі в спілкуванні. Прямолінійні і можуть рубати з плеча. У той же час вони чуйні до чужого горя, а деякі – справжні альтруїстки.

Гражина не квапиться зв’язати себе шлюбними узами, виходить заміж в 25-26 років. У сім’ї намагається лідирувати, і це нерідко має свої наслідки. У шлюбі Гражина буває двічі. Любить одягатися яскраво, помітно, однак це не виключає доброго смаку і елегантності. Вона прекрасна співрозмовниця, вміє добре висловлювати свої думки, в тому числі і на папері, іноді пише невеликі оповідання.

По теме: ( из рубрики Жіночі імена )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top